نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1586 از 1841 نخستنخست ... 58610861486153615761577157815791580158115821583158415851586158715881589159015911592159315941595159616361686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,851 تا 15,860 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

عزیزان بهترین و راحت ترین و ارزان ترین راه پرداخت هزینه سفارت انلاین از داخل ایران کسی می تونه کمک کنه اگر تجربه ای دارید فرمائید . کجا پرداخت کنم

Junior Member

اساتید سلام . کسی نمونه دعوتنامه خانوادگی داره که من ببینم چجوری باید نوشته بشه ؟

Junior Member

رو سایت اداره مهاجرت می تونی ببینی

سلام
    خیلی ممنون میشیم اگر کمک کنید
    برای پدربزرگ و مادربزرگ اپلای کردیم ویزای توریستی. برای هردو بالا قسمت application status نوشته
    Biometrics We do not need your fingerprints. We will send you a message if this changes.

ولی الان بعد از چندروز برای مادربزرگ فقط نامه بیومتریک امده. کسی میدونه علتش چیه؟ ایا چون پدربزرگ بالای 80 سال هست لازم نیست بده به این خاطر مسچ نیومده؟
    خیلی متشکر می شیم کمک کنید
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.j نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون میشیم اگر کمک کنید
    برای پدربزرگ و مادربزرگ اپلای کردیم ویزای توریستی. برای هردو بالا قسمت application status نوشته
    Biometrics We do not need your fingerprints. We will send you a message if this changes.

ولی الان بعد از چندروز برای مادربزرگ فقط نامه بیومتریک امده. کسی میدونه علتش چیه؟ ایا چون پدربزرگ بالای 80 سال هست لازم نیست بده به این خاطر مسچ نیومده؟
    خیلی متشکر می شیم کمک کنید
    ممنون
    مشکلی نیست، از سن هشتاد سال به بالا بایومتریک نیاز نیست

Junior Member

عزیزان بهترین و راحت ترین و ارزان ترین راه پرداخت هزینه سفارت انلاین از داخل ایران کسی می تونه کمک کنه اگر تجربه ای دارید فرمائید . کجا پرداخت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط saymone نمایش پست ها
    به اين اعدادي كه توي سايت ميزنن اصلا اعتماد نكنيد. هيچ قرار و قانون مشخصي نداره. به يكي يكماهه جواب ميدن و اشخاصي هم هستن كه الان 3 يا 4 ماهه ولي هنوز جواب نگرفتن.
    جواب ما ار استانبول اقدام کردیم 15 روزه اومد

Junior Member

دو تا سوال:
    1- سفارت، گواهی رسمی سهام بورس رو بجای تمکن مالی بانک، قبول میکنه؟ آخه آدم عاقل که پولش رو نمیخوابونه توی حساب بانکی. یا طلا میخره یا ارز یا ملک یا خودرو یا میبره توی بورس.
    2- سند ملکی من قابل ترجمه نیست (چون مشارکتیه، قابل ترجمه رسمی نیست) ولی قولنامه رسمی دارم که ملک رو رهن دادم به مستاجر. به درد میخوره ترجمه قولنامه؟ بجای سند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

اساتید محترم سلام
    خواهش می کنم منو راهنمایی بفرمایین اونقدر که انجمن ها و کشور های مختلف رو مطالعه کردم دارم گیج میزنم
    اون ور که نمی تونم برم از زندگی اینورم موندم از بس که فقط راههای مهاجرت رو بررسی می کنم و نتیجه ای هم نمی گیرم ...
    دوستان من تنها چند بار به ترکیه رفتم سفر اروپایی و اینا ندارم
    میخوام دلمو بزنم به دریا و ویزای توریستی با همین شرایط و بدون دعتونامه و سفر شینگن خودم شخصا اقدام کنم البته چون وضع مالیم بسیار بده ولی بازم میخوام شانسمو امتحان کنم
    البته میدونم بالای 90 درصد ریجکت میشم ولی دیگه خسته شدم ...
    نظرتون چیه در این مورد؟ افدام کنم یا نه؟
    من کارشناس ارشد سازه با 8 سال سابقه و همسرم هم پرستار و استخدام رسمی با 12 سال سابقه
    البته میخوام تنهایی برم که گیر ندن بعدا که رفتم اونجا برا همسرم هم اقدام کنم.
    تقاضای عاجزانه دارم منو راهنمایی بفرمایین

البته چند ماه پیش با چند تا موسسه زبان تو کانادا که مکاتبه کرده بودم اونا برای ویزای تحصیلی برای دوره زبان چیزه خاصی نمیخواستن میگفتن حدود 200 دلار کانادا بریز برات فرم پذیریش بفرستیم که من مرددم که از اون طریق اقدام کنم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    اساتید محترم سلام
    خواهش می کنم منو راهنمایی بفرمایین اونقدر که انجمن ها و کشور های مختلف رو مطالعه کردم دارم گیج میزنم
    اون ور که نمی تونم برم از زندگی اینورم موندم از بس که فقط راههای مهاجرت رو بررسی می کنم و نتیجه ای هم نمی گیرم ...
    دوستان من تنها چند بار به ترکیه رفتم سفر اروپایی و اینا ندارم
    میخوام دلمو بزنم به دریا و ویزای توریستی با همین شرایط و بدون دعتونامه و سفر شینگن خودم شخصا اقدام کنم البته چون وضع مالیم بسیار بده ولی بازم میخوام شانسمو امتحان کنم
    البته میدونم بالای 90 درصد ریجکت میشم ولی دیگه خسته شدم ...
    نظرتون چیه در این مورد؟ افدام کنم یا نه؟
    من کارشناس ارشد سازه با 8 سال سابقه و همسرم هم پرستار و استخدام رسمی با 12 سال سابقه
    البته میخوام تنهایی برم که گیر ندن بعدا که رفتم اونجا برا همسرم هم اقدام کنم.
    تقاضای عاجزانه دارم منو راهنمایی بفرمایین

البته چند ماه پیش با چند تا موسسه زبان تو کانادا که مکاتبه کرده بودم اونا برای ویزای تحصیلی برای دوره زبان چیزه خاصی نمیخواستن میگفتن حدود 200 دلار کانادا بریز برات فرم پذیریش بفرستیم که من مرددم که از اون طریق اقدام کنم یا نه
    دوست عزیز شما که قصد ماندن دارید چرا برای ویزای کار اقدام نمیکنید.
    تا جایی که من میدونم خیلی از کشور ها پرستار رو نیاز مبرم دارن و البته رشته شما فقط باید کمی تحقیق کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)