نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1633 از 1841 نخستنخست ... 63311331533158316231624162516261627162816291630163116321633163416351636163716381639164016411642164316831733 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,321 تا 16,330 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تا امتحان نکنید که متوجه نمیشید! میشه بپرسم چه مدرکی را نادیده گرفتن و بخاطر نبودش رد کردند؟
    LMIA Exempt. No

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser_Kovich نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر، من از طریق اسپانسرشیپ برای اقامت کانادا اقدام کردم و اپلکیشن رو هم فرستادم، و همزمان بصورت موازی ویزای توریستی هم اقدام کردم، و ازمون دلیل سفر میخان و واقعیتش نمیدونم توCOVER LETTER چی بنویسم، از دوستان اگر کسی تجربه ای داره خوشحال میشم راهنمایی هاتون رو داشته باشم، بازم ممنون

اگر پرونده اسپانسر شیپ از طریق همسر هست با توجه به سیاست دولت کانادا در اولویت قرار میگیرید نسبت به کسی که این پرونده رو از کانادا ارسال کرده و در کانادا زندگی میکنه، میخوام بگم زود جواب میگیرید شاید وقت و انزژی و هزینه اضافه باشه برای اقدام ویزیتوری. البته تجربه شخصی من بود امیدوارم مفید باشه و بهر حال موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من تازه وارد هستم به انجمن، در کانادا زندگی میکنم و ویزای ویزیتور مالتیپل دارم ، از طریق همسرم که سیتیزن هست تقاضای اقامت کردم ، مدیکال رو انجام دادم و بدستشون هم رسیده و منتظر هستم برای اینکه دعوت به مصاحبه بشم یا بدون مصاحبه نتیجه نهایی رو بگیرم؛ سوالم این هست که با توجه به شرایطم آیا باید تقاضای اکستند ویزا بکنم یا نه ، چون تا 5 اپریل 6 ماه از آخرین ورودم میگذره. و میدونم که باید 30 روز قبل از 5 اپریل انجامش بدم . از وکیل ها که میپرسم بنظرم میاد بیشتر بر اساس منافع خودشون جواب میدهند یکی میگه میخواد یکی میگه نمیخواد، لطفاً اگر تجریه دارید به من کمک کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjd95 نمایش پست ها
    ما به صورت تحویل دستی