نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1230 از 1841 نخستنخست ... 23073011301180122012211222122312241225122612271228122912301231123212331234123512361237123812391240128013301730 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,291 تا 12,300 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    زمان زياد نشان دهنده اينه كه نظر افيسري كه پرونده را بررسي كرده منفي نبوده است. پرونده ها از لحظه سابميت وارد فاز ارزيابي توسط افيسر مي شوند. معمولا در دو هفته اول از زمان سابميت تا ماكزيمم يكماه ، بررسي پرونده توريستي تموم شده و افيسر نظر خودش رو هم در سيستم اعلام كرده اما تا انگشت نگاري نكنيد پرونده به لحاظ سيستماتيك كلوز نشده است. اگر انگشت نگاري را انجام دهيد و ريجكتي باشيد معمولا چند روز بعد نامه رفيوزال را دريافت ميكنيد. افرادي هم كه بنا به تشخيص افيسر بك گراند نميخوررند بعده بايومتريك نامه پاس ريكوئست را دريافت مي كنند.

نتيجه گيري : اگر بيش از دو ماه از زمان انگشت نگاري شما گذشته و هنوز پاسخ دريافت نكرديد ، يعني از نظر افيسر واجد دريافت ويزا هستيد و پس از روشن شدن پاسخ بك گراند چك نامه پاسپورت ريكوئست را دريافت مي كنيد.

استثنائاتي وجود دارد كه عليرغم طولاني شدن بررسي ، درخواست رد شده است كه يا در بك گراند چك مشكلي وجود داشته است . يا در برخي حالات نادر ديده شده كه افراد به قصد شركت در كنفرانس يا همايش اقدام كرده اند و به علت طولاني شدن پروسه بك گراند از زمان دعوتنامه گذشته است و افيسر به دليل اينكه ديگر دليل موجهي براي سفر نيست درخواست ويزا را رد كرده است.

انشالله دوستاني كه مدت طولاني ايست منتظر پاسخ هستند به زودي پاسخ هاي مثبت رو دريافت كنند.
    تصمیم نهایی افیسر منوط به نتیجه بک گراند چك است و پیش از مشخص شدن وضعیت بک گراند، مثبت یا منفی بودن نظر افیسر اهمیتی ندارد،بنابراین طولانی شدن یک پرونده به علت بك گراند چك یا هر دلیل دیگری الزاما به معنی تایید یا رد درخواست ویزا نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تصمیم نهایی افیسر منوط به نتیجه بک گراند چك است و پیش از مشخص شدن وضعیت بک گراند، مثبت یا منفی بودن نظر افیسر اهمیتی ندارد،بنابراین طولانی شدن یک پرونده به علت بك گراند چك یا هر دلیل دیگری الزاما به معنی تایید یا رد درخواست ویزا نیست.
    خیر دوست عزیز. اگر افیسر نظر به ریجکت گرفته باشد ، در همان ابتدای شروع بک گراند و فارغ از اتمام پروسه یا عدم اتمام بررسی بک گراند چک ، شما نامه ریجکت را دریافت میکنید. تنها درصورتی که نظر افیسر مثبت باشد پروسه تا حصول نتیجه در چک امنیتی به درازا می کشد و البته در صورتی که طرف تحت تعقیب یا تحریم یا مشکلات اینچنین نداشته باشد درنهایت ویزا را دریافت میکند،

