نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1585 از 1841 نخستنخست ... 58510851485153515751576157715781579158015811582158315841585158615871588158915901591159215931594159516351685 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,841 تا 15,850 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sally2c نمایش پست ها
    فرمایش شما درسته اما الان که اقدام کنم برای کارت ملی جدید حدود ۷ ماه زمان میبره صادر بشه، نمیدونم در فرم، تاریخ صدور و انقضا رو چطور بنویسم !!!
    دوست عزیز موضوع شماره ملی و اعتبارش خیلی موضوع حساسی نیست ولی چون کارت های جدید اعتبار شش ساله داره (اگه اشتباه نکنم) شما اعتبار کارت رو بر فرض اینکه برای تمدید اقدام کنی بزن 6 سال دیگه چون شما نیاز به ارائه ترجمه کارت ملی نداری و مهم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mercorius نمایش پست ها
    دوستان جهت اطلاع
    طبق اعلام سایت مهاجرت کانادا بررسی پرونده ها ویزیتوری و توریسی از 43 روز به 72 روز افزایش یافت.
    به اين اعدادي كه توي سايت ميزنن اصلا اعتماد نكنيد. هيچ قرار و قانون مشخصي نداره. به يكي يكماهه جواب ميدن و اشخاصي هم هستن كه الان 3 يا 4 ماهه ولي هنوز جواب نگرفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsien نمایش پست ها
    دوستان من ويزاي توريستي اپلاي كردم ٣٠ اكتبر بيومترك و انجام دادم حالا بعد ٢ ماه يه نامه برام اومده تحت عنوان correspondence letter و توش نوشته بيومتريك تا سال ٢٠٢٨ معتبره مفهوم اين پيام چيه ريجكت ميشم يا پاس ميشم كسي تجربه اين و داره لطفا راهنمايي كنيد؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزيز
    من هم 29 اكتبر درخواستم را سابميت كردم. و چند روز پيش اين نامه براي من هم اومد. درحاليكه من چون قبلا به كانادا سفر كرده بودم نيازي به بايومتريك مجدد نداشتم. معمولا اين نامه بايد چند روزي بعد از بايومتريك فرستاده بشه ولي اينكه چرا حالا اونا فرستادن ؟؟ نمي دونم!! بهرحال نگران نباشيد چون اين نامه فقط جهت اطلاع از تاريخ اعتبار بايومتريك شماست و دليل بر ردي يا قبولي درخواست شما نيست. موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saymone نمایش پست ها
    به اين اعدادي كه توي سايت ميزنن اصلا اعتماد نكنيد. هيچ قرار و قانون مشخصي نداره. به يكي يكماهه جواب ميدن و اشخاصي هم هستن كه الان 3 يا 4 ماهه ولي هنوز جواب نگرفتن.
    از نظر زمان پاسخگویی مشخص نیست اما از زمان شروع تا پایان این مهلت به ایمیل ها پاسخ نمیدن.

Junior Member

برای آپلود مدرک تحصیلی، مدرکِ "آخرین" مقطع تحصیلی ارسال بشه کافیه یا اینکه "همۀ" مقاطع قبلیِ دانشگاهی باید ارسال بشند؟ ریز نمرات هم باید ارسال بشه یا نه؟

Junior Member

دوستان در قسمت پاسپورت و سابقه سفر که شامل پاسپورت قدیمی میشه لازمه تمام صفحات اسکن بشه؟ چون خالی زیاد داره
    و اینکه برای اطلاعات شخصی شناسنامه و کارت ملی هم لازمه (ویزا تک نفره هست) ؟ ترجمه جفتشو دارم

Junior Member

دوستان وقت بخیر

من یک بار ریفیوز شدم .موارد 1 تا 3 رو ایراد گرفته بود.

اگه بخوام دلایل واقعی رو بدونم باید چه کار کنم.میدونم که 5 دلار هزینه شه و باید یک شهروند کانادایی درخواست رو بده.

ضمنا خودم اپلای کرده بودم.

لطفا راهنمایی دقیق کنید ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrf نمایش پست ها
    دوستان در قسمت پاسپورت و سابقه سفر که شامل پاسپورت قدیمی میشه لازمه تمام صفحات اسکن بشه؟ چون خالی زیاد داره
    و اینکه برای اطلاعات شخصی شناسنامه و کارت ملی هم لازمه (ویزا تک نفره هست) ؟ ترجمه جفتشو دارم

در مورد تاریخچه سفر هر صفحه ای از پاسپورت که مهر ورود و خروج و یا ویزا داره باید آپلود بشه.صفحات سفید مسلما نیازی نیست.مجموعه صفحات پاسپورت باید در یک فایل پی دی اف گنجانده بشه.

شناسنامه باید ترجمه و آپلود بشه.ولی فقط شماره ملی هست که باید در یکی از فرمها نوشته بشه.

اگه پاسپورتت صفر کیلومتره به احتمال زیاد پرونده ت ریفیوز یا رد میشه.موفق باشی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    برای آپلود مدرک تحصیلی، مدرکِ "آخرین" مقطع تحصیلی ارسال بشه کافیه یا اینکه "همۀ" مقاطع قبلیِ دانشگاهی باید ارسال بشند؟ ریز نمرات هم باید ارسال بشه یا نه؟
    کجا مدارک تحصیلی رو خواسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    کجا مدارک تحصیلی رو خواسته؟
    سایت cic. برای ویزای کار دارم اقدام میکنم. اونجا خواسته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)