نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1216 از 1841 نخستنخست ... 21671611161166120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223122412251226126613161716 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,151 تا 12,160 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Azad_ABB نمایش پست ها
    به نظرتون چه قدر احتمال داره كه ويزا مولتيپل بدن؟
    اگر برای ویزای ویزیتور اقدام کردید ویزای multiple میدن

سلام، مبارك باشه، مى تونم بدونم كه اون دفعه قبل نقص مدركتون چى بوده؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azad_ABB نمایش پست ها
    سلام من امروز بعد از دقيقا ٤ ماه از تاريخ سابميت پاس ريكوست شدم. تاريخ اپلاي ٢٠ اكتوبر بيو ١ نوامبر، ٢١ فوريه پاس ريكوست. ١ ماه قبلش به خاطر نقص مدارك ٢ روز بعد از بيو ريجكت شده بودم

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام دوست عزیز،

من جوابهای دوستان رو که به سوالات شما داده شده بود رو دنبال کردم. این پاسخ من هست به سوالات زیر شما.

در نظر داشته باشید که در هیچ کجای آیتم های پرونده توریستی، شخص میزبان(شما)، مدارک مالی و کاری و از این قبیل رو آپلود نمیکنه مگر در آیتم "Invitation Letter" و در بعضی موارد که شخص میزبان پولی رو برای مهمانهاش به کنار میزاره یا اصطلاحا براشون در کانادا حساب باز میکنه و عملا این حساب بنام اون افراد هست رو در آیتم Proof of means of financial اونها قرار میده.

شما بعنوان میزبان پدر مادر و همینطور خواهرتون باید تمامی مدارک مربوط به خودتون رو در ادامه Invitation Letter قرار بدید. مدارک اشتغال به تحصیل، حساب بانکیتون در کانادا، استادی پرمیتتون و غیره)

اگر 2 تا پرونده جدا درست کردین برای والدین و خواهرتون. مدارک مالی و حقوقی پدرتون و حساب بانکی پدر و مادرتون رو در آیتم Proof of means of financial پدرتون قرار میدین.

برای خواهرتون ( نمیدونم وضعیت ایشون به چه صورت هست - مجردن؟ شاغلن؟ محصل هستند؟) ولی در هر صورت مدارک مالی و حقوقی مربوط به خواهرتون رو باید در آیتم Proof of ..." قرار بدین. اگر ایشون تحت حمایت مالی پدرتون هستند بنابراین مدارک مالی پدر رو قرار میدین و همینطور یک نامه ای از طرف پدرتون که نوشته باشند تمامی هزینه های خواهرتون رو در کانادا متقبل میشن که پرداخت کنند)

تنها مدرک دیگری که از شما لازم هست که والدین و همینطور خواهرتون در آیتم Proof Of Relationship مربوط به خودشون قرار بدن ترجمه شناسنامه شما هست برای نشان دادن نسبت آنها با شما...

---

در مورد ویزا دادن بعد از تاریخی که در دعوتنامه اعلام کردین هم هیچ مشکلی پیش نمیاد. اون تاریخ تقریبی هست که در فرمها شما مینویسید. ولی توصیه بنده این هست که مثلا حداقل برای 3 یا 4 ماه دیگه تاریخ ها رو بزنید... منطقی تره.

----

در مورد نامه دلیل سفر هم دوست عزیزم فرمت خاصی لازم نیست...

یه نامه شخصی و معمولی هست که توی Word تایپش میکنید و در آیتم Purpose Of Travel قرار میدین.
    یه همچین نامه ای...

به : سفارت کانادا در ترکیه

آقا/خانم عزیز:

اینجانب ..... به تاریخ تولد ..... بهمراه همسرم ..... به تاریخ تولد ..... قصد سفر به کانادا را داریم برای دیدن دخترمون .... که در شهر .... زندگی میکنه و در .... مشغول به تحصیل هستند.
    سفر ما از تاریخ .... تا تاریخ .... خواهد بود و در این سفر در این آدرس ..... اقامت خواهیم داشت. ( اگه دلیل خاص دیگه ای هم هست در ادامه مینویسید)
    همچنین در تاریخ .... به ایران باز خواهیم گشت به این دلایل........ ( پدرتون تاریخ مرخصیشون مشخص باشه توی نامه مرخصی که میگیرند... - یا اگر بازنشسته هستند یه دلیل دیگه بیارند که حتما باید به ایران برگردند برای انجام فلان کار )

با کمال احترام،
    نام و نام خانوادگی پدرتون

یه همچنین نامه ای هم برای خواهرتون مینویسید....

