نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1223 از 1841 نخستنخست ... 22372311231173121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321233127313231723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,221 تا 12,230 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی
    کسی میدونه که اگر شخصی ویزای توریستی کانادا رو داشته باشه و حالا بخواد برای ویزای تحصیلی در خواست بده آیا در صورت موافقت با ویزای تحصیلیش، ویزای توریستی ایشون باطل میشه یا نه؟
    سلام

ما ويزاي تحصيلي نداريم . اجازه تحصيل داريم
    همينطور ويزاي كار نداريم و اجازه كار داريم

اين اجازه فقط حق تحصيلي يا كار در خاك كانادا محسوب ميشه و نه اجازه ورود به كانادا (ويزا)

فردي كه اجازه تحصيل/كار ميگيره ، همچنان نياز به ويزا جهت ورود به كانادا داره. اين ويزا به نوعي همون ويزاي ويزيتور هس
    يعني شما يك ويزاي ويزيتور و يك اجازه كار/تحصيل بايد دريافت كني. بعبارتي وقتي با درخواست شما موافقت كنند پاس ريكويست ميشوي كه ويزاي ويزيتور را براي شما بچسبانند .
    حالا اگر در خاك كانادايي ، چه بهتر .ويزيتور ويزاي شما ابطال نميشه و فقط اجازه تحصيل و ميگيري ( برات پست ميكنند) .اما در صورتي كه خارج از كانادا اقدام كرده باشي ، در هنگام ورود به مرز ، افيسر اجازه تحصيل/ كار را پرينت و به شما تحويل ميدهد.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

متشکرم از توضیحاتتون.
    منظور من هم همون اجازه تحصیل بود و بیشتر میخواستم بدونم که در صورت موافقت و یا مخالفت با اجازه تحصیلایشون، تغییری در ویزای توریستی فرد ایجاد میشه یا خیر؟
    به فرض شخصی ویزای توریستی 5 ساله داره اما برای تحصیل هم درخواست میده و مدت تحصیلش مثلا 1 سال هست. اونوقت چون طبق قانون فرد در پایان مدت تحصیلش باید کانادا رو ترک کنه، آیا این باعث میشه که تاریخ اعتبار ویزای ویزیتوری ایشون رو تغییر بدن که فقط تا پایان مدت تحصیلشون اعتبار داشته باشه یا نه؟

ضمنا کسی که ویزای ویزیتوری عادی رو میگیره نهایت 6 ماه در هر بار ورود به کانادا میتونه در خاک کانادا بمونه. حالا اگه فرد اجازه تحصیل رو هم بگیره تکلیف این محدودیت 6 ماهه چی میشه؟ (به نظر من که یه تغییراتی در ویزای توریستی ایشون هم صورت میگیره)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام

ما ويزاي تحصيلي نداريم . اجازه تحصيل داريم
    همينطور ويزاي كار نداريم و اجازه كار داريم

اين اجازه فقط حق تحصيلي يا كار در خاك كانادا محسوب ميشه و نه اجازه ورود به كانادا (ويزا)

فردي كه اجازه تحصيل/كار ميگيره ، همچنان نياز به ويزا جهت ورود به كانادا داره. اين ويزا به نوعي همون ويزاي ويزيتور هس
    يعني شما يك ويزاي ويزيتور و يك اجازه كار/تحصيل بايد دريافت كني. بعبارتي وقتي با درخواست شما موافقت كنند پاس ريكويست ميشوي كه ويزاي ويزيتور را براي شما بچسبانند .
    حالا اگر در خاك كانادايي ، چه بهتر .ويزيتور ويزاي شما ابطال نميشه و فقط اجازه تحصيل و ميگيري ( برات پست ميكنند) .اما در صورتي كه خارج از كانادا اقدام كرده باشي ، در هنگام ورود به مرز ، افيسر اجازه تحصيل/ كار را پرينت و به شما تحويل ميدهد.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ویزای پدر و مادر من بعد انتظاری طولانی اومد. سابمیت 22 سپتامبر. بایومتریک 10 اکتبر.

