نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1632 از 1841 نخستنخست ... 63211321532158216221623162416251626162716281629163016311632163316341635163616371638163916401641164216821732 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,311 تا 16,320 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    من از طريق يه آژانس مسافرتي اقدام كردم براي ويزاي توريستي
    همه كارهامو با پاسپورتي انجام دادم كه فقط يكسال اعتبار داشت بعد از بايومتريك فهميدم كه كانادا تا تاريخ پايان پاسپورت ويزا ميده!
    حالا وقتي با آژانس تماس گرفتم كه ميتونم پاسپورتمو عوض كنم يا نه ميگن ايرادي نداره اما ممكنه كه سفارت ويزارو به پاس قديمي بده!
    ايا اصلا همچين چيزي ؟ و سوال بعديم اينه كه ايا اگر پاسپورت جديد بگيرم و بعد از پاس ريكويست شدن همراه پاسپورت قديمي ارسال كنم مشكلي پيش مياد؟
    باتشكر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aghulagh نمایش پست ها
    سلام
    من از طريق يه آژانس مسافرتي اقدام كردم براي ويزاي توريستي
    همه كارهامو با پاسپورتي انجام دادم كه فقط يكسال اعتبار داشت بعد از بايومتريك فهميدم كه كانادا تا تاريخ پايان پاسپورت ويزا ميده!
    حالا وقتي با آژانس تماس گرفتم كه ميتونم پاسپورتمو عوض كنم يا نه ميگن ايرادي نداره اما ممكنه كه سفارت ويزارو به پاس قديمي بده!
    ايا اصلا همچين چيزي ؟ و سوال بعديم اينه كه ايا اگر پاسپورت جديد بگيرم و بعد از پاس ريكويست شدن همراه پاسپورت قديمي ارسال كنم مشكلي پيش مياد؟
    باتشكر
    احتمالا منظورشون اینه مدت اعتبار ویزا رو تا تاریخ انقضای ذکر شده در پاسپورت قبلی بده. بله امکانش هست، ظاهرا برای بعضیها در این فروم اتفاق افتاده. البته برای بعضی‌ها هم بر اساس اعتبار‌ پاسپورت جدید صادر شده.
    البته برای مورد شما که اعتبار پاسپورت کمتر از یک سال هست بعید به نظر میاد براساس پاسپورت قدیمی ویزا صادر شود.
    درهرصورت با تعویض پاسپورت چه چیزی برای از دست دادن دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    همونطور که توی پروفایلتون دیدید مدارک را باید در جای خودش آپلود کرد و چیدمان خاصی نداره. اگر‌ منظورشون چینش مدارک داخل یک فایل پی‌دی‌اف هست که مثلا چند نوع چینش برای صفحه بایومتریک پاسپورت یا گواهی موجودی بانکی و ... متصوره؟ احتمالا منظور خاصی نداشتن!
    تنها مواردی که میتونین روش مانور بدین نامه دلیل سفر از زبان شما و دعوتنامه از میزبانتون هست. روی اینها کار کنید.
    اون مهر برجسته و ... همونطور که دوستمون گفتند در این زمینه که بحثش هست ارزشی نداره.
    دلیل سفر به شکل فقط یک جمله دیدار اقوام کافی نیست. ایشون چه نسبتی با شما دارن و باید بگید چرا میخواهید اینهمه راه تشریف بیارید تا ایشون رو ببینید و ... اینها رو باید بنویسید. شما به اندازه یک نامه یکی دو صفحه‌ای جا دارید که در این باره توضیح بدید.
    تشکر بابت توضیح:
    امکانش هست راهنماییم بفرمایید که این یکی دو صفحه که نوشتید رو چی بنویسم؟
    واینکه نوشتید بنویسم چرا این همه راه میرم رو هم اگر بگید پس چی بنویسم که میخواهم برم فامیل درجه 2 رو ببینم؟لطفا راهنمایی کنید دقیق چی بنویسم

دارم دوباره از همون اکانت قبلی اقدام میکنم:
    1-ترجمه شناسنامه و کارت ملی رو کدوم بخش آپلود کنم؟
    2-جواز کسب وسند ملکی ونامه اشتغال به کار ترجمه شده رو کدوم قسمت؟مالی کنار پرینت بانکی وتمکن؟همش تو یه pdf؟
    3-آیا آخرین فرم که OPTIONAL هست CLIENT همون letter of explanation است که میشه هر چیز دلخواه نوشت وتوضیح داد؟
    4-فرم مشخصات خانوادگی که pdf هم قابلیت پر شدن داره ولی قسمت signature یا همون امضا رو نمیشه تایپ کرد.باید پرینت بگیرم امضا و اسکن کنم یا نیازی نیست؟

