نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1582 از 1841 نخستنخست ... 58210821482153215721573157415751576157715781579158015811582158315841585158615871588158915901591159216321682 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,811 تا 15,820 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    پیکاپ ویزا هیچ ارتباطی به بایومتریک نداره، ویزا در هر صورت در آنکارا باید پیکاپ بشه
    یعنی اگر برای انگشت نگاری، دبی یا ایروان یا استانبول یا هر جای دیگه ای بریم، برای گرفتن ویزا باید بریم آنکارا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    یعنی اگر برای انگشت نگاری، دبی یا ایروان یا استانبول یا هر جای دیگه ای بریم، برای گرفتن ویزا باید بریم آنکارا؟
    سلام. بله. در نهایت ویزای شما در آنکارا صادر میشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SFtek نمایش پست ها
    سلام دوستان. احساس میکنم یه اشتباه فاحش کردم. من همه ی مدارکمو بدرستی آپلود کردم. دعوتنامه ی توریستی یه آژانس مسافرتی در مونترال به همراه برنامه سفرشون رو هم آپلود کردم ولی متاسفانه رزرو هتل رو نذاشتم. به نظرتون خیلی امر مهمیه؟ اگه خیلی تعیین کنندس چطوری از طریق Web Form میتونم براشون توضیح بدم و رزرو هتل رو آپلود کنم؟ممنون
    واقعیتش نه دعوتنامه آژانس توریستی اهمیت و اعتباری داره و نه رزرو هتل ولی بهرحال برای اینکه خیالتون راحت باشه از طریق همون وب فرم case enquiry موضوع را اعلام کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    بله ، ولی برای پیکاپ ویزا خودتون مجبور نیستید تشریف ببرید، میتونید از خدمات پیکاپ آژانس‌ها استفاده کنید که مسلما هزینه آش خیلی کمتر هست نسبت به سفر شخصی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saymone نمایش پست ها
    سلام
    براي من هم امروز اين نامه اومد... من 29 اكتبر مداركم را فرستادم و چون قبلا به كانادا سفر كرده بودم اصلا نيازي به بايومتريك نداشتم ولي امروز تازه بعد از بيشتر از دو ماه ازم تشكر كردن كه بايو متريك دادم و اينكه تا كي معتبره !!! نميدونم توي سفارت چه خبره .... من دفعه قبل كه اپلاي كردم با اينكه بار اولم بود كه مي رفتم كانادا كارم سريعتر انجام شد و مرتب هم درخواستم آپديت ميشد. ولي اينبار اصلا آپديتي در كار نيست...
    فكر كنم پرونده من وشما را يه نفر داره بررسي مي كنه...
    این نامه چند روز قبل از نامه پاس ریکوئست میاد. انشالله بزودی نامتون میاد

