نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1341 از 1841 نخستنخست ... 3418411241129113311332133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350135113911441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,401 تا 13,410 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای شرکت در یک کنفرانس در ۱۲ آگست در ساسکچوان به مدت یک هفته اقدام کردم و دیروز دعوتنامه برام صادر شده، دو تا سوال داشتم.
    تاریخ پاسپورت من که بر مبنای اون برام دعوتنامه فرستاده شده ۱۰ ماه تاریخ انقضا داره. من میتونم پاسپورتم رو عوض کنم الان؟ یعنی توی سایت جایی هست که پاس جدید رو بشه داد؟ اساسا این کار درست هست (برای گرفتن ویزای ۵ ساله)؟
    و اینکه اگه پروسه ویزا زمانبر باشه و بعد از تاریخ کنفرانس بیفته ویزا رو ریجکت میکنن؟ اگه ویزا رو بعد از زمان برگزاری کنفرانس بدن میشه وارد کانادا شد با اون ویزا یا خیر؟
    ممنونم
    پروسه ویزا روند خودش رو طی می‌کنه و اگر با ویزاتون موافقت بشه در هر صورت ویزا رو صادر میکنند و براشون اهمیتی نداره که شما به سفر تون می‌رسید یا نه، وقتی ویزا گرفتید در هرحال میتونید سفر کنید.

سلام ببخشید برای ویزایه مولتی قسمتی که مدارک‌مورد نیاز و میگن یک قسمت هست به اسمه purpose of travel , میخاستم ببینم این قسمت و باید چی بگذاریم باید نامه باشه و خودمون بنویسیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای ویزایه مولتی قسمتی که مدارک‌مورد نیاز و میگن یک قسمت هست به اسمه purpose of travel , میخاستم ببینم این قسمت و باید چی بگذاریم باید نامه باشه و خودمون بنویسیم؟
    هدف از سفر مثل دیدار با بستگان یا توریستی یا هر موردی که قصد سفر ناشی از آنست.
    در مورد دلیل سفر های بعدی نیاز نیست تمرکز کنید. علت سفر اولیه (اصلی) را ذکر کنید. مورد ویزای صادره توریستی کانادا عموما مولتیپل است و اگر صادر شود به قصد سفرهای بعدی که ممکن است مدنظر شما باشد کاری ندارند.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

این قضیه اعتبار ویزای صادر شده به اندازه پاسپورت زمان درخواست منتفی شده ؟ چون یکی از این شرکتها که ویزا میگیرن هر روز میزنه که ویزای جدید گرفتن چهار سال و یازده ماهه، یکماه که محاله جواب گرفته باشن پس حتما پاس رو بعد انگشت نگاری عوض کرده بودن. مگه قانون جدید نبود که فقط بر اساس پاس اولیه میدن ویزا ؟!!
    و اینکه یه وکیلی به ما گفته که ویزای توریستی کانادا بعد اینکه 6 ماه از ورود گذشت، طرف تا دو ماه نمیتونه برگرده و باید صبر کنه تا دو ماه که دوباره بتونه ورود کنه، درست گفته یا چاخان گفته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    این قضیه اعتبار ویزای صادر شده به اندازه پاسپورت زمان درخواست منتفی شده ؟ چون یکی از این شرکتها که ویزا میگیرن هر روز میزنه که ویزای جدید گرفتن چهار سال و یازده ماهه، یکماه که محاله جواب گرفته باشن پس حتما پاس رو بعد انگشت نگاری عوض کرده بودن. مگه قانون جدید نبود که فقط بر اساس پاس اولیه میدن ویزا ؟!!
    و اینکه یه وکیلی به ما گفته که ویزای توریستی کانادا بعد اینکه 6 ماه از ورود گذشت، طرف تا دو ماه نمیتونه برگرده و باید صبر کنه تا دو ماه که دوباره بتونه ورود کنه، درست گفته یا چاخان گفته ؟

دوست عزیز جواب سوال اول رو نمیدونم
    اما جواب سوال بعدی خود من از ویزام 14 ماه گذشته بود و ماه پیش برای اولین بار وارد کانادا شدم و بعد از 10 روز برگشتم و مجدد یک هفته بعدش وارد کتنادا شدم.
    اینا همه حرف آژانس ها هست که اعتباری هم نداره
    وقتی ویزا داری به اندازه تاریخ اعتبارش برو و بیا

میشه یک‌ نمونه نامه برای ویزا توریستی برای من ارسال کنید ؟منظورم همون هدف از سفر هست!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadehkheradm نمایش پست ها
    میشه یک‌ نمونه نامه برای ویزا توریستی برای من ارسال کنید ؟منظورم همون هدف از سفر هست!
    این یک چیز شخصیه نمی شه نسخه ژنریک برای همه داد. باید برنامه و هدف از سفرتون را بنویسید، اگر واقعا توریستیه زمان بندی و شرح اینکه کجاها می خواهید بروید، ...
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    غیر از خروج و دوباره هوایی، مردم شش ماه از ورود بگذره خیلی راحت می رن دم مرزهای زمینی آمریکا تا جلوی پرچم می رن برگردن دوباره ورود می زنن و شش ماه دیگه می مونن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member Romero آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    غیر از خروج و دوباره هوایی، مردم شش ماه از ورود بگذره خیلی راحت می رن دم مرزهای زمینی آمریکا تا جلوی پرچم می رن برگردن دوباره ورود می زنن و شش ماه دیگه می مونن.
    تشریف بردن لب پرچم یعنی چی ؟ یعنی ورودبه خاک آمریکا ؟ بدون ویزای آمریکا نمیشه اینکار روکرد، با ویزای آمریکا هم اینکار ریسک داره چون ممکنه آفیسر موقع ورود دوباره به کانادا شک کنه به اینکه شخص میخواد با ویزای توریستی در کانادا زندگی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Romero نمایش پست ها
    تشریف بردن لب پرچم یعنی چی ؟ یعنی ورودبه خاک آمریکا ؟ بدون ویزای آمریکا نمیشه اینکار روکرد، با ویزای آمریکا هم اینکار ریسک داره چون ممکنه آفیسر موقع ورود دوباره به کانادا شک کنه به اینکه شخص میخواد با ویزای توریستی در کانادا زندگی کنه.
    شدنش که میشه؛ قدیمها برای لند کردن از داخل کانادا این کار را میکردیم. به این روش میگفتند U-Turn at the border. میرید تا لب مرز و در هنگام ورود به امریکا، افسر مهاجرت امریکا در پاس تون Deny میزنه و برمیگردید به مرز کانادا. این یک ورود جدید حساب میشه. برای ویزای توریستی البته ریسکش اینه که اگر به احتمال خیلی ناچیز افسر مهاجرت کانادا اجازه ورود نده اونجا گیر میکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)