نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1246 از 1841 نخستنخست ... 24674611461196123612371238123912401241124212431244124512461247124812491250125112521253125412551256129613461746 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,451 تا 12,460 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sunmeys نمایش پست ها
    یه سوال داشتم اونم اینه که برای پاس ریکوست ایمیل اومد یا شما خودتون توی سایت رو چک کردین؟
    یک ایمیل میاد که نوشته آپدیت و پیامی برای شما اومده ، ولی نمیزنه که چی هست توی ایمیل
    بعد توی سایت باید برین بررسی کنین که آپدیت و پیام برای چی هست

Junior Member

اگه برای گرفتن ویزا یه وکیل اینکارو انجام بده و به صورت آنلاین اقدام کنه
    بنده نمیتونم از شرایط پرونده ام با خبر بشم؟ با tracking ID ? حتما باید اون وکیل اکانت من و چک کنه؟؟؟ راهی وجود نداره خودمم بهش درسترسی پیدا کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط isaharjoon نمایش پست ها
    اگه برای گرفتن ویزا یه وکیل اینکارو انجام بده و به صورت آنلاین اقدام کنه
    بنده نمیتونم از شرایط پرونده ام با خبر بشم؟ با tracking ID ? حتما باید اون وکیل اکانت من و چک کنه؟؟؟ راهی وجود نداره خودمم بهش درسترسی پیدا کنم؟
    بله. اکانت را خودش ساخته و شما اطلاعات لاگین را ندارید. وکیل تا ریال آخر پول قراردادش را از شما نگیره هیچی به شما نمیده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نتيجه يكي از دوستان ( تحصيلي)
    ١٨ ساله
    سابميت اكتبر ٢٠
    نوامبر بايومتريك
    ١٢ مارچ پاس ريكوئست

Junior Member

ی ایمیل فرستاده بودم از طریق سیس که امروز جواب دادن
    When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physicalpassport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also contact you if we require additional information,documents or an interview. For general guidance on what to expect, you can visitor consult the “What Happens Next” section of the instruction guideassociated with the application form you used.Please do not send to IRCC any documentation related to this online application by mail, courier or fax. Any mailreceived, other than what is received in your account, will NOT be considered.How long will it take to process my application?Processing times vary. Please refer to the following page for processing times related to your application: .CAUTION: Do not submit multiple applications for the same service in an effort to speed up your application. Doing thismay result in both applications being processed and delay the finalization of your application. IRCC does not refundprocessed applications.Unless your application has exceeded normal processing times, please limit your correspondence to notifying us ofchanges in your application.For additional information, consult the IRCC website at .Application no.:This is an automated message. This message has been submitted to your account.By submitting your application electronically, you agreed to receive correspondence electronically. IRCC will not
    beforwarding you paper notification.
    این رو جواب دادن .البته فک کنم اتو ریپلای بوده

حالا کپی پاسپورت بفرستم ؟
    ویرایش توسط DANIAL36 : March 13th, 2018 در ساعت 06:38 PM

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

وارد اکانتتون بشید و قسمت پیغامها رو چک کنید. احنمالا یه جایی پیغام دارید که باید کپی پاسپورتتون رو سابمیت کنید. ( احتمالا کیفیت اسکنی رو که قبلا فرستاده بودین پایین بوده یا حالا به هر دلیل دیگری)
    اگر اینطور بود باید یک قسمتی براتون فراهم شده باشه برای سابمیت کردن اسکن پاسپورتتون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    ی ایمیل فرستاده بودم از طریق سیس که امروز جواب دادن
    When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physicalpassport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also contact you if we require additional information,documents or an interview. For general guidance on what to expect, you can visitor consult the “What Happens Next” section of the instruction guideassociated with the application form you used.Please do not send to IRCC any documentation related to this online application by mail, courier or fax. Any mailreceived, other than what is received in your account, will NOT be considered.How long will it take to process my application?Processing times vary. Please refer to the following page for processing times related to your application: .CAUTION: Do not submit multiple applications for the same service in an effort to speed up your application. Doing thismay result in both applications being processed and delay the finalization of your application. IRCC does not refundprocessed applications.Unless your application has exceeded normal processing times, please limit your correspondence to notifying us ofchanges in your application.For additional information, consult the IRCC website at .Application no.:This is an automated message. This message has been submitted to your account.By submitting your application electronically, you agreed to receive correspondence electronically. IRCC will not
    beforwarding you paper notification.
    این رو جواب دادن .البته فک کنم اتو ریپلای بوده

حالا کپی پاسپورت بفرستم ؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    وارد اکانتتون بشید و قسمت پیغامها رو چک کنید. احنمالا یه جایی پیغام دارید که باید کپی پاسپورتتون رو سابمیت کنید. ( احتمالا کیفیت اسکنی رو که قبلا فرستاده بودین پایین بوده یا حالا به هر دلیل دیگری)
    اگر اینطور بود باید یک قسمتی براتون فراهم شده باشه برای سابمیت کردن اسکن پاسپورتتون.
    تاحالا پیامی نداشتم
    این اولین بوده بعد از بایو که چند روز قبل ایمیل زده بودم
    مدرک که نمیشه اضافه کرد
    اینو زده یعنی چیزی کم ندارم دیگه
    We do not need additional documents
    :Review of additional documents

Junior Member

دوستان سلام
    من یه سوال داشتم راجع به ترجمه مدارک. آیا ترجمه رسمی باید تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو داشته باشه یا فقط مهر مترجم کافیه؟
    ممنون میشم کسی پاسخ بده

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    تاحالا پیامی نداشتم
    این اولین بوده بعد از بایو که چند روز قبل ایمیل زده بودم
    مدرک که نمیشه اضافه کرد
    اینو زده یعنی چیزی کم ندارم دیگه
    We do not need additional documents
    :Review of additional documents
    سلام
    این از این جواب ایمیلهایی که سیستم خودش اتوماتیک میده چیزی ازتون نخواسته گفته فعلا چیزی لازم نداریم چیزی لازم داشتیم خبرت میکنیم

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام دوست عزیز، مهر دادگستری رو بزنید بهتره ولی بقیه مهر ها رو خیر نیازی نیست. (مهر کپی برابر اصل مترجم هم فراموش نشه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط azhdarian نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوال داشتم راجع به ترجمه مدارک. آیا ترجمه رسمی باید تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو داشته باشه یا فقط مهر مترجم کافیه؟
    ممنون میشم کسی پاسخ بده
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)