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    من برای خواهرم و پدر و مادرم دارم جدا اقدام میکنم ،
    توی LEO اپلیکیشن پدر و مادرم ، نامه اشتغال به کار پدرم رو میذارم ولی مادرم چون شاغل نیستن چیزی ندارم که بذارم براشون ، و نامه اشتغال به تحصیل خودم رو درسته ؟
    برای خواهرمم همینطور،
    یه سوال دیگه هم داشتم، اگع توی اون زمانی که ما مینویسیم برای دعوتنامه ویزاشون نیاد ، مشکلی ایجاد میشه ؟
    ببخشید من اینقدر سوال میپرسم
    ممنونم ، فقط استادی پرمیت هم باید بذارم در کنار نامه اشتغال به تحصیلم ؟ راستش میخوام دقیق مدارک کورد نیازشو بدونم ، ( اشتغال به کار پدر، اشتغال به تحصیل خودم و استادی پرمیت ؟ در نامه اشتغال به تحصیل من فاندم ذکر نشده ، نامه فاندمم بذارم ؟
    همین ؟)

و اینکه شما نمونه از نامه ای که برای دلیل سفر مینویسن ندارین ؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ببخشید من اینقدر سوال میپرسم
    ممنونم ، فقط استادی پرمیت هم باید بذارم در کنار نامه اشتغال به تحصیلم ؟ راستش میخوام دقیق مدارک کورد نیازشو بدونم ، ( اشتغال به کار پدر، اشتغال به تحصیل خودم و استادی پرمیت ؟ در نامه اشتغال به تحصیل من فاندم ذکر نشده ، نامه فاندمم بذارم ؟
    همین ؟)

و اینکه شما نمونه از نامه ای که برای دلیل سفر مینویسن ندارین ؟
    INVITATION LETTER

March (DATE)
    To: Citizenship and Immigration Canada

I, , a citizen of Canada was born on , resident of , I hereby, would like to verify my purpose to invite Mr. to visit me in Canada for a period of time starting on

I am requesting to consider Mr. application for a visitor's visa for the following reasons.

During their stay in Canada, will live with me and my family in our home, which we have possession of and where we live. I vow to provide lodging, board and to pay for all expenses incurred during their visit to Canada and I vow to be legally responsible for them.

I hold enough funds to bear all the expenses mentioned in this. I have been working at . I undertake to make sure that do not remain in Canada further than the period allowed for their stay and that they will return to as stated by the conditions of their visitor's visa.

Should you need any further information, please feel free to contact me.

Best regards,

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

ممنون دوست عزیز ولی ایشون دنبال نمونه یک نامه "هدف از سفر" بودند نه نامه دعوتنامه.
    نامه هدف از سفر رو هم والدینشون باید بنویسند نه ایشون که میزبان هستند. ( نامه ای که از طرف والدینشون نوشته شده باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    INVITATION LETTER

March (DATE)
    To: Citizenship and Immigration Canada

I, , a citizen of Canada was born on , resident of , I hereby, would like to verify my purpose to invite Mr. to visit me in Canada for a period of time starting on

I am requesting to consider Mr. application for a visitor's visa for the following reasons.

During their stay in Canada, will live with me and my family in our home, which we have possession of and where we live. I vow to provide lodging, board and to pay for all expenses incurred during their visit to Canada and I vow to be legally responsible for them.

I hold enough funds to bear all the expenses mentioned in this. I have been working at . I undertake to make sure that do not remain in Canada further than the period allowed for their stay and that they will return to as stated by the conditions of their visitor's visa.

Should you need any further information, please feel free to contact me.

