نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1603 از 1841 نخستنخست ... 60311031503155315931594159515961597159815991600160116021603160416051606160716081609161016111612161316531703 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,021 تا 16,030 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط samir777 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.

آیا با ویزای توریستی میشه به کانادا رفت و work permit گرفت و در نهایت با کار کردن در آنجا بتوان به اقامت دایم رسید؟.مشاغلی هستند که نیاز به تاییدیه lmia نداره.

میدونم خارج از موضوع بحث مطرح شده اگر تاپیکی در این مورد موجوده لطفا راهنمایی کنید.

در برخی شرایط خاص ممکن است بتوانید در داخل کانادا استتوس اقامت خود را از ویزیتور به اجازه تحصیل و یا کار تبدیل کنید. بخث مفصل است . از یک مشاور رسمی مهاجرت راهنمایی بگیرید.

Junior Member

دوستان کسی دقیقا میدونه در زمان شروع اپلیکشین برای شرکت در کنفرانس ویزا باید توریستی انتخاب بشه یا other? و این که این دو گزینه در مدارک چه تفاوتی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrf نمایش پست ها
    دوستان کسی دقیقا میدونه در زمان شروع اپلیکشین برای شرکت در کنفرانس ویزا باید توریستی انتخاب بشه یا other? و این که این دو گزینه در مدارک چه تفاوتی دارند
    عملا هر کدوم رو انتخاب کنید هیچ تفاوتی در مراحل گرفتن ویزا و نوع ویزا ندارد، این انتخاب صرفا برای مشخص کردن هدف از سفر هست که بهرحال شما باید هدف از سفر رو توضیح بدید. کسی که برای کنفرانس ویزا درخواست می‌کنه می‌تونه توریست هم باشه ولی چون هدف اصلی از سفر کنفراس هست و نه سیر و سیاحت شما میتونید other رو انتخاب کنید و هدف از سفر رو کنفرانس توضیح بدید ولی حتی اگر توریستی رو هم انتخاب کنید باید به هر حال هدف و برنامه سفر رو بر اساس کنفرانس توضیح بدید و این انتخاب هیچ تاثیری برگرفتن یا نگرفتن ویزا ندارد. مسلما توریست کسی هست که یا دعوتنامه ندارد و یا با دعوتنامه از طریق فامیل و دوست اقدام میکند ولی شما احتمالا دعوتنامه برای شرکت در کنفرانس دارید.

Junior Member

سلام
    دو تا سوال:
    1- موقع آپلود مدارک، مدرک فارسی هم باید ارسال بشه، یا فقط انگلیسی با تایید دار الترجمه کافیه؟
    2- تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری برای هیچ مدرکی نیاز نیست. درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سلام
    دو تا سوال:
    1- موقع آپلود مدارک، مدرک فارسی هم باید ارسال بشه، یا فقط انگلیسی با تایید دار الترجمه کافیه؟
    1. حتما کپی فارسی مدرک بهمراه ترجمه آپلود بشه.
    2. درسته، نیاز به اون تاییدات نیست
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سلام
    دو تا سوال:
    شما هر مدرکی رو ترجمه کنید کبی برابر با اصل فارسیش هم همراه نسخه ترجمه وجود داره پس نیاز به ارسال مدرکی فارسی جدایی ندارید.
    مهر دارالترجمه کافی هست.

Junior Member

دوستان یک سوال . من از تاریخ پاسپورتم 3 سال مونده میشه تعویض گذرنامه انجام بدم؟ کجا باید برم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین ..

Junior Member

دوستان امروز یه نامه برام اومده. تو نامه گفته که ما به ویزاهاتون شک داریم و به شما 30 روز فرصت میدیم که به ما ثابت کنید که ما اشتباه میکنیم. اگر هم هیچ پاسخی ارسال نکنید ما پرونده شمارو با همین مدارک بررسی میکنیم و اگه مدارک شما درست نباشد شما 5 سال اجازه ورود ندارید. سئوالم اینه که الان من چطوری ثابت کنم که اینا اشتباه میکنن و مدارک من درسته؟ کلا الان نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navid6262 نمایش پست ها
    دوستان امروز یه نامه برام اومده. تو نامه گفته که ما به ویزاهاتون شک داریم و به شما 30 روز فرصت میدیم که به ما ثابت کنید که ما اشتباه میکنیم. اگر هم هیچ پاسخی ارسال نکنید ما پرونده شمارو با همین مدارک بررسی میکنیم و اگه مدارک شما درست نباشد شما 5 سال اجازه ورود ندارید. سئوالم اینه که الان من چطوری ثابت کنم که اینا اشتباه میکنن و مدارک من درسته؟ کلا الان نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    چه ویزایی هست؟ ویزاها استفاده نشده اند؟ مدارک سفر؟ مهر ورود خروج؟ مدارکی مثل فرم های درخواست یا رسید پول از سفارت ندارید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    چه ویزایی هست؟ ویزاها استفاده نشده اند؟ مدارک سفر؟ مهر ورود خروج؟ مدارکی مثل فرم های درخواست یا رسید پول از سفارت ندارید؟
    ویزای شینگین ، ویزای آسیایی. مهر ورود و خروج همه سفر هارو براشون ارسال کرده بودم. دیگه مدارک سفر دیگه ای ندارم. نمیدونم دیگه چی براشون باید ارسال میکردم و اینکه الان چی براشون ارسال کنم. اصلا تو نامه دقیقا اومده گفته به مهر ویزاهای شینگن شک داریم و اگه مدارکی دارین ارسال کنید اگه نه با همون مدارک بررسی انجام میدیم و ممکنه 5 سال محروم بشین. من دیگه مدرکی ندارم براشون ارسال کنم ونمیدونم از اگه بخوام نامه ای بنویسم چی بنویسم و از چه طریقی ارسال کنم از اکانتم یا ایمیل یا پستی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)