نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1594 از 1841 نخستنخست ... 59410941494154415841585158615871588158915901591159215931594159515961597159815991600160116021603160416441694 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,931 تا 15,940 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

البته من ندیدم که بدون دعوت نامه کسی اخیرا ویزا گرفته باشه. اگر هست لطفن اعلام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri_F نمایش پست ها
    تا جایی که بنده متوجه شدم بگراند اشخاصی رو چک میکنن که قبلن خودشون و یا خانوادشون کانادا و یا آمریکا بودن.
    وگرنه سیستمی برای چک کردن سایر ایرانیها ندارن و در اصل اگه ویزا بدن دارن لطف میکنن.
    سفرهایی که رفتن هتل هایی که اقامت کردن یا حتی کسایی که با دعوت نامه شخص دعوت کننده به کانادا مسافرت کردن
    اینا مواردیه که روش مانور میدن
    حنی دوستی بالا اشاره کرده بود که اکانت های شبکه اجتماعیش رو بررسی کرده بودن

گویا Correspondence letter برای اشخاصی که ریجکت شدن حاوی
    refusal letter است.
    و برای اشخاصی که نامه passport request را دریافت خواهند کرد حاوی تاریخ اعتبار انگشت نگاری ؟
    دوستانی که جواب گرفتن خواهش میکنم این موضوع رو در مورد پرونده خودشون چک کنند و به اشتراک بزارن.
    ویرایش توسط Feri_F : January 16th, 2019 در ساعت 04:26 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri_F نمایش پست ها
    البته من ندیدم که بدون دعوت نامه کسی اخیرا ویزا گرفته باشه. اگر هست لطفن اعلام کنید.
    دوستان من گرفتن ولی خیلی موردشون خاص بوده
    هرکدومشون بالای 5 بار پاسپورت عوض کردن و نفری 15 تا شنگن دارن و به نوعی جهانگرد حرفه این

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7370 نمایش پست ها
    دوستان من گرفتن ولی خیلی موردشون خاص بوده
    هرکدومشون بالای 5 بار پاسپورت عوض کردن و نفری 15 تا شنگن دارن و به نوعی جهانگرد حرفه این
    من بدون دعوتنامه و با رزور هتل تونستم ویزا بگیرم، البته دوتا شینگن داشتم ولی تعدا سفرهام خیلی زیاد نبود.

Junior Member

دوستان میشه در مورد این فورم Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257) توضیح بدید ! من پرش میکنم و ولیدیتش Yes میزنه ولی نمیتونم سیوش کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط melodicl نمایش پست ها
    دوستان میشه در مورد این فورم Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257) توضیح بدید ! من پرش میکنم و ولیدیتش Yes میزنه ولی نمیتونم سیوش کنم .
    این فرم پر کردنش داوطلبانست و غیر ضروری . بطور کل هرچی اطلاعات غیرضروری کمتر بدید برای ادامه مسیر و چه بسا اقدام برای برنامه های مهاجرتی ، چلنج کمتری دارید. حکایت همون پلیس و متهمه که پلیسه میگه شما مجبور نیستی حرف بزنی ، هر حرفی بزنه ممکنه بر علیه شما در دادگاه استفاده بشه هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_bajoo نمایش پست ها
    دوستانی که قدیم این تاپیک هستید میشه بگید زودترین زمان جواب مثبت مدتش چقدر بوده؟ و همچنین دیرترین؟
    یک تا دو روز برای هر دو ( پاس ریکوست و رفیوزال ) ، از زمان انگشت نگاری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    این فرم پر کردنش داوطلبانست و غیر ضروری . بطور کل هرچی اطلاعات غیرضروری کمتر بدید برای ادامه مسیر و چه بسا اقدام برای برنامه های مهاجرتی ، چلنج کمتری دارید. حکایت همون پلیس و متهمه که پلیسه میگه شما مجبور نیستی حرف بزنی ، هر حرفی بزنه ممکنه بر علیه شما در دادگاه استفاده بشه هست
    تشکر از راهنمایی تون ولی اطلاعات این فروم رو شما تو فرم imm5257e وارد کردین قبلا آخه

نقل قول نوشته اصلی توسط melodicl نمایش پست ها
    تشکر از راهنمایی تون ولی اطلاعات این فروم رو شما تو فرم imm5257e وارد کردین قبلا آخه
    اگر وارد كردي چرا ميخوايد مجدد وارد كنيد؟
    Statuary questions مورد بحث من نيست چون پاسخش بلي خير است و ادم معمولا اشتباه نميكنه. اما جدولي كه در ان اطلاعات سفرها را وارد ميكنيد مسئله ساز ميشه چون صرفا بلي خير نيست و جزييات بيشتر مورد نيازه. بعضا در اينده و در اپليكيشن هاي ديگه اين جزييات رو فراموش ميكنند يا بالا پايين وارد ميكنند در نتيجه ممكنه در حالت بد با ميسرپرزنتيشن چارج شوند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)