ApplyAbroad Guru

متشکرم از توضیحاتتون.
    منظور من هم همون اجازه تحصیل بود و بیشتر میخواستم بدونم که در صورت موافقت و یا مخالفت با اجازه تحصیلایشون، تغییری در ویزای توریستی فرد ایجاد میشه یا خیر؟
    به فرض شخصی ویزای توریستی 5 ساله داره اما برای تحصیل هم درخواست میده و مدت تحصیلش مثلا 1 سال هست. اونوقت چون طبق قانون فرد در پایان مدت تحصیلش باید کانادا رو ترک کنه، آیا این باعث میشه که تاریخ اعتبار ویزای ویزیتوری ایشون رو تغییر بدن که فقط تا پایان مدت تحصیلشون اعتبار داشته باشه یا نه؟

ضمنا کسی که ویزای ویزیتوری عادی رو میگیره نهایت 6 ماه در هر بار ورود به کانادا میتونه در خاک کانادا بمونه. حالا اگه فرد اجازه تحصیل رو هم بگیره تکلیف این محدودیت 6 ماهه چی میشه؟ (به نظر من که یه تغییراتی در ویزای توریستی ایشون هم صورت میگیره)
    محدودیت شش ماهه برداشته میشه و تبدیل میشه به مدت زمانی که روی مجوز تحصیل مشخص شده. ولی جواب سوال اولتون رو نمیدونم. منظورتون اینه که یک نفر ویزای توریستی 5 ساله بگیره، بعد تقاضای مجوز تحصیل کنه، اگر در پایان تحصیلش هنوز 5 سال از تاریخ صدور ویزای توریستی نگذشته باشه آیا کماکان میتونه از اون استفاده کنه؟ بنظر من بهتره این رو زنگ بزنید از خود اداره مهاجرت سوال کنید چون موردش رو تا حالا ندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jsoltanirad5 نمایش پست ها
    ویزای پدر و مادر من بعد انتظاری طولانی اومد. سابمیت 22 سپتامبر. بایومتریک 10 اکتبر.
    مبارکه. شاغل بودن؟ سابقه سفرشون چطور بود؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ویزای موقف برای پدر و مادرم اقدام میکنم. تمام مدارم رو آماده کردم فقط نمیدونم برای Purpose of Travel چه مدرکی باید آپلود کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_ra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ویزای موقف برای پدر و مادرم اقدام میکنم. تمام مدارم رو آماده کردم فقط نمیدونم برای Purpose of Travel چه مدرکی باید آپلود کنم.
    خوب هدف از سفر والدین محترم رو بفرمایید تا به کمک دوستان بهترین گزینه ها رو براتون انتخاب کنیم. هدفون به همراه رزرو تمامی بلیطها و هتلها یکی از اپشنهاتون هست.

متشکرم از توضیحاتتون.

درود مجدد

هيچي تغييري در ويزاي توريستي ايجاد نميشه
    استاتوس ايشان از زمان دريافت مجوز تحصيل از توريست به محصل تغيير ميكند و ديگر مشمول خروج در مدت ٦ ماه نميشه . در پايان اعتبار اجازه تحصيل بايد كشور را ترك كنند. بديهيس در صورتي كه ويزاي ويزيتور ايشان هنوز اعتبار دارد مي تواند با ان ويزا مجددا به كانادا سفر كند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    خوب هدف از سفر والدین محترم رو بفرمایید تا به کمک دوستان بهترین گزینه ها رو براتون انتخاب کنیم. هدفون به همراه رزرو تمامی بلیطها و هتلها یکی از اپشنهاتون هست.
    توریستی ۱ ماهه برای برای دیدار خانواده درجه یک (اینجانب)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_ra نمایش پست ها
    توریستی ۱ ماهه برای برای دیدار خانواده درجه یک (اینجانب)

دقیقا همین رو در قالب یه نامه حالا کمی احساسی تر تو فایل ورد تایپ کنین در نهایت رزرو بلیط رو اتچ کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)