نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 1841 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223631135131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    سلام

من دعوت نامم اومده و ایران نیستم ( مالزی) زندگی میکنم. پول تو حساب بانکیم اصلا ندارم اگه شرکتی که در اون کار می کنم اسپانسر من بشه مشکلی هست برای ویزا یا نه؟
    امکانش هست ولی هرچی مدارک مالی بیشتری ارائه کنید، شانس بیشتری خواهید داشت.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mina88 نمایش پست ها
    سلام
    آیا پرینت بانکی که به همراه مدارک برای ویزای توریستی به سفارت فرستاده می شه نیاز به ترجمه داره؟
    معمولن گواهی حساب بانک رو ترجمه نمیکنن. از بانک بخواین که اصلش رو به صورت انگلیسی صادر کنه.
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member hamed59 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من داشتم شرایط جدید اقدام برای ویزای توریستی رو میخوندم، دیگه رسمن گفتن که 16 هفته طول میکشه و بهتره 5 ماه قبل از زمانی که میخواین برین اقدام کنین!!
    دیگه اصل پاسپورت رو هم نمیخوان. گفته لازم بشه دستورات لازم (!) رو با ایمیل میدیم که بفرستین. لازمم نشه احتمالا نتیجه رو ایمیل میکنن و مدارک مستقیم میره سطل آشغال خیابون سرافراز و چیزی رو بر نمیگردونن.

پارسال اینجور موقع ها زمان رو 5 هفته گفته بودن که عملن 10 هفته طول کشید، امیدوارم امسال 32 هفته طول ندن!
    سلام،

اول 5 هفته بود، بعد شد 10 هفته، الان هم شده 16 هفته،

تکليف کسانی که در زمان "5 هفته ای" اقدام کردن چی میشه؟

نميدونم اين زمانها شامل درخواستهای قبلی هم میشه یا نه!؟

من الان 16 هفته شده که درخواست دادم و خبری نشده!با اين حساب فاتحه رو باید خوند! الان که خودشون میگن 16 هفته راحت میره رو 40 هفته!!!!

اینجوری خیلی بده، پاسپورت رو گرفتن جواب هم نمیدن، همه چی رو هواست!!!

کاش زودتر جواب بدن که تکلیف مشخص بشه!
    ویرایش توسط hamed59 : December 24th, 2011 در ساعت 06:37 PM

Junior Member

http://www.canadainternational.gc.ca...erVisa-ara.pdf
    سوپر ویزا برای پدر مادر ها و پدربزرگ و مادربزرگ ها
    فکر کنم جدید باشه

Unhappy پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

سلام من تو 25 دسامبر 2011 مدارکم فرستادم از طریق یک سمینار هم دعوت نامه دارم که سمینار خیلی معتبریه تو کانادا که بیش از 50 کشور و 10 هزار نفر توش شرکت میکنند چنتا سوال دارم
    1- من تامه کار از یک اداره دولتی را داشتم بعد یک شرکتم تو تهران دارم و یک شرکتم تو مالزی یکیم تو قبرس دارم و همچنین یه 40 میونی تو حسابم پول بود سند مالیک دارم بعد ازدواجم کردم و هم چنین حدون 25 بار از کشور خارج شدم یعنی سنگاپور دبی چین و مالزی ترکیه اینجور جها رفتم و زن و بچهم در ایران میمانند به نظر شما چند درصد امکان داره ویزا بگیرم ؟ بعد اینطوری که شما میگید من فکر نمکم تا زمان سمینارم ویزا بگیرم اخه دقیقن سمینارم 90 روز دیگست . حالا اگر زمان سمینار تموم بشه ویزامو رجکت میکند یا بازم میدند ؟