Junior Member

سلام دوستان منم تا امروز ۹۰ روزه بعد از انگشت نگاری منتظرم
    از روز سابمیت حدود۱۱۵ روز
    اما من سوالم اینه که ۳ سال پیش fbiچک من برای ویزای امریکا فقط ۵۵ روز طول کشید
    چرا اینا اینقدر معطل میکنند
    کارشون از امریکا دقیق تره یا فقط پول میگیرند و به کار مردم رسیدگی نمی کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khor نمایش پست ها
    سلام دوستان منم تا امروز ۹۰ روزه بعد از انگشت نگاری منتظرم
    از روز سابمیت حدود۱۱۵ روز
    اما من سوالم اینه که ۳ سال پیش fbiچک من برای ویزای امریکا فقط ۵۵ روز طول کشید
    چرا اینا اینقدر معطل میکنند
    کارشون از امریکا دقیق تره یا فقط پول میگیرند و به کار مردم رسیدگی نمی کنن؟
    من بیشتر از 130 روز هست که انگشت نگاری کردم و هموز خبری نیست. البته من صحبتی از یکی از دوستان که کانادا هستن شنیدم که سیستم بک گراند چک رو تغییر دادن و سخت گیرانه تر دارن انجام میدن , واسه همین طولانی شده. البته از درست یا اشتباه بودن این حرف من اطلاعی ندارم. بنده فقط نقل قول کردم. شاید اشتباه باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من با خانواده م الان 18 روز هست که از انگشت نگاری میگذره و در قسمت track your application که چک کردم . نوشته تصمیم شما در تارخ 25 فوریه به ایمیل شما ارسال شده اما من ایمیلی دریافت نکردم و نگرانی م از اینه که رد شده باشیم ما دو تا خانواده بودیم که هر شش نفرمون همین متن رو نوشته... همه یک روز مدارک رو تحویل دادیم. در دفتر vfs دبی که خیلی هم خوب و خوش برخورد بودن و به ما گفتن کمتر از یک ماه جواب براتون میاد و امیدوار صحبت کردند. (در ضمن هنوز ایمیل برام نیامده)
    اگر لطفا کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنونم...

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1380 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با خانواده م الان 18 روز هست که از انگشت نگاری میگذره و در قسمت track your application که چک کردم . نوشته تصمیم شما در تارخ 25 فوریه به ایمیل شما ارسال شده اما من ایمیلی دریافت نکردم و نگرانی م از اینه که رد شده باشیم ما دو تا خانواده بودیم که هر شش نفرمون همین متن رو نوشته... همه یک روز مدارک رو تحویل دادیم. در دفتر vfs دبی که خیلی هم خوب و خوش برخورد بودن و به ما گفتن کمتر از یک ماه جواب براتون میاد و امیدوار صحبت کردند. (در ضمن هنوز ایمیل برام نیامده)
    اگر لطفا کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنونم...
    تصمیم نهایی با ایمیل ارسال نمیشه باید اکانتتون در وبسایت cic رو چک کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از آشنایان قصد دارن برای ویزا توریستی اقدام کنند ؛ ویزا قبلیشون هم چند ماه پیش باطل شده ، اما در حال حاضر برای اقامت از طریق سرمایه گذاری هم اقدام کردند و تازگی فایل نامبرشون اومده ؛
    میخواستم ببینم برای اپلای برای ویزا اگر یک اکانت دیگری در cic بسازم به نام همسرشون و با اون برای ویزا اقدام کنند مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز. اگر افیسر نظر به ریجکت گرفته باشد ، در همان ابتدای شروع بک گراند و فارغ از اتمام پروسه یا عدم اتمام بررسی بک گراند چک ، شما نامه ریجکت را دریافت میکنید. تنها درصورتی که نظر افیسر مثبت باشد پروسه تا حصول نتیجه در چک امنیتی به درازا می کشد و البته در صورتی که طرف تحت تعقیب یا تحریم یا مشکلات اینچنین نداشته باشد درنهایت ویزا را دریافت میکند،
    بنده در پاسخ به پرونده های طولانی این رو نوشتم،پرونده ای که سریع رسیدگی بشه و به نتیجه برسه که مسلما ابهامی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تصمیم نهایی با ایمیل ارسال نمیشه باید اکانتتون در وبسایت cic رو چک کنید.
    میشه راهنمایی کنید که چطور چک کنم؟
    اخه نوشته بود براتون به ایمیلتون ارسال شده اگر ایمیلی دریافت نکردید با .... ایمیل تماس بگیرید.
    در ضمن من مدارک رو حضوری بردم که با انگشت نگاری همزمان بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط neda1380 نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید که چطور چک کنم؟
    اخه نوشته بود براتون به ایمیلتون ارسال شده اگر ایمیلی دریافت نکردید با .... ایمیل تماس بگیرید.
    در ضمن من مدارک رو حضوری بردم که با انگشت نگاری همزمان بود.
    شما برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردید؟ متن آخرین ایمیلی که دریافت کردید رو با حذف اسامی وادرس اینجا بزارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)