نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1567 از 1841 نخستنخست ... 56710671467151715571558155915601561156215631564156515661567156815691570157115721573157415751576157716171667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,661 تا 15,670 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

مبارکتون باشه بسلامتی جالبه نه تراول هیستوری قوی داشتید نه متاهل بودید و نه چیزیکه وابستگی تون رو نشون بده پس میشه امیدوار بود و جالب تر اونجاست که خیلیها با کلی شینگن و دعوت نامه فامیل درجه یک و.... ریجکت می شوند پس میشه نتیجه گرفت نظر آفیسرها رو نکته دیگه ای هست که هنوز هیچکس به درستی نمیدونه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrrrnosh نمایش پست ها
    مبارکتون باشه بسلامتی جالبه نه تراول هیستوری قوی داشتید نه متاهل بودید و نه چیزیکه وابستگی تون رو نشون بده پس میشه امیدوار بود و جالب تر اونجاست که خیلیها با کلی شینگن و دعوت نامه فامیل درجه یک و.... ریجکت می شوند پس میشه نتیجه گرفت نظر آفیسرها رو نکته دیگه ای هست که هنوز هیچکس به درستی نمیدونه
    خیلیا گفتن دلیل اینکه انقدر طول کشیده به خاطر من بوده که مثلا رو من شک داشتن
    ولی همون نامه دانشگاه فک کنم ثابت میکنه که برمیگردم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7370 نمایش پست ها
    خیلیا گفتن دلیل اینکه انقدر طول کشیده به خاطر من بوده که مثلا رو من شک داشتن
    ولی همون نامه دانشگاه فک کنم ثابت میکنه که برمیگردم
    شما هیچ یک از این مدارک رو هم نداشتید ویزا میدادن، چون دعوت نامه داشتید. و زمان بردنش هم به دلیل بگراند چک اشخاصی بوده که با اون دعوت نامه رفتن کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri_F نمایش پست ها
    شما هیچ یک از این مدارک رو هم نداشتید ویزا میدادن، چون دعوت نامه داشتید. و زمان بردنش هم به دلیل بگراند چک اشخاصی بوده که با اون دعوت نامه رفتن کانادا
    توی این مدتی که منتظر جواب بودم دایی دیگه م و مادربزرگم هم دعوتنامه گرفتن و تو یک هفته جواب مثبت گرفتن

Junior Member

دعوت نامه که اصلا دلیل نمیشه خیلیها با داشتن دعوت نامه از افراد نزدیکتر مثل خواهرو برادر هم باز ریجکت شدن، ولی به هر حال هر چی بوده خداروشکر اوکی شدید .

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7370 نمایش پست ها
    توی این مدتی که منتظر جواب بودم دایی دیگه م و مادربزرگم هم دعوتنامه گرفتن و تو یک هفته جواب مثبت گرفتن
    مبارکتان باشد.
    این قیضیه به نظر افسر پرونده بر می گرده.
    ما که دقیق نمیدونیم روالشان چیه ولی بررسی پرونده هر چقدر هم حجیم اینقدر زمان نمی بره.
    منطقیش اینه که پرونده ای رو که باز می کنند ظرف حداکثر چند ساعت تمام مدارک رو چک میکنه و تصمیم میگیره
    ولی ممکنه برای بگراند چک به سازمان های مختلفی تو کانادا ارجاع داده بشه که هرکدوم زمان خودش رو میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri_F نمایش پست ها
    مبارکتان باشد.
    این قیضیه به نظر افسر پرونده بر می گرده.
    ما که دقیق نمیدونیم روالشان چیه ولی بررسی پرونده هر چقدر هم حجیم اینقدر زمان نمی بره.
    منطقیش اینه که پرونده ای رو که باز می کنند ظرف حداکثر چند ساعت تمام مدارک رو چک میکنه و تصمیم میگیره
    ولی ممکنه برای بگراند چک به سازمان های مختلفی تو کانادا ارجاع داده بشه که هرکدوم زمان خودش رو میگیره
    به نظرم حق با شماست و قطعا استعلام میگیرن و اشخاص قبلی رو سوابقشون بررسی میشه وگرنه دلیلی نداره که اگر شخص قبلی مشکلی ایجاد کرده باشه به نفرات بعدی ویزا بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اون بله. شما نوشتید گذرنامه کانادایی را پاره میکنن. بعدهم به فرض گذرنامه ایرانی را پاره کردن. با رکورد انگشت نگاری که موقع گرفتن ویزای کانادا دادن چکار میخوان بکنن؟ این حقه ها قدیمی شده.
    اون که اثر انگشته ویزا گرفتنه واسه پناهندگی که اثر انگشت ندادن. یعنی چون واسه کانادا ثبت شده دیپورت میشن؟ به کجا؟ کانادا یا ایران؟

Junior Member

دوستان آیا مدارک مالی فقط تمکن (که شامل جمع برداشت و واریز و موجودیه) کفایت میکنه یا گردش هم لازمه؟ چون مبلغ واریز کردم تا زیاد بشه ممکنه به گردش شک کنن.
    و اینکه تمکنی که تاریخش سه ماه پیشه قابل ارائه هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrf نمایش پست ها
    دوستان آیا مدارک مالی فقط تمکن (که شامل جمع برداشت و واریز و موجودیه) کفایت میکنه یا گردش هم لازمه؟ چون مبلغ واریز کردم تا زیاد بشه ممکنه به گردش شک کنن.
    و اینکه تمکنی که تاریخش سه ماه پیشه قابل ارائه هست؟
    گردش حساب لازم نیست، بهتر هست که نامه اتون از سه ما قدیمی تر نباشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)