Best regards,
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز ولی ایشون دنبال نمونه یک نامه "هدف از سفر" بودند نه نامه دعوتنامه.
    نامه هدف از سفر رو هم والدینشون باید بنویسند نه ایشون که میزبان هستند. ( نامه ای که از طرف والدینشون نوشته شده باشه)
    حق با شماست،این نمونه رو برای هدف از سفر میشه استفاده کرد:

Purpose of travel – a letter for apply visa to Canada

Dear Sir or Madam:
    My purpose of travel is to see my daughter and her two young kids. I am craving to seeing them long time.
    My daughter’s family immigrated to Canada on 27th May 2011 She gave birth to a baby soon and hard to come back to China until now. It has been three years since then. We never see each other during this period. We did video chat online, but that is not enough for a mother. As a mother, when children travel far from home, she never stops worrying. I really want to know her life in a strange land. Is it as good as what she told to me? I must see it in person, or I can’t get peace in mind.

At last, I would like to prove that my purpose of travel is true because I have strong ties with China. It is more stronger than ties with my daughter in Canada.
    First, I will show you that all of my three children in China are rich and worth depending on them. Secondly, I will show you some of my private. They were taken in trips, get-togethers or meetings with my friends, co-workers, students and classmates.

If it is possible, please visit my QQ zone and read my blogs at ***. I have been writing blogs to record my life for many years. Once you read my blog, I guarantee that you will get to know more about me and that will help you make the right judgment about my case.

Best wishes,

Junior Member

اگه فردی از طرف خواهرش دعواتنامه داشته باشه و ویزا بگیره، ویزاش 5 ساله و مالایپل هستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    حق با شماست،این نمونه رو برای هدف از سفر میشه استفاده کرد:

Purpose of travel – a letter for apply visa to Canada

Dear Sir or Madam:
    My purpose of travel is to see my daughter and her two young kids. I am craving to seeing them long time.
    My daughter’s family immigrated to Canada on 27th May 2011 She gave birth to a baby soon and hard to come back to China until now. It has been three years since then. We never see each other during this period. We did video chat online, but that is not enough for a mother. As a mother, when children travel far from home, she never stops worrying. I really want to know her life in a strange land. Is it as good as what she told to me? I must see it in person, or I can’t get peace in mind.

At last, I would like to prove that my purpose of travel is true because I have strong ties with China. It is more stronger than ties with my daughter in Canada.
    First, I will show you that all of my three children in China are rich and worth depending on them. Secondly, I will show you some of my private. They were taken in trips, get-togethers or meetings with my friends, co-workers, students and classmates.

If it is possible, please visit my QQ zone and read my blogs at ***. I have been writing blogs to record my life for many years. Once you read my blog, I guarantee that you will get to know more about me and that will help you make the right judgment about my case.

Best wishes,
    سلام به نظر من برای پدر و مادری که به دیدن فرزندشون میرن اصلا نیازی به این جور نامه ها نیست نامه اونم با این لحن بیشتر حالت اغراق امیز داره خوب اونی که پرونده رو برسی میکنه میدونه که برا چی دارن میرن دیگه این جور نامه ها بیشتر به کار کسایی که بدون دعوتنامه درخواست میکنن میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط farzta نمایش پست ها
    اگه فردی از طرف خواهرش دعواتنامه داشته باشه و ویزا بگیره، ویزاش 5 ساله و مالایپل هستش؟
    ویزا به اندازه اعتبار پاسپورت میدن که ماکزیممش میشه 5 ساله، مولتیپل هم هست.
    خب بالاخره یه خبر خوب هم اومد و مدت بررسی پرونده های ایران، از 117 روز رسید به 96 روز، گویا یکم سرعت دارن میدن به کارها.

ویزای تحصیل شده ۶ هفته ( از ۱۴ هفته )
    توریستی ۹۶ روز ( ار ۱۱۷ روز )

برا یکی از بستگان ( ۱۸ ساله ) تحصیلی اقدام کرده ایم نردیک به ۹۵ روزه خبری نیست. معلوم نیست چه خبره این عدد و رقم. من فکر میکنم اداره مهاجرت داره ویزاهای پدر و مادر و زیر یکماه میده و این میانگین کم کرده و وضعیت برا افراد عادی مانند گذشته است. اگرجه خواست قلبی ام تعیین تکلیف سریع پرونده هاست
    ویرایش توسط Soheilhs : February 22nd, 2018 در ساعت 01:24 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)