نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1217 از 1841 نخستنخست ... 21771711171167120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227126713171717 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,161 تا 12,170 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

متشکرم ولی آخه این چه متنی شما برای ایشون گذاشتین. مردم از خنده...
    اگه وقتشو دارین همون متنی و که من فارسی شو گذاشتم براشون ترجمه کنید. البته اگر خودشون تمایلی داشتند.
    از این متن های آماده توی اینترنت نفرستید تورا بخدا.
    آخه این چه نامه ایه. بیشتر حالت التماس کردن یا گریه زاری داره...
    جمله آخرش کولاکه.. میگه لطفا برید بلاگ من رو بخونید که به شما بیشتر کمک کنه که منو بشناسید و تصمیم گیری بهتری روی پرونده من بکنید.

جناب hiver یه خونه تکونی اساسی لازم هست اینجا....

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    حق با شماست،این نمونه رو برای هدف از سفر میشه استفاده کرد:

Purpose of travel – a letter for apply visa to Canada

Dear Sir or Madam:
    My purpose of travel is to see my daughter and her two young kids. I am craving to seeing them long time.
    My daughter’s family immigrated to Canada on 27th May 2011 She gave birth to a baby soon and hard to come back to China until now. It has been three years since then. We never see each other during this period. We did video chat online, but that is not enough for a mother. As a mother, when children travel far from home, she never stops worrying. I really want to know her life in a strange land. Is it as good as what she told to me? I must see it in person, or I can’t get peace in mind.

At last, I would like to prove that my purpose of travel is true because I have strong ties with China. It is more stronger than ties with my daughter in Canada.
    First, I will show you that all of my three children in China are rich and worth depending on them. Secondly, I will show you some of my private. They were taken in trips, get-togethers or meetings with my friends, co-workers, students and classmates.

If it is possible, please visit my QQ zone and read my blogs at ***. I have been writing blogs to record my life for many years. Once you read my blog, I guarantee that you will get to know more about me and that will help you make the right judgment about my case.

Best wishes,
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    متشکرم ولی آخه این چه متنی شما برای ایشون گذاشتین. مردم از خنده...
    اگه وقتشو دارین همون متنی و که من فارسی شو گذاشتم براشون ترجمه کنید. البته اگر خودشون تمایلی داشتند.
    از این متن های آماده توی اینترنت نفرستید تورا بخدا.
    آخه این چه نامه ایه. بیشتر حالت التماس کردن یا گریه زاری داره...
    جمله آخرش کولاکه.. میگه لطفا برید بلاگ من رو بخونید که به شما بیشتر کمک کنه که منو بشناسید و تصمیم گیری بهتری روی پرونده من بکنید.

جناب hiver یه خونه تکونی اساسی لازم هست اینجا....
    این فقط یک نمونه نامه هست که جزییاتش هیچ اهمیتی نداره. از نظر اداره مهاجرت اصلا این نامه الزامی نداره مگر برای موارد خاصی که واقعا هدف از سفر چیزی غیر از ملاقات یا سیاحت باشه.به لحاظ قانونی تنها دعوتنامه و مشخصات هویتی و اقامتی شخص دعوت کننده مهم هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

من جوابهای دوستان رو که به سوالات شما داده شده بود رو دنبال کردم. این پاسخ من هست به سوالات زیر شما.

در نظر داشته باشید که در هیچ کجای آیتم های پرونده توریستی، شخص میزبان(شما)، مدارک مالی و کاری و از این قبیل رو آپلود نمیکنه مگر در آیتم "Invitation Letter" و در بعضی موارد که شخص میزبان پولی رو برای مهمانهاش به کنار میزاره یا اصطلاحا براشون در کانادا حساب باز میکنه و عملا این حساب بنام اون افراد هست رو در آیتم Proof of means of financial اونها قرار میده.

