نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1294 از 1841 نخستنخست ... 29479411941244128412851286128712881289129012911292129312941295129612971298129913001301130213031304134413941794 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,931 تا 12,940 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان شدیدا نیاز به راهنمایی دارم . خواهر بنده در کانادا اقامت دارن برای من و خانوادم که شامل همسر و یک دختر 11 ساله میشه دعوتنامه ارسال کردن. من به سوالات پاسخ دادم و رسید به مرحله اپلود مدارک .در اینجا برام سوالاتی پیشش اومده و مجبور شدم که برگردم به عقب تا دوباره به سوالات پاسخ بدم . در چند جا ابهاماتی دارم و جداگانه سوال میکنم ازتون تا راهنمایی کنید . ممنون
    1- در پاسخ به این سوال (How are you related to your family member?)په گزینه ای را انتخاب کنم؟من خواهر برادر عمو عمه را انتخاب کردم . درسته؟
    2-Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada?جواب این سوال چیه اصلا منظورش چیه دقیقا؟
    3-
    What is your family member's current marital status?این سوال در مورد همراهان من که همسر و دخترم میشه هست؟
    4-من در سوالی که پرسیده بودن دلیل رفتنتون به کانادا چیه ،گفتم دیدن خانواده و دوستان. اما همین سوال در مورد همسر و دخترم هم پرسده شده اما گزینه دیدن اقوام و دوستان نیست .اینجا اگه توریسم را انتخاب کنم مجبورم رزرو هتل ارایه کنم ؟چون من در منزل خواهرم اقامت دارم و معمولا توریست نیاز به رزرو هتل داره.نمیدونم چیو بزنم اینجا!!!البته گزینه visit -all other type هم هست.
    5- این سوال در خصوص دخترمه که همراه ماست .جوابش چیه؟
    Is your family member currently, or will they be, living in Canada with a parent or legal guardian for their entire stay?
    6-Is your family member travelling with a parent who does not have full legal custody of them?
    7-
    Does your family member want to apply for a Parent and Grandparent Supervisa?
    البته سوال اصلی من همین سه تا سوال اخره . چون من دفعه اول که به این سوالات پاسخ دادم در مدارک درخواستی ،ازم رضایتنامه ای خواستن که انگار اجازه سفر تنها به دخترم دادم در صورتیکه اون با ما سفر میکنه .احتمال دادم در اینجا یه سوالات اشتباه پاسخ دادم.
    ببخشید زیاد شد سوالاتم

من در کدوم سوال اشتباه جواب دادم که در قسمت اپلود مدارک میگه فرم 5646 پر کنید. این فرم برای تحصیل بچه زیر 19 ساله .در صورتیکه من یه دختر 11 ساله دارم که با خودمون میاد و برمیگرده.

من هر پاسپورت رو در یک فایل جدا اسکن کردم .یعنی اگه سه تا پاس داشتم سه تا فایل هم دارم . در موقع اپلود کردن ،سه بار اجازه اپلود دارم؟ یا باید هر سه تا پاس رو در یک فایل میزدم؟
    مدارک شغلی در کدوم قسمت باید اپلود بشه؟ همچنین تمکن مالی و اسناد مستقلات؟مدارک دعوت کننده مثل برگه مالیات کارت اقامت و دعوتنامه ؟

اسناد مالی و شغلی همسرم درقسمت مدارک اضافی یا اپشنال باید وارد بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miraghazadehk نمایش پست ها
    من هر پاسپورت رو در یک فایل جدا اسکن کردم .یعنی اگه سه تا پاس داشتم سه تا فایل هم دارم . در موقع اپلود کردن ،سه بار اجازه اپلود دارم؟ یا باید هر سه تا پاس رو در یک فایل میزدم؟
    مدارک شغلی در کدوم قسمت باید اپلود بشه؟ همچنین تمکن مالی و اسناد مستقلات؟مدارک دعوت کننده مثل برگه مالیات کارت اقامت و دعوتنامه ؟
    هر شخص یک پروفایل جداگانه داره بنابراین پاسپورت هرکس باید در پروفایل خودش به صورت جداگانه آپلود بشه،مدارک شغلی و تمکن مالی رو یکجا در قسمت مالی آپلود کنید،برای دعوتنامه فکر کنم یک بخش مجزا هست برای اپلود،مدارک دعوت کننده رو در قسمت مدارک اضافی آپلود کنید

اسناد مالی و شغلی همسرم درقسمت مدارک اضافی یا اپشنال باید وارد بشه؟
    مدارک مالی شما و همسر یکجا در یک فایل در قسمت مالی

Junior Member

سلام دوستان، درخواست ویزای توریستی من رو رد کردن، دلیلش رو هم نوشتن Personal assets and financial status در حالیکه من اشتغال دایم با سابقه کار 10 ساله توی یه شرکت معتبر، 3 تا ویزای شینگن و تعدادی سفرهای دیگه، میانگین حساب حدود 30 میلیون تومانی و یه سند خونه داشتم . پیشنهادتون چیه ؟ چطور میتونم پیگیری کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

مدارک مالی رو تو یه فایل pdf یا word اتچ کنین و اپلود بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    هر شخص یک پروفایل جداگانه داره بنابراین پاسپورت هرکس باید در پروفایل خودش به صورت جداگانه آپلود بشه،مدارک شغلی و تمکن مالی رو یکجا در قسمت مالی آپلود کنید،برای دعوتنامه فکر کنم یک بخش مجزا هست برای اپلود،مدارک دعوت کننده رو در قسمت مدارک اضافی آپلود کنید
    اخه من خودم سه تا پاسپورت دارم هر سه تارو در یک فایل بزنم ؟ همسرمم هم دوتا داره پس اونم در یک فایل پشت هم بزنم ؟

من در کدوم سوال اشتباه جواب دادم که در قسمت اپلود مدارک میگه فرم 5646 پر کنید. این فرم برای تحصیل بچه زیر 19 ساله .در صورتیکه من یه دختر 11 ساله دارم که با خودمون میاد و برمیگرده.
    من با این فرم چیکار کنم؟ اگه پر نکنم میترسم گیر بدن بهم . نمیشه پرش هم بکنم .موندم چیکار کنم. یکی کمک کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)