سلام دوستان من برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم. متاسفانه ریجکت شدم نه تنها من خیلی از دوستانی که با من اقدام کرده بودن.
    من می خواستم بدونم کسی درباره دریافت "کیس نوت" از سفارت چیزی میدونه . چطوری میشه اقدام کرد برای دریافت کیس نوت از سفارت؟ به کجا باید ایمیل بزنم یا کیس نوت رو بهم بدن. چون می خوام دقیقا بدونم علت ریجکت شدنم چی بوده؟ تا بتونم رفعش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط samadi1988 نمایش پست ها
    دوستان من 2 نوامبر بیومتریک دادم تو استانبول، و تا بحال جوابی دریافت نکردم؛ امروز یه مسیج حاوی یه نامه به پروفایلم اضافه شده مبنی بر اینکه بیومتریک شما تا نوامبر سال 2028 معتبر هست و نیازی نیست در این بازه برای اپلیکیشن های دیگر بیومتریک بدی. وضعیت اپلیکیشن هم در حال بررسی مونده همچنان.
    از آنجایی که من 5 ساله ساکن استانبول هستم و الانم چند ساله تو یه شرکت آمریکایی شاغل هستم (جنرال الکتریک)، دوتا شنگن هم تو پاسم بود و گردش مالی دلاری مناسبی هم دارم، خونه زندگیم اینجاست...فک نمی کردم دوماه کش پیدا کنه بکگراند چک و بررسی درخواست...؛ حتی شخصی که بیومتریک رو می گرفت گفت حداکثر 21 روزکاری نتیجه درخواست میاد.... متاسفانه تاریخ سفر برای کریسمس بود که رزرو هتل و ... رو کنسل کردم بخاطر عدم جواب دادن بزرگواران...؛ برای ساپورت داستان بیمه درمانی شرکت که تو آمریکا و کانادا معتبر هست و مدرک تافل و گواهی سکونت و ... اضافه کرده بودم محض احتیاط
    الان با دریافت این پیام دو به شک شدم که آیا ریجکت شدم که نامه زدن واسه درخواست های بعدی بیومتریک لازم نیست یا این یه پیام نرمال برای همه هست؟
    نمی دونم ایمیل بزنم بهشون یا منتظر بمونم برای دریافت نتیجه بررسی؟
    سلام وقتی نامه تایید بایومتریک رو ارسال می کنن براتون یعنی ویزا شدین و تاریخ صدور ویزاتون دقیقا با این نامه یکی هستش امروز فردا هم نامه پاس رکویستتونم میاد مبارک باشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط paymon نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم. متاسفانه ریجکت شدم نه تنها من خیلی از دوستانی که با من اقدام کرده بودن.
    من می خواستم بدونم کسی درباره دریافت "کیس نوت" از سفارت چیزی میدونه . چطوری میشه اقدام کرد برای دریافت کیس نوت از سفارت؟ به کجا باید ایمیل بزنم یا کیس نوت رو بهم بدن. چون می خوام دقیقا بدونم علت ریجکت شدنم چی بوده؟ تا بتونم رفعش کنم
    لینکش تو صفحات قبل انجمن وجود داره، البته باید برا اساس اطلاعات شخصی ساکن کانادا درخواست بشه و مبلغ 5 دلار هم هزینه داره. اگه بیشتر اطلاعات خواستین می تونید بمن تو خصوصی بگید.

اصلا" همچین چیزی نیست که چون این نامه اومده ایشان ویزا شدند، این نامه بعد از 31 جولای 2018 که اعتبار انگشت نگاری ده ساله شد، بعد از ثبت پرونده و انجام انگشت نگاری، برای همه افراد ارسال می شود تا از تاریخ اعتبار انگشت نگاری خود اطلاع داشته باشند. این نامه صرفا" از این جهت می باشد و هیچ ربطی به مثبت و منفی بودن جواب ویزا ندارد.ولی معمولا بین 24 ساعت تا یک هفته بعد از ارسال این نامه، جواب قطعی ویزا براتون میاد.
    که البته انشاالله جواب ویزای این دوستان مثبت باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad3965 نمایش پست ها
    سلام وقتی نامه تایید بایومتریک رو ارسال می کنن براتون یعنی ویزا شدین و تاریخ صدور ویزاتون دقیقا با این نامه یکی هستش امروز فردا هم نامه پاس رکویستتونم میاد مبارک باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashouri1984 نمایش پست ها
    اصلا" همچین چیزی نیست که چون این نامه اومده ایشان ویزا شدند، این نامه بعد از 31 جولای 2018 که اعتبار انگشت نگاری ده ساله شد، بعد از ثبت پرونده و انجام انگشت نگاری، برای همه افراد ارسال می شود تا از تاریخ اعتبار انگشت نگاری خود اطلاع داشته باشند. این نامه صرفا" از این جهت می باشد و هیچ ربطی به مثبت و منفی بودن جواب ویزا ندارد.ولی معمولا بین 24 ساعت تا یک هفته بعد از ارسال این نامه، جواب قطعی ویزا براتون میاد.
    که البته انشاالله جواب ویزای این دوستان مثبت باشه.

مادر من انگشت نگاری رو ۲۲ اکتبر انجام داد و این نامه رو نه نوامبر دریافت کرد ولی هنوز هیچ خبری از ویزا نیست، بعید می‌دونم اینطور باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)