شما بعنوان میزبان پدر مادر و همینطور خواهرتون باید تمامی مدارک مربوط به خودتون رو در ادامه Invitation Letter قرار بدید. مدارک اشتغال به تحصیل، حساب بانکیتون در کانادا، استادی پرمیتتون و غیره)

اگر 2 تا پرونده جدا درست کردین برای والدین و خواهرتون. مدارک مالی و حقوقی پدرتون و حساب بانکی پدر و مادرتون رو در آیتم Proof of means of financial پدرتون قرار میدین.

برای خواهرتون ( نمیدونم وضعیت ایشون به چه صورت هست - مجردن؟ شاغلن؟ محصل هستند؟) ولی در هر صورت مدارک مالی و حقوقی مربوط به خواهرتون رو باید در آیتم Proof of ..." قرار بدین. اگر ایشون تحت حمایت مالی پدرتون هستند بنابراین مدارک مالی پدر رو قرار میدین و همینطور یک نامه ای از طرف پدرتون که نوشته باشند تمامی هزینه های خواهرتون رو در کانادا متقبل میشن که پرداخت کنند)

تنها مدرک دیگری که از شما لازم هست که والدین و همینطور خواهرتون در آیتم Proof Of Relationship مربوط به خودشون قرار بدن ترجمه شناسنامه شما هست برای نشان دادن نسبت آنها با شما...

---

در مورد ویزا دادن بعد از تاریخی که در دعوتنامه اعلام کردین هم هیچ مشکلی پیش نمیاد. اون تاریخ تقریبی هست که در فرمها شما مینویسید. ولی توصیه بنده این هست که مثلا حداقل برای 3 یا 4 ماه دیگه تاریخ ها رو بزنید... منطقی تره.

----

در مورد نامه دلیل سفر هم دوست عزیزم فرمت خاصی لازم نیست...

یه نامه شخصی و معمولی هست که توی Word تایپش میکنید و در آیتم Purpose Of Travel قرار میدین.
    یه همچین نامه ای...

به : سفارت کانادا در ترکیه

آقا/خانم عزیز:

اینجانب ..... به تاریخ تولد ..... بهمراه همسرم ..... به تاریخ تولد ..... قصد سفر به کانادا را داریم برای دیدن دخترمون .... که در شهر .... زندگی میکنه و در .... مشغول به تحصیل هستند.
    سفر ما از تاریخ .... تا تاریخ .... خواهد بود و در این سفر در این آدرس ..... اقامت خواهیم داشت. ( اگه دلیل خاص دیگه ای هم هست در ادامه مینویسید)
    همچنین در تاریخ .... به ایران باز خواهیم گشت به این دلایل........ ( پدرتون تاریخ مرخصیشون مشخص باشه توی نامه مرخصی که میگیرند... - یا اگر بازنشسته هستند یه دلیل دیگه بیارند که حتما باید به ایران برگردند برای انجام فلان کار )

با کمال احترام،
    نام و نام خانوادگی پدرتون

یه همچنین نامه ای هم برای خواهرتون مینویسید....
    من بسیار ممنونم از پاسخ جامع و دقیقتون ، فقط دوتا سوال داشتم ازتون ، یکی اینکه برای تراول هیستوری باید عکس ویزا رو هم بذارم یا فقط مهر ورود و خروج کافیه ؟(چون صفحه اول پاسپورت و مهرها در قسمت
    اسپورت هم قرار میگیره)
    و در قسمت LEO پس باید مدارک این چنینی قرار بگیره ؟( سند ازدواج خواهرم ، سند ازدواج پدر و مادرم ، کارت پایان خدمت پدرم ؟و...)راستش من مشکلم این قسمته

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم.
    سوال اولتون- برای تراول هیستوری عکس تمامی صفحات پاسپورت فعلی و قبلیتون رو بزارید. فقط صفحاتی که مهر ورود و خروج و یا ویزا دارند.
    سوال دومتون - با عرض پوزش من منظور شما رو از LEO متوجه نمیشم.
    میشه لطفا کاملش رو بنویسید بجای مخفف اون ایتم....
    اما در هر صورت ترجمه سند ازدواج والدینتون در آیتم Marriage Certificate باید قرار داده بشه.
    اگر چنین آیتمی رو ندارند پس یعنی پرسشنامه اولیه رو درست پر نکردین.

