نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 1841 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324641145141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis21 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توجه شما ۲ دوست عزیز. پس اینجور که مشخصه ما سر کار هستیم...! ایشون حتی گفتن برای برگه های معاینات پزشکی ۲ تا ۱۹۰ دلار هم باید بدهیم...!!!!! که قراره تا ۲ رووز دیگه این برگه ها رو به ما برسونه که بریم معاینات رو انجام بدیم. در مورد مهاجرت از این طریق هم این دوستمون گفتن بعد از ۶ ماه ویزایی که دارید میتونید با توجه به شرایطمون ۶ ماه دیگر هم تمدید کنیم و بعد از آن با ادعای اینکه دیگر نمیخواهیم به ایران برگردیم و .... تقاضای ماندن کنیم. البته به همین سادگی ها هم که اینجا مینویسم نیست.. اما خب فعلاْ مهمترین مساله رسیدن به کانادا هست. با توجه به گزینه های نسبتاْ مناسبی که برای اروپا داریم فکر کنم دیگه این دوستمون رو بیخیال شیم بهتر باشه.
    1. صرف دعوت نامه برای گرفتن ویزای توریستی کافی نیست. سفارت کانادا خیلی سخت به افراد جوان و مجرد که امکان ماندن داشته باشند ویزا میده. من که خودم پاسپورت کانادایی هم دارم و در کانادا زندگی و کار میکنم نتونستم برای برادر و خواهر خودم ویزای توریستی بگیرم با وجودیکه ساپورت مالی و همه چیز هم فراهم بود. معمولا فقط به پدر و مادرهای مسن یا در صورتیکه فرد متاهل باشه و همسرو بچه هاش ایران بمونند ویزا داده میشه.

2- اگر بفرض ویزا هم بگیرید تمدید ویزای توریستی اصلا به این سادگیها نیست و اصولا فکر اقدام برای پناهندگی بعد از اون رو از سرتون بیرون کنید چون کانادا خیلی سخت پناهندگی میده.

3.این اقا قطعا کلاهبرداره. فرمهای رسمی تقاضای ویزا همه مجانی هستند و فرم پزشکی (در مواردی که لازم باشد) رو هم نمیتونید بگیرید تا موقعی که مصاحبه شده باشید. متاسفانه پولتون رو دور ریخته اید.

Junior Member

خیلی ممنونم از شما دوست عزیزم. سوال دیگری داشتم که ممنون میشم عزیزی محبت کنه و پاسخ بده و اون اینکه آیا باید معرفی نامه برای انجام معاینات پزشکی رو خود سفارت صادر کرده باشه یا فرقی نمیکنه؟! دوستمون قراره امروز فردا فرم های معرفی نامه رو به دستمون برسونه و ما میخواهیم از همین فرمها شروع کنیم و به اصل قضیه پی ببریم...
    باز هم تشکر میکنم که بنده رو راهنمایی میفرمایید..

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران-

سلام دوستان برای ویزای توریستی ترجمه مدارک از هر دارالترجمه باشه مورد قبول سفارت هست ؟؟؟؟ یا خودشون دارلترجمه معرفی میکنند؟؟؟ هزینه واریزی برای ویزا چقدر هست؟؟؟
    فایل نامبر اول :اگوست2009
    ارسال به ورشو:1 دسامبر2011
    اینپراسس واپدیت25ژانویه 2012. مدیکال 7 مارس2013.
    دریافت ویزا 7می2013.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Math , Sharif University of Technologhy

سلام به همه دوستان

من دانشجو در کانادا هستم، میخواستم برای همسرم دعوتنامه بفرستم که بیاد ، شرایطش چه طوری؟
    کار خاصی باید انجام بدم ؟ احتمال داره ندن؟
    راستی میشه از یک کشور دیگه اقدام کنه برای گرفتم ویزا؟
    ممنون میشم که تجربباتتون رو با من در جریان بذارید

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط asr نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ویزای توریستی ترجمه مدارک از هر دارالترجمه باشه مورد قبول سفارت هست ؟؟؟؟ یا خودشون دارلترجمه معرفی میکنند؟؟؟ هزینه واریزی برای ویزا چقدر هست؟؟؟
    دارالترجمه های رسمی مورد قبولن.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط asr نمایش پست ها

برای ویزای یک بار ورود ۸۰۰۰۰ تومان

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Snayanis نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من دانشجو در کانادا هستم، میخواستم برای همسرم دعوتنامه بفرستم که بیاد ، شرایطش چه طوری؟
    کار خاصی باید انجام بدم ؟ احتمال داره ندن؟
    راستی میشه از یک کشور دیگه اقدام کنه برای گرفتم ویزا؟
    ممنون میشم که تجربباتتون رو با من در جریان بذارید

بله احتمال داره ندهند . اگر در کشور دیگر اقامت دارند می توند اونجا اقدام کنند وگرنه خیر .

سلام تمام این تاپیک را خوندم اما موردی مثل خودم نیافتم
    دوستان سوال من این هست:
    من دانشجو هستم در آمریکا فول فاندم و می خوام خرداد 1 ماهی برم ایران
    ویزام سینگل هست و واسیه همین میخام فبل آمدن برم تورنتو مصاحبه ویزا بعد ایران و امید به خدا که زود کلیر بشم بعد ار ایران بیام دوباره کانادا و بعد گرفتن ویزای آمریکا دوباره برم آمریکا
    شانس من برای گرفتن ویزای توریستی کانادا از آمریکا چقدر هست؟ کسی میدونه چقدر طول می کشه؟ من کانادا آشنایی ندارم که واسم دعوت نامه بفرسته و کنفرانسی هم نمیخام برم با این شرایط چطوری میشه ویزای کانادا گرفت؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید

آهان آیا اگر کسی از دوستانم که آنجا دانشجو هست میتونه واسم دعوت نامه بفرسته؟
    آیا یک کانادایی که با من هیچ نسبتی نداره میتونه این کار رو کنه؟
    آیا اگر وفت سفارت امریکا در کانادا را ببرم اینجا سفارت میتونه مدرکی باشه که باهاش ویزا بدن؟

Junior Member

سلام

یه سوال

پرونده مهاجرتی دارم و میخواهم ویزای توریستی بگبرم که برم کانادا مدرک پرستاری اونجا را امتحان بدم

1 ماهه مدارک را فرستادم سفارت و گویا 4 ماه طول میکشه تا جواب بدن

چون 2 ماه دیگه زمان امتحانم هست امکانش هست به من خارج از نوبت رسیدگی کنن یا باید زمان امتحانم را عقب اندازم
    ویرایش توسط nurse : February 6th, 2012 در ساعت 11:21 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)