Junior Member

در قسمت optional یا همان فرمهای اختیاری این قسمت هست:
    Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    این چیه؟من که درخواست ویزای ترانزیت نداشتم؟این همونه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط darband نمایش پست ها
    تشکر بابت توضیح:
    امکانش هست راهنماییم بفرمایید که این یکی دو صفحه که نوشتید رو چی بنویسم؟
    واینکه نوشتید بنویسم چرا این همه راه میرم رو هم اگر بگید پس چی بنویسم که میخواهم برم فامیل درجه 2 رو ببینم؟لطفا راهنمایی کنید دقیق چی بنویسم

دارم دوباره از همون اکانت قبلی اقدام میکنم:
    1-ترجمه شناسنامه و کارت ملی رو کدوم بخش آپلود کنم؟
    2-جواز کسب وسند ملکی ونامه اشتغال به کار ترجمه شده رو کدوم قسمت؟مالی کنار پرینت بانکی وتمکن؟همش تو یه pdf؟
    3-آیا آخرین فرم که OPTIONAL هست CLIENT همون letter of explanation است که میشه هر چیز دلخواه نوشت وتوضیح داد؟
    4-فرم مشخصات خانوادگی که pdf هم قابلیت پر شدن داره ولی قسمت signature یا همون امضا رو نمیشه تایپ کرد.باید پرینت بگیرم امضا و اسکن کنم یا نیازی نیست؟
    خوب من که نمیدونم چرا شما اینهمه راه تشریف میبرید فامیل درجه ۲ رو ببینید، فقط خودتون میدونید. سعی کنید همون دلیل رو واضح بنویسید.
    ۱- تا آخرین باری که من برای بستگانم اقدام کرده بودم کارت ملی نیاز نبود. ظاهرا الان فرق کرده. کسانی که جدیدا اقدام کرده‌اند بعتر میتوانند راهنمایی کنند. ترجمه شناسنامه‌های مهمان و میزبان را جهت اثبات رابطه خویشاوندی باید در قسمت مربوطه آپلود کرد. اگر این رابطه قابل اثبات توسط اطلاعات درون شناسنامه‌ها نباشد مطمئن نیستم که آیا لازمند یا نه.
    ۲- همراه مدارک مالی در یک فایل پی‌دی‌اف به منطور اثبات تمکن مالی یا جدای از مدارک مالی در فیلد آپشنال جهت اثبات وابستگی به کشور مبداء.
    ۳- حضور ذهن ندارم نام فیلد آپشنال چه بوده ولی بله هر چیز اضافی را که صراحتا خواسته نشده میتوانید در فیلد آپشنال آپلود کنید.
    ۴- بله باید پس از پر کردن پرینت گرفته شده و پس از امضا در محلهای مرتبط اسکن کرده و آپلود کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjd95 نمایش پست ها
    ما به صورت تحویل دستی مدارک اقدام کردیم و هیچگونه پروفایلی نداریم.حالا چجور میتونم روند پروسه رو تو سایت cic چک کنم ؟
    با تشکر
    منطقاً VFS از طرف شما اکانتی در CIC ساخته و درخواستتون رو ثبت کرده، باید ازشون درخواست اطلاعات پروفایلتون رو بدید.

Junior Member

آفیسر، یک موردی رو در اپلیکیشن من، فراموش کرده بررسی کنه یا ندیده (با اینکه فرستاده بودم) و دلیل رفیوز کردن من رو عدم ارائه اون مورد نوشته ! به نظر شما این اشتباه آفیسر رو چجوری میشه جبران کرد؟ مثلا اگر در IRCC Webform پیغام بزارم و این اشتباه آفیسر رو توضیح بدم، فایده ای داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    منطقاً VFS از طرف شما اکانتی در CIC ساخته و درخواستتون رو ثبت کرده، باید ازشون درخواست اطلاعات پروفایلتون رو بدید.
    اون اطلاعات خاصی بهشون نمیده و با اکانتی شخص در حالت اقدام آنلاین می‌سازه بسیار متفاوته.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    آفیسر، یک موردی رو در اپلیکیشن من، فراموش کرده بررسی کنه یا ندیده (با اینکه فرستاده بودم) و دلیل رفیوز کردن من رو عدم ارائه اون مورد نوشته ! به نظر شما این اشتباه آفیسر رو چجوری میشه جبران کرد؟ مثلا اگر در IRCC Webform پیغام بزارم و این اشتباه آفیسر رو توضیح بدم، فایده ای داره؟
    تا امتحان نکنید که متوجه نمیشید! میشه بپرسم چه مدرکی را نادیده گرفتن و بخاطر نبودش رد کردند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط darband نمایش پست ها
    در قسمت optional یا همان فرمهای اختیاری این قسمت هست:
    Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    این چیه؟من که درخواست ویزای ترانزیت نداشتم؟این همونه؟
    کجاش به ترانزیت اشاره شده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)