Junior Member

درود خدمت همهء عزیزان
    سالهاست که در فکر مهاجرت هستم و پیگیری های زیادی هم انجام دادم . در حدود ۱ ماه و نیم پیش با شخصی از طریق یکی از دوستانمون آشنا شدم که ایشان گفتن وضعیت مالی خوبی در کانادا دارند و میتوانند از طریق ویزای توریستی و بازدیدی از کانادا برامون دعوت نامه جور کنند و با توجه به وضعیتی که ایشان دارند خیلی زود کارهامون درست میشه و اواخر اسفند ماه احتمالاْ بتونیم ویزامون رو بگیریم و عازم کانادا شیم. بنده چند سوال داشتم که امیدوارم اگر عزیزی میتونه و اطلاعاتی در این زمینه داره بنده رو کمک کنه.
    ۱- آیا اصلاْ این شخص میتونه به ما دعوت نامه بده یا خیر؟
    ۲- ایشان تا به حال بابت ۱ فرم از ما ۵۴۰ دلار کانادا و فرم دیگری ۳۲۷ دلار کانادا گرفتن. البته اینکه میگم ما منظورم من و یکی از دوستانمون هستیم که ایشان قول دادن ویزا رو برامون جور کنند.
    میخواستم بدونم که آیا این وجوه بابت فرم ها باید پرداخته میشده یا نه؟!
    ۳- ما هنوز ۱ بار هم سفارت کانادا در تهران نرفتیم اما ایشان فرمودن که این هفته باید آزمایشات پزشکیمون رو بدیم تا بدهیم به سفارت. آیا اصلاْ پروسه کار این چنین است و این امکان پذیر هست؟!
    ۴- سوال بعدیم راجه به مدت زمانی هست که طول میکشه تا ویزامون رو بدن. آیا امکان دریافت ویزا در این مدت زمان کوتاه وجود دارد؟! از الان تا آخر اسفند تقریباْ ۲ماه باقی مانده است.
    سوالات دیگر هم هست که اگر عزیزی لطف کنه و جواب بده میتونم باز هم مطرح کنم.
    در هر صورت پیشاپیش از دوستی که این محبت رو کنه سپاسگذارم.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط mina88 نمایش پست ها
    http://www.canadainternational.gc.ca...erVisa-ara.pdf
    سوپر ویزا برای پدر مادر ها و پدربزرگ و مادربزرگ ها
    فکر کنم جدید باشه
    بلی از نوامبر خبرش منتشر شد.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis21 نمایش پست ها
    درود خدمت همهء عزیزان
    سالهاست که در فکر مهاجرت هستم و پیگیری های زیادی هم انجام دادم . در حدود ۱ ماه و نیم پیش با شخصی از طریق یکی از دوستانمون آشنا شدم که ایشان گفتن وضعیت مالی خوبی در کانادا دارند و میتوانند از طریق ویزای توریستی و بازدیدی از کانادا برامون دعوت نامه جور کنند و با توجه به وضعیتی که ایشان دارند خیلی زود کارهامون درست میشه و اواخر اسفند ماه احتمالاْ بتونیم ویزامون رو بگیریم و عازم کانادا شیم. بنده چند سوال داشتم که امیدوارم اگر عزیزی میتونه و اطلاعاتی در این زمینه داره بنده رو کمک کنه.
    ۲- ایشان تا به حال بابت ۱ فرم از ما ۵۴۰ دلار کانادا و فرم دیگری ۳۲۷ دلار کانادا گرفتن. البته اینکه میگم ما منظورم من و یکی از دوستانمون هستیم که ایشان قول دادن ویزا رو برامون جور کنند.
    ۳- ما هنوز ۱ بار هم سفارت کانادا در تهران نرفتیم اما ایشان فرمودن که این هفته باید آزمایشات پزشکیمون رو بدیم تا بدهیم به سفارت. آیا اصلاْ پروسه کار این چنین است و این امکان پذیر هست؟!
    ۴- سوال بعدیم راجه به مدت زمانی هست که طول میکشه تا ویزامون رو بدن. آیا امکان دریافت ویزا در این مدت زمان کوتاه وجود دارد؟! از الان تا آخر اسفند تقریباْ ۲ماه باقی مانده است.
    تا اونجایی که من می‌دونم برای مورد عادی،دیدار یا موقت نیازی به تست پزشکی‌ نیست. چنین هزینه‌هایی‌ هم وجود نداره. فقط یه فیش بانکی‌ به حساب سفارت موقع تحویل مدارک میدید که مبلغش خیلی‌ کمتر از این حرف هست.

در مورد، مدت رسیدگی هم، یکی‌ از آشنایان ما ۴ ماه پیش اقدام کردند و هنوز جوابی‌ نگرفتند. در سایت هم processing time رو ۱۶ هفته زده.
    شما به سایت خود سفارت مراجعه کنید ، اطلاعات کامل اونجا هست
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis21 نمایش پست ها
    درود خدمت همهء عزیزان
    سلام (:

یه نظر من یه جورایی داره سوء استفاده هایی اینجا انجام میشه، در درجه اول با دادن اطلاعات غلط به شما و در درجه دوم با گرفتن هزینه های بی ربط.

1- دعوتنامه رو هر کسی میتونه براتون ارسال کنه، حالا یا فامیل و یا اینکه ادعا کنه دوستتونه... ولی هیچ تضمینی بابت گرفتن ویزا نیست و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که من براتون ویزا رو جور میکنم.
    2- تهیه و ارسال دعوتنامه هیچ هزینه ای نداره و برای ایران حتی تایید دعوتنامه و داشتن اصلش هم نیازی نیست، فقط کافیه که بنویسن، امضا کنن و با یه ایمیل بفرستن...
    3- آزمایش پزشکی تا جایی که من اطلاع دارم برای ویزای توریستی نیاز ندارین.
    4- خود سفارت میگه که 5 ماه قبل از زمان مورد نظر اقدام کنین و پروسه اقلن 4 ماه به طول خواهد انجامید. بنابراین زودتر از تابستان 91 نتیجه مشخص نخواهد شد.

کلن اینکه من متوجه نشدم که گرفتم ویزای توریستی چه ارتباطی با مهاجرت داره؟ شما موفق به گرفتنش هم بشین، مدتش که تمام شد باید برگردین، اگر بعد از اون زمان به صورت غیرقانونی بمونین در کانادا، برای همیشه شانش مهاجرت رو از خودتون صلب کردین.

موفق باشین

Junior Member

خیلی ممنون از توجه شما ۲ دوست عزیز. پس اینجور که مشخصه ما سر کار هستیم...! ایشون حتی گفتن برای برگه های معاینات پزشکی ۲ تا ۱۹۰ دلار هم باید بدهیم...!!!!! که قراره تا ۲ رووز دیگه این برگه ها رو به ما برسونه که بریم معاینات رو انجام بدیم. در مورد مهاجرت از این طریق هم این دوستمون گفتن بعد از ۶ ماه ویزایی که دارید میتونید با توجه به شرایطمون ۶ ماه دیگر هم تمدید کنیم و بعد از آن با ادعای اینکه دیگر نمیخواهیم به ایران برگردیم و .... تقاضای ماندن کنیم. البته به همین سادگی ها هم که اینجا مینویسم نیست.. اما خب فعلاْ مهمترین مساله رسیدن به کانادا هست. با توجه به گزینه های نسبتاْ مناسبی که برای اروپا داریم فکر کنم دیگه این دوستمون رو بیخیال شیم بهتر باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)