نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1587 از 1841 نخستنخست ... 58710871487153715771578157915801581158215831584158515861587158815891590159115921593159415951596159716371687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,861 تا 15,870 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

البته این رو از روی تجربه این مدت عرض میکنم و انتخاب با خودتان هست، ولی شانس شما برای دریافت ویزای توریستی نزدیک به صفره.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    دو تا سوال:
    1- سفارت، گواهی رسمی سهام بورس رو بجای تمکن مالی بانک، قبول میکنه؟ آخه آدم عاقل که پولش رو نمیخوابونه توی حساب بانکی. یا طلا میخره یا ارز یا ملک یا خودرو یا میبره توی بورس.
    2- سند ملکی من قابل ترجمه نیست (چون مشارکتیه، قابل ترجمه رسمی نیست) ولی قولنامه رسمی دارم که ملک رو رهن دادم به مستاجر. به درد میخوره ترجمه قولنامه؟ بجای سند.
    شما محدودیتی در ارسال مدارک ندارید و هرچیزی که نشان دهنده توانایی مالی شما باشد می توانید ارسال کنید.
    ولی این رو در نظر داشته باشید اشخاص با حساب بانکی خوب، چندین سند ملکی و غیره را رد کرده اند...

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    عزیزان بهترین و راحت ترین و ارزان ترین راه پرداخت هزینه سفارت انلاین از داخل ایران کسی می تونه کمک کنه اگر تجربه ای دارید فرمائید . کجا پرداخت کنم
    تو گوگل یه سرچ بفرمایید "پرداخت ارزی" چندین شرکت رو لیست میکنه.
    هم میتونید کارت هدیه ارزی بخرید خودتون این کار رو انجام بدید و هم این کار رو به اونا بسپرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

خیلی ممنون به خاطر پاسخگوییتون
    متاسفانه زبان همسرم خیلی پایین هستش و با این مشغله کاری امکان شرکت در کلاس زبان و گرفتن حداقل نمره ایلتس رو برای درخواست ویزای کار نداره. خود من هم که هیچ
    یعنی اقدام نکنم؟ باور کنین دیگه به بن بست رسیدم
    به نظرتون درخواست ویزای تحصیلی از طریق موسسه های زبان چطورن؟ اونم امکانش خیلی پایینه؟ چون میگن اکثرا معتبر نیستن و یا سطحشون خیلی پایینه و سفارت زیاد توجهی بهشون نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    متاسفانه زبان همسرم خیلی پایین هستش و با این مشغله کاری امکان شرکت در کلاس زبان و گرفتن حداقل نمره ایلتس رو برای درخواست ویزای کار نداره. خود من هم که هیچ
    به نظرتون درخواست ویزای تحصیلی از طریق موسسه های زبان چطورن؟ اونم امکانش خیلی پایینه؟ چون میگن اکثرا معتبر نیستن و یا سطحشون خیلی پایینه و سفارت زیاد توجهی بهشون نداره
    زبان یک نیاز اولیه برای زندگی در هر کشوری است. همین الان اگه نخست وزیر کانادا هم به شما ویزا بده بدون زبان چه کاری از شما بر می آید؟
    یعنی شما جمعه ها هم وقت ندارید؟
    کلاس زبان خوشبختانه همه ساعت و همه مدل داریم تو ایران.

دوستان، نامه بایومتریک من بالاخره اومد و رفتم انجام دادم.10 ژانویه ساعت یک به ساختمان وک در استانبول رسیدیم و در عرض 5 دقیقه کارم انجام شد. گفتم آپدیت انجام بایومتریک برای بعضیها انجام میشه بعضی هم نه.

