نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1218 از 1841 نخستنخست ... 21871811181168120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228126813181718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,171 تا 12,180 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

چک کردن پروقایل رو باید روی یک برنامه ریزی خاصی برای خودتون انجام بدین. بعضی ها براشون راحته که هر روز چک کنند. بعضی ها هم هفته ای 2 یا 3 بار.
    اون ایمیل های آپدیت بعضی وقتها قاطی میکنه و چند بار الکی میاد مخصوصا اگر ایمیلتون حساب جیمیل باشه. برای من هم پیش اومده. طبیعیه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان
    از روزی که سابمیت کردم ( البته هنوز برای بایومتریک نرفتم) تا الان 2 بار ایمیل آپدیت اومده و گفته به پروفایل مراجعه کنین ولی وقتی مراجعه میکنم هیچ پیامی تو پروفایل نیست. طبیعیه؟
    ویرایش توسط sia2016 : February 22nd, 2018 در ساعت 06:05 PM
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

سلام مجدد به دوستان
    از روزی که سابمیت کردم ( البته هنوز برای بایومتریک نرفتم) تا الان 2 بار ایمیل آپدیت اومده و گفته به پروفایل مراجعه کنین ولی وقتی مراجعه میکنم هیچ پیامی تو پروفایل نیست. طبیعیه؟
    پاسخ دقیق این پرسش در بخش «پیگیری وضعیت پرونده» در ویکی سایت توضیح داده شده. لینک در امضا:
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام مجدد به دوستان
    سلام
    اون دو تا اپدیت یکیش تائیدئه سابمیتتون هست همراه با رسید پرداخت پولتون دومیش هم نامه ی بایومتریکه هر دوش هم تو صفحه پروفیلتون ستون سمت چپ به شکل فایل pdf قرار گرفته

Junior Member

سلام دوستان

من میخوام برای پدر و مادر و خواهرم و دختر ۶ساله اش اقدام کنم برای ویزای توریستی موقت.
    سوال من اینه که هر ۴تاشون میتونن با یه اپلیکیشن پیش برن یا باید پدر و مادر جدا از خواهر و خواهرزاده اقدام کنن؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز،

باید جدا باشند. خواهرتون ازدواج کرده و نمیتونه جزء فرزندان تحت تکفل والدینتون حساب بشه.

پدر و مادرتون توی یک اپلیکیشن و خواهرتون و دخترش در یک اپلیکیشن دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_ra نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام برای پدر و مادر و خواهرم و دختر ۶ساله اش اقدام کنم برای ویزای توریستی موقت.
    سوال من اینه که هر ۴تاشون میتونن با یه اپلیکیشن پیش برن یا باید پدر و مادر جدا از خواهر و خواهرزاده اقدام کنن؟

یک سوال داشتم از دوستانی که تجربه زیادی در ویزای توریستی دارن. برای والدین حداکثر زمانی که دیدن چقدره؟ من الان 43 روزه منتظرم در حالیکه همه میگفتن والدین زیر یک ماه نتیجش مشخص میشه.

Junior Member

سلام من میخواستم برای ویزای توریستی اقدام کنم ولی پاسپورتم 1سالو 2 ماه اعتبار دارد.مثله اینکه زیر یکسال نمیشه اقدام کرد برای تمدید پاسپورت.زمان برام خیلی مهمه کسی میدونه چکار باید بکنم؟جایی خوندم بعد از اکسپتی میشه پاسپورت جدید را برای گرفتن ویزا برد. این صحب داره؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز حداقل و حداکثری وجود نداره. شرایط هر پرونده متفاوته و عوامل زیادی در کوتاه شدن یا طولانی شدن مدت زمان بررسی پرونده ها دخیل هست. اکثرا دوستان اینجا بر اساس تجربه صحبت میکنند ولی این دلیل بر این نمیشه که تمامی پرونده های والدین زیر 1 ماه انجام بشه.
    پرونده والدین من هم هنوز خبری ازش نشده. الانم حدود 2 ماه که ازش گذشته.
    کاری جز صبر کردن نمیشه کرد. اگر بیشتر از 100 روز شد اونوقت ایمیل بزنید و پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    یک سوال داشتم از دوستانی که تجربه زیادی در ویزای توریستی دارن. برای والدین حداکثر زمانی که دیدن چقدره؟ من الان 43 روزه منتظرم در حالیکه همه میگفتن والدین زیر یک ماه نتیجش مشخص میشه.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما بهتره اول یه راهی برای گرفتن پاسپورت جدید پیدا کنید. (اعلام مفقودی کنید و فکر میکنم 6 ماهه بهتون پاسپورت جدید میدن)
    میتونید با همین پاسپورت هم برای گرفتن ویزا اقدام کنید. اما اگر ویزاتون صادر شد فقط 30 روز مهلت بهتون میدن که پاسپورتتون رو بفرستید برای صدور ویزا...
    فکر نمیکنم توی اون مدت 30 روزه بتونید پاسپورت جدید بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sha11 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای ویزای توریستی اقدام کنم ولی پاسپورتم 1سالو 2 ماه اعتبار دارد.مثله اینکه زیر یکسال نمیشه اقدام کرد برای تمدید پاسپورت.زمان برام خیلی مهمه کسی میدونه چکار باید بکنم؟جایی خوندم بعد از اکسپتی میشه پاسپورت جدید را برای گرفتن ویزا برد. این صحب داره؟

با سلام
    یعنی اسکن پاسپورت کفایت نمی کنه؟
    [
    QUOTE=sina_ahmari;2516115]یه فرمی هست یه اسم فرم IMM5562E.pdf میتونین از نت بگردین پیدا کنین برای ترول هیستوری.بعد پر که کردین پرینت بگیرین اسکن کنین بعد اسکن ویزاهاتون رو در ادامه تو فایل ورد اتچ کنین.یا مه مثل همین فایل IMM5562E.pdf تو ورد یه تب درس کنین و تاریخ ورود خروج هدف از سفر و کشور رو تایپ کنیم بعد اسکن ویزاها رو اتچ کنین.من همیشه دومین راه رو میرم راحتتره.[/QUOTE]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)