سند ازدواج خواهرتون هم بهمینصورت.

کارت پایان خدمت پدر رو برای چی میخواین بزارین؟ جزء مدارک درخواستی نیست.
    افراد مذکر که پاسپورت میگیرن یعنی یا سربازی رفتن و یا معاف شدند. در غیر اینصورت باشه که پاسپورت نمیدن بهشون.

مدارک غیر ضروری رو لطفا قرار ندین و هزینه الکی هم برای ترجمه اونها نکنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    من بسیار ممنونم از پاسخ جامع و دقیقتون ، فقط دوتا سوال داشتم ازتون ، یکی اینکه برای تراول هیستوری باید عکس ویزا رو هم بذارم یا فقط مهر ورود و خروج کافیه ؟(چون صفحه اول پاسپورت و مهرها در قسمت
    اسپورت هم قرار میگیره)
    و در قسمت LEO پس باید مدارک این چنینی قرار بگیره ؟( سند ازدواج خواهرم ، سند ازدواج پدر و مادرم ، کارت پایان خدمت پدرم ؟و...)راستش من مشکلم این قسمته

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    اسپورت هم قرار میگیره)
    یه فرمی هست یه اسم فرم IMM5562E.pdf میتونین از نت بگردین پیدا کنین برای ترول هیستوری.بعد پر که کردین پرینت بگیرین اسکن کنین بعد اسکن ویزاهاتون رو در ادامه تو فایل ورد اتچ کنین.یا مه مثل همین فایل IMM5562E.pdf تو ورد یه تب درس کنین و تاریخ ورود خروج هدف از سفر و کشور رو تایپ کنیم بعد اسکن ویزاها رو اتچ کنین.من همیشه دومین راه رو میرم راحتتره.

سلام مجدد به دوستان
    از روزی که سابمیت کردم ( البته هنوز برای بایومتریک نرفتم) تا الان 2 بار ایمیل آپدیت اومده و گفته به پروفایل مراجعه کنین ولی وقتی مراجعه میکنم هیچ پیامی تو پروفایل نیست. طبیعیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام، مبارك باشه، مى تونم بدونم كه اون دفعه قبل نقص مدركتون چى بوده؟ ممنون
    راستش من دفعه اول خيلي با عجله اپلاي كردم و نميدونستم مدارك أقامت در المان رو بايد جز تزاول هيستري ميذاشتم. مدارك كارم رو هم نذاشتم چون همه به ألماني بود. ( البته توي پرينت بانكس ذكر ميشه كه مبلغي كه وارد حسابم شده حقوق ) و من فكر كردم كه خوب اين مدرك تشون ميده من اينجا كار ميكنم.توي نامه ريجكت تغيير نوشته بود كه وضعيت إقامتم تو المان واسش مشخص نيست و اينكه متقاعد نشده كه بر ميگردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azad_ABB نمایش پست ها
    به نظرتون چه قدر احتمال داره كه ويزا مولتيپل بدن؟
    بله واسه ويزيتوري اقدام كردم. ولي هدف سفر رو ديدن دوستم كه كانادا زندگي ميكنه زدم. دعوتنامه هم از اون داشتم.

امکان این هست که کلا پرونده ای فراموش بشه ؟ و من یک سوال رو مجدد میپرسم ، کسی بوده تا حالا با ایمیل زدن واقعا پروندش رو بررسی کنن ؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز شما اگر از مرز 110 روز گذشتین بهتره ایمیل بزنید بهشون. بله جواب ایمیل ها رو میدن. ایمیل زدن که ضرری نداره که شما اینقدر دست دست میکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash100200 نمایش پست ها
    امکان این هست که کلا پرونده ای فراموش بشه ؟ و من یک سوال رو مجدد میپرسم ، کسی بوده تا حالا با ایمیل زدن واقعا پروندش رو بررسی کنن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)