نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1572 از 1841 نخستنخست ... 57210721472152215621563156415651566156715681569157015711572157315741575157615771578157915801581158216221672 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,711 تا 15,720 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    من نزدیک 2 هفته هست که ثبت نام کرده ام، اما به هیچ وجه نمیتونم فرمها رو دانلود کنم (با انواع مرورگر ویندوز، اندروید، آی او اس امتحان کردم، نشد). فقط فرم IMM5713E رو از سایت سفارت تونستم دانلود کنم. (ساکن ترکیه هستم)
    البته بقیه فرمها رو از اینترنت دانلود کردم، اما مطمئن نیستم دقیقا همون ها باشه، چون آخر همه یک حرف داره.
    لطفا کسی میتونه فرمهایی که از سایت سفارت دانلود کرده رو از طریق ایمیل یا تلگرام برای من بفرسته؟

و مورد دیگه اینکه فرم IMM5257 چهار جا ارائه شده، آیا اینها با هم متفاوت هستند؟
    ویرایش توسط Arash34 : January 4th, 2019 در ساعت 11:57 PM

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یک سوال داشتم. من میخواهم برای فرصت مطالعاتی به یکی از دانشگاههای کانادا بروم. تا جایی که کسب اطلاعات کردم، برای اقامت کمتر از شش ماه، به بنده business visitor visa تعلق میگیرد و نیازی به work permit نیست و برای بیشتر از شش ماه، باید work permit بگیرم. میخواستم بدونم من اگر business visitor visa بگیرم و بعداً در کانادا بخواهم بیشتر از شش ماه در دانشگاه بمونم یا اینکه در جای دیگری کار پیدا کنم، آیا امکانش هست که بدون ترک کانادا، business visitor visa رو تبدیل به work permit کنم؟ کلاً work permit، مزیت بزرگی نسبت به business visitor visa داره؟ چون برای work permit، باید هزینه هایی پرداخت کنم که برای business visitor visa نیازی به پرداخت آنها نیست. و اینکه آیا سفارت در مورد یکی از اینها، سهل گیری یا سخت گیری بیشتری نسبت به آن یکی دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash34 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نزدیک 2 هفته هست که ثبت نام کرده ام، اما به هیچ وجه نمیتونم فرمها رو دانلود کنم (با انواع مرورگر ویندوز، اندروید، آی او اس امتحان کردم، نشد). فقط فرم IMM5713E رو از سایت سفارت تونستم دانلود کنم. (ساکن ترکیه هستم)
    البته بقیه فرمها رو از اینترنت دانلود کردم، اما مطمئن نیستم دقیقا همون ها باشه، چون آخر همه یک حرف داره.
    لطفا کسی میتونه فرمهایی که از سایت سفارت دانلود کرده رو از طریق ایمیل یا تلگرام برای من بفرسته؟

و مورد دیگه اینکه فرم IMM5257 چهار جا ارائه شده، آیا اینها با هم متفاوت هستند؟
    سلام. شما بعد از اینکه به سوالات مربوطه پاسخ میدید در صفحه آخر لینک دانلود همه فرم ها هست و نیازی نیست از جای دیگه دانلود کنید. تا جایی که من میدونم فرم 5257 دوتا بیشتر نیست یه دونه که 5257E هستش که فرم اصلی اپلیکیشن شما هستش و حتما باید پر بشه یدونم فرم 5257 Schedule 1 هستش و برای اشخاصیه که شغل قضایی یا دولتی داشتند و دارند

Junior Member

سلام دوستان جواب من هم دیروز اومد ۱۹ دسامبر انگشت نگاری کردم ۴ ژانویه نتیجه نهایی و ریجکت شدم جالبه علت را فقط زده هدف از سفر و تمکن مالی وگفته ما قانع نشدیم شما بعد از سفر به ایران برمیگردید در صورتیکه که من هم شرکت دارم و لیست حقوق کارمندان و مدارک شرکت را گذاشتم که نشون بدم بخاطر بیزنس ام برمیگردم هم از لحاظ مالی دوتمکن یکی حدود صدو بیست و یکی هم دویست گذاشتم با گردش های بالای نمیدونم واقعا دیگه چی میخواند جالبه تو همین چند صفحه قبل دوستی گفته بود با پدرو مادر باهم ۱۵۰ تمکن داشتند و دانشجو هم بودند پاس رکوئست شدند در حالیکه دانشجو خیلی راحت تر میتونه بره و برنگرده و دوست عزیز دیگه هم تو همین صفحه گفتند خواهرشون مجرد بودند و اوکی شده کارشون واقعا گیج شدم ، البته از همین کامنت بالا به ذهنم رسید شاید منم اگر یکبار دیگه درخواست بدم شاید اوکی بشه چون ایشون هم گفته بودند خواهرشون برای بار اول ریجکت شدن و بار دوم پاس رکوئست، و در ضمن آخر نامه خودم هم سفارت گفته اگر فکر می کنید مدارکی دارید که میتونید ما را مطمن کنید که برمیگردید میتونید دوباره درخواست بدید