سابمیت پرونده: 3 دسامبر
    دریافت نامه بایومتریک: 3 ژانویه
    انجام بایومتریک: 10 ژانویه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    برادر، واقعیتش رو بخوای با این حرفا که خانمم وقت نمیکنه، خودم نمیتونم و ببخشید غر زدن و دلیلای این مدلی آوردن به جایی نمیرسی. مهاجرت، گاو نر میخواهد و مرد کهن. مهاجرت، تعقل، برنامه ریزی و تلاش زیاد میخواد. شاید یه جایی یه تصمیم خیلی شجاعانه بخواد. شاید لازم باشه مثلا قید کارت رو بزنی. اگه واقعا میخوای بری باید یه سری توانایی ها رو تو خودت یا خانمت تقویت کنی. یکی از مهمتریناش زبانه. باید زبانت تقویت کنی. حالا هی بشین بگو خانمم نمیتونه خودم نمیتونم و این حرفا. اگه نمیتونید پس بیخیال بشید و با وضعیتتون کنار بیاید. دوم اینکه همونجور که یکی از دوستان گفت پرستاری جزو مشاغلیه که بازار کار خوبی داره. ادامه تحصیل میتونه برات یه گزینه باشه. همین سایت رو زیر و رو کن. بهتر از هر وکیل و موسسه مهاجرتیه. کم کم دستت میاد باید چیکار کنی. انتظار نداشته باش یه هفته ای جواب سوالات پیدا کنی. باید پیگیر و خستگی ناپذیر باشی. موفق باشی

سلام به همه دوستان عزیز
    من از این انجمن و وبسایت خیلی استفاده کردم و اطلاعات مفیدی به دست اوردم.
    الان میخواستیم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم.و در حقیقت مراحل رو هم الان از طریق یکی از آژانسهای هواپیمایی تو تهران شروع کردیم.
    ما یه خانواده چهار نفره هستیم.من خودم ۱۸ سال و برادرم ۱۴ سال سن داريم و دانش آموز هستيم.گواهى اشتغال به تحصيل هم خطاب به سفارت كانادا گرفتيم.همچنین تمکن و گردش مالی مناسب به علاوه سند ملکی و مجوز كار مادرم و برگه اشتغال به كار پدر و کلیه مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا رو داريم.اما چند تا سوال و مورد کوچیک هست.
    ما تیرماه امسال به صورت فردی و بدون آژانس هواپیمایی درخواست ویزای شنگن فرانسه داديم كه متأسفانه با بند ٩ ريجكت شديم.
    اما در سابقه سفرمون تركيه و چين و امارات متحده عربي و مالزى و تايلند و عراق و روسيه هست.
    از يه شركت امور ويزاى معروف كه كه پرسيدم گفتن سابقه سفرتون كمه و حداقل بايد دو تا شنگن بگيريد.
    سوالم از شما بزرگواران اينه كه واقعا راست ميگن و اين سابقه سفر كافى نيست و به خاطر ريجكتى فرانسه و در كل با در نظر گرفتن وضعيتمون چقدر امكان صدور ويزا وجود داره و چه مداركى رو پيشنهاد ميكنيد كه تو پرونده بذاريم تا آفيسر قانع بشه و ويزا رو به ما بده؟
    درباره ساز و كار آژانس ها هم اطلاع ندارم كه دقيقا چى تو پرونده ما ميذارن و چه كارى انجام ميدن.
    مبلغى هم كه براى هر نفر گفتن ٣٨٠ دلار هست.

ببخشيد كلامم طولانى شد
    منتظر پاسخ هاى شما هستم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_bajoo نمایش پست ها
    دوستان، نامه بایومتریک من بالاخره اومد و رفتم انجام دادم.10 ژانویه ساعت یک به ساختمان وک در استانبول رسیدیم و در عرض 5 دقیقه کارم انجام شد. گفتم آپدیت انجام بایومتریک برای بعضیها انجام میشه بعضی هم نه.
    سلام ان شاءالله كه جواب ويزاتون هر چه زودتر بياد و مثبت باشه
    شما از قبل نوبت گرفتيد براى مراجعه به VAC يا اين كه بدون وقت قبلى رفتيد؟
    چون شنيدم و ديدم دوستان ميگفتن بدون وقت قبلى اگر بريد خيلى طول ميكشه و شلوغه و صف طولانى هست على الخصوص استانبول كه اكثريت ايرانى ها ميرن اونجا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)