نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1220 از 1841 نخستنخست ... 22072011201170121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230127013201720 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,191 تا 12,200 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان. يه سوال .من نامه پاس ريكوستم امده. الان ميشه پاسم رو عِوَض كنم پاس جديد بفرستم؟ ممكنه فرستادن پاس جديد باعث سر در گلي بشه و خللي در دريافت پاس ايجاد كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Azad_ABB نمایش پست ها
    سلام دوستان. يه سوال .من نامه پاس ريكوستم امده. الان ميشه پاسم رو عِوَض كنم پاس جديد بفرستم؟ ممكنه فرستادن پاس جديد باعث سر در گلي بشه و خللي در دريافت پاس ايجاد كنه؟
    1-بله مشکلی نداره میتونین.
    2-مشخصات کیستون رو اگه مایل باشین بزارین که دوستان استفاده کنن از تجربیاتتون.منظورم مدارک و توضیحاتتون

Junior Member

ممنون از پاسختون دوست عزيز. از المان اپلاي كردم. ساكن وشاغل در المان. مدارك هم قرار داد كاري ، ٣ تا فيش حقوقي اخر. پرينت حساب يانكي دعوتنامه از دوستم. تراول هيستري ٣ تا شينگن ويزاي انگليس. من بايد دو تا پاس رو بفرستم؟ اصلا چه قدر احتمالش هست ويزاي مولتيپل بدن؟

ممنون از پاسختون دوست عزيز. از المان اپلاي كردم. ساكن وشاغل در المان. مدارك هم قرار داد كاري ، ٣ تا فيش حقوقي اخر. پرينت حساب يانكي دعوتنامه از دوستم. تراول هيستري ٣ تا شينگن ويزاي انگليس. من بايد دو تا پاس رو بفرستم؟ اصلا چه قدر احتمالش هست ويزاي مولتيپل بدن؟
    ویزا که مولتی 5ساله هست اگه توریستی اقدام کرده باشین.در مورد پاسپورت هم بله2تا پاس رو بفرستین.

دوستان یه سوالی داشتم.من برای یه کاری ویزا گرفته بودم که چون ویزام رو خیلی دیر دادن نرسیدم.ولی ویزا رو پاسمه.الان میخوام خرداد برم عروسی دختر خالم ,مرز کانادا مامورای کانادا میتونن گیر بدن که چرا الان اومدی و purpose of travel عوض شده؟دیدین که تو برنامه های تلوزیون نشون میده از گمرک خیلی ها رو ریجکت می کنند

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

زیاد این برنامه های تلوزیونی رو نگاه نکنید. اینا بیشتر جنبه ترسوندن افراد رو داره که تخلفی انجام ندن.
    اگر قرار بود که فقط برای یه مورد خاص در کانادا بهتون ویزا بدن دیگه ویزای مولتیپل نمیدادن. سینگل میدادن و برای همون تاریخی که توی فرم درخواستی اعلام کردین.

شما ویزا داشته باشی هر وقت دلت خواست میتونی وارد کانادا بشی. هر دلیلی هم که دوست داشتی میتونی برای ورودت به کانادا بیاری.... دیدن فامیل - گردش و ...
    خیلی ها برنامه سفرشون یک دفعه عوض میشه. خدای نکرده کسی فوت میکنه و نمیتونن مثلا برای اون کاری که اقدام کرده بودند بیان کانادا. این دلیل نمیشه که ویزاتون رو باطل کنند که.

کسی شما رو ریجکت نمیکنه عزیزم.
    ولی اگه بگی اومدم مثلا فلان جا رو منفجر کنم، چرا ریجکتت میکنند. ویزاتو هم باطل میکنه. مشخصاتت رو هم میفرسته توی لیست سیاهشون و دیگه هیچ وقت نمیتونی وارد کانادا بشی. هاهاها...

بعضی از افراد خوششون میاد از خوش مزه بازی درآوردن. هیچوقت با پلیش مرز کانادا یا هر جای دیگه شوخی نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی داشتم.من برای یه کاری ویزا گرفته بودم که چون ویزام رو خیلی دیر دادن نرسیدم.ولی ویزا رو پاسمه.الان میخوام خرداد برم عروسی دختر خالم ,مرز کانادا مامورای کانادا میتونن گیر بدن که چرا الان اومدی و purpose of travel عوض شده؟دیدین که تو برنامه های تلوزیون نشون میده از گمرک خیلی ها رو ریجکت می کنند
    ویرایش توسط sia2016 : February 23rd, 2018 در ساعت 06:59 PM
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    زیاد این برنامه های تلوزیونی رو نگاه نکنید. اینا بیشتر جنبه ترسوندن افراد رو داره که تخلفی انجام ندن.
    اگر قرار بود که فقط برای یه مورد خاص در کانادا بهتون ویزا بدن دیگه ویزای مولتیپل نمیدادن. سینگل میدادن و برای همون تاریخی که توی فرم درخواستی اعلام کردین.

شما ویزا داشته باشی هر وقت دلت خواست میتونی وارد کانادا بشی. هر دلیلی هم که دوست داشتی میتونی برای ورودت به کانادا بیاری.... دیدن فامیل - گردش و ...
    خیلی ها برنامه سفرشون یک دفعه عوض میشه. خدای نکرده کسی فوت میکنه و نمیتونن مثلا برای اون کاری که اقدام کرده بودند بیان کانادا. این دلیل نمیشه که ویزاتون رو باطل کنند که.

کسی شما رو ریجکت نمیکنه عزیزم.
    ولی اگه بگی اومدم مثلا فلان جا رو منفجر کنم، چرا ریجکتت میکنند. هاهاها...
    ذاتا مقصر خودشونن که ویزا رو خیلی دیر دادن و من به برنامم نرسیدم.هم به خودشون ضرر زدن هم به من.ولی صحیح می فرمایید وقتی مولتی دادن یعنی هر موقع که دلم بخواد میتونم برم به هر دلیلی.مگر اینکه فکر میکنم البته،هر 6 ماه یه بار یه روزه خارج بشم و برگردم.اون موقع میتونن گیر بدن.که شکر خدا همچین برنامه ای ندارم یعنی بودجه این کار رو ندارم

Junior Member

ذاتا مقصر خودشونن که ویزا رو خیلی دیر دادن و من به برنامم نرسیدم.هم به خودشون ضرر زدن هم به من.ولی صحیح می فرمایید وقتی مولتی دادن یعنی هر موقع که دلم بخواد میتونم برم به هر دلیلی.مگر اینکه فکر میکنم البته،هر 6 ماه یه بار یه روزه خارج بشم و برگردم.اون موقع میتونن گیر بدن.که شکر خدا همچین برنامه ای ندارم یعنی بودجه این کار رو ندارم
    من هم دقيقا همين وضعيت رو دارم. توصيه ميكنم دعوتنامه عروسي همراهتون باشه اگه مامور چيزي بگه. اين كاريه كه من خودم ميخوام انجام بدم.

من هم دقيقا همين وضعيت رو دارم. توصيه ميكنم دعوتنامه عروسي همراهتون باشه اگه مامور چيزي بگه. اين كاريه كه من خودم ميخوام انجام بدم.
    مامور فرودگاه هیچ کاری به دعوتنامه و چیزهای دیگه نداره. اصلا اون نمیدونه که شما چه مدارکی موقع درخواست ارائه دادین که بخواد سوال جواب هم بکنه. فقط ویزای توریستی رو یه چک میکنه که جعلی نباشه و معتبر باشه و دیگه کاری نداره.

ApplyAbroad Superstar

اون کار را هم بکنید کاری به شما ندارن. شرایط ویزای شما اینه که می تونید شش ماه بمونید خارج بشید دوباره بیایید شش ماه بمونید. از خداشون هم هست بیایید اینجا ماه ها بمونید پول خرج کنید!
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)