Junior Member

سلام دوستان براي ارسال مدارك حتما بايد كپي فارسي تاييد شده توسط دارالترجمه هم همراه مدارك ترجمه آپلود بشه يا فقط صفحه ترجمه مدرك كافي هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrrrnosh نمایش پست ها
    سلام دوستان جواب من هم دیروز اومد ۱۹ دسامبر انگشت نگاری کردم ۴ ژانویه نتیجه نهایی و ریجکت شدم جالبه علت را فقط زده هدف از سفر و تمکن مالی وگفته ما قانع نشدیم شما بعد از سفر به ایران برمیگردید در صورتیکه که من هم شرکت دارم و لیست حقوق کارمندان و مدارک شرکت را گذاشتم که نشون بدم بخاطر بیزنس ام برمیگردم هم از لحاظ مالی دوتمکن یکی حدود صدو بیست و یکی هم دویست گذاشتم با گردش های بالای نمیدونم واقعا دیگه چی میخواند جالبه تو همین چند صفحه قبل دوستی گفته بود با پدرو مادر باهم ۱۵۰ تمکن داشتند و دانشجو هم بودند پاس رکوئست شدند در حالیکه دانشجو خیلی راحت تر میتونه بره و برنگرده و دوست عزیز دیگه هم تو همین صفحه گفتند خواهرشون مجرد بودند و اوکی شده کارشون واقعا گیج شدم ، البته از همین کامنت بالا به ذهنم رسید شاید منم اگر یکبار دیگه درخواست بدم شاید اوکی بشه چون ایشون هم گفته بودند خواهرشون برای بار اول ریجکت شدن و بار دوم پاس رکوئست، و در ضمن آخر نامه خودم هم سفارت گفته اگر فکر می کنید مدارکی دارید که میتونید ما را مطمن کنید که برمیگردید میتونید دوباره درخواست بدید
    سلام. متاسفم. من جای شما بودم حتما دوباره سابمیت میکردم چون همونطور که فرمودین خیلی از دوستان بار دوم ویزا گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiamin نمایش پست ها
    سلام دوستان براي ارسال مدارك حتما بايد كپي فارسي تاييد شده توسط دارالترجمه هم همراه مدارك ترجمه آپلود بشه يا فقط صفحه ترجمه مدرك كافي هست؟
    سلام. هر دوشون باید آپلود بشن. هم ترجمه و هم مدارک فارسی که مهر کپی برابر اصل دارالترجمه رو دارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    دوستان من چند روز تلاش کردم از booking.com هتل رزرو کنم نشد حالا سوالم اینه می تونم مستقیم از توسایت خود هتل رزرو هتل انجام بدم آیا قابل قبول هست به مشکل بر نمی خورم لطفاً راهنمایی بفرمایید .
    با ***** شکن وارد شین ؛ مشکلتون حل میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrrrnosh نمایش پست ها
    از یکی شنیدم که گفت تمکن بالا مشکل ساز میشه نه به این خاطر که میگن طرف از کجا آورده
    به این دلیل که اونا از وضعیت اقتصادی ما اطلاع کامل دارن و میدونن که چون ارزش پولمون سقوط کرده عقلانی نیست که مردم پول نقد توی بانک نگه دارن
    در این شرایط مثلا طرف باید پولشو بده خونه بخره
    در هر صورت مجدد تلاش کنید این وسط یکی دوتا سفر هم برید بد نیست

Junior Member

بله درست میگید ولی اولا تمکن من خیلی بالا نبوده بعد هم این مبلغ در صورتیکه فقط حساب شخصی باشه شاید درست باشه اما یکی از تمکن های من حساب شرکت بوده که طبیعی بود با گردش حسابی که همراهش بود به هرحال بله به فکر درخواست مجدد هستم اما نمیدونم هدف از سفرم رو چیجوری تغییر یا تکمیل کنم که قانع بشن برمیگردم حتما لطفا دوستان کسی پیشنهادی داره بفرمایید به امید اینکه مفید باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)