نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1616 از 1841 نخستنخست ... 61611161516156616061607160816091610161116121613161416151616161716181619162016211622162316241625162616661716 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,151 تا 16,160 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سفارت وقتی نامه پاسپورت ریکوئست میده، پاسپورتهای قبلی رو هم میخواد؟
    اگر پاسپورتتون از روزی که درخواست ویزا رو سابمیت کردید عوض شده بله ،اگر نه پاسپورت قدیمی لازم نیست

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم
    بعد از یکماه روی اکانتم یک مدارکی از من خواسته
    به اسم replacement needed و خواسته observation document رو آپلود کنم توی بخش instruction هم هیچ توضیحی راجب اینکه این داکیومنت چی هست نداده، اگر تجربه دارید من را راهنمایی کنید که منظور از observAtion document چی هست ؟جلوش هم یک تاریخ زده که 21.Feb هست.

Junior Member

با سلام
    بتده قصد گرفتن ویزای توریستی از کانادا را دارم. البته دو تای ویزای شینگن از سفارت ایتالیا را هم دارم . با یک وکیل مشورت کردم که به من گفت تنها گواهی تمکن مالی و سند ازدواج و سند مالکیت باید ببرم . گفت حتی نیاز به گواهی اشتغال به کار هم ندارم . در صورتیکه من و همسرم هر دو می تونیم گواهی اشتغال به کار بگیرم . لطفا اگر کسی می تونه بنده را راهنمایی کنه که آیا گفته های وکیل درست هست و من با همین شرایط می تونم اقدام کنم یا نه . با تشکر

Junior Member

دو تا سوال:
    1- در خصوص امضای فرمها، باید پرینت بگیریم امضا کنیم اسکن کنیم آپلود کنیم؟ یا کلاً نیازی به امضای فرمها نیست؟
    2- علاوه بر متقاضی اصلی (main applicant)، همراه (dependent) هم باید گواهی تمکن مالی ارائه بده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mmapachi نمایش پست ها
    با سلام
    بتده قصد گرفتن ویزای توریستی از کانادا را دارم. البته دو تای ویزای شینگن از سفارت ایتالیا را هم دارم . با یک وکیل مشورت کردم که به من گفت تنها گواهی تمکن مالی و سند ازدواج و سند مالکیت باید ببرم . گفت حتی نیاز به گواهی اشتغال به کار هم ندارم . در صورتیکه من و همسرم هر دو می تونیم گواهی اشتغال به کار بگیرم . لطفا اگر کسی می تونه بنده را راهنمایی کنه که آیا گفته های وکیل درست هست و من با همین شرایط می تونم اقدام کنم یا نه . با تشکر
    به روال معمول مشاورها حرف بی معنی زده. نامه از محل کار برای تایید اشتغال و ذکر مدت مرخصی جهت سفر از مدارک خوبی است که بعنوان tie با ایران میشه ارایه کرد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان ميخواستم ببينم آيا ميشه قبل از اومدن نامه بيومنريك وقت سفارت استانبول رو بگيريم ؟ چون ظاهرا خيلي شلوغ هست و بدون وقت دچار مشكل ميشيم . و دوستاني كه بعد از آمدن نامه بيومتريك اقدام به گرفتن وقت كردن وقتي بهشون دادن كه از سي روز فرصتي كه داشتن رد ميكرده اگر ميشه كساني كه تجربه دارند كمك كنند؟ و اينكه آيا تلفني بايد وقت رو بگيريم يا آنلاين

تو فرم 5257e لازمه جایی که می خواهبم انگست نگاری کنیم را مشخص کنیم یا نه ؟
    تو قسمت 9 (Country or territory where applying) از بخش personal details این کار را باید انجام بدیم یا نیازی نیست .

سلام به همه دوستان عزيز و گرامى
    چند هفته گذشته درباره ويزاى توريستى سوال كرده بودم ولى الان خدمتتون درباره دعوت نامه يه پرسشى داشتم.
    دايى بنده كانادا زندگى ميكنه و قرار شد براى من،مادر و برادرم دعوتنامه بفرسته.آژانسى كه كارگزار ماست و از طريق اونها اقدام كرديم گفت نياز نيست دعوتنامه نوتارى بشه و فقط بنويسن كه من ميخوام خواهرم و بچه هاش رو دعوت كنم و ايميل و تلفن و آدرس و محل كار رو بنويسن و زيرش رو امضا كنن به علاوه پاسپورت و PR كافيه.ميخوام بدونم واقعا نياز به نوتارى و ثبتش نيست يا اين كه حرف بى پايه و اساسى بوده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط gdariush نمایش پست ها
    تو فرم 5257e لازمه جایی که می خواهبم انگست نگاری کنیم را مشخص کنیم یا نه ؟
    تو قسمت 9 (Country or territory where applying) از بخش personal details این کار را باید انجام بدیم یا نیازی نیست .
    این سوال مربوط به انگشت نگاری نیست، اگر از ایران اقدام میکنید باید ایران رو انتخاب کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadreza_JB نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزيز و گرامى
    چند هفته گذشته درباره ويزاى توريستى سوال كرده بودم ولى الان خدمتتون درباره دعوت نامه يه پرسشى داشتم.
    دايى بنده كانادا زندگى ميكنه و قرار شد براى من،مادر و برادرم دعوتنامه بفرسته.آژانسى كه كارگزار ماست و از طريق اونها اقدام كرديم گفت نياز نيست دعوتنامه نوتارى بشه و فقط بنويسن كه من ميخوام خواهرم و بچه هاش رو دعوت كنم و ايميل و تلفن و آدرس و محل كار رو بنويسن و زيرش رو امضا كنن به علاوه پاسپورت و PR كافيه.ميخوام بدونم واقعا نياز به نوتارى و ثبتش نيست يا اين كه حرف بى پايه و اساسى بوده؟!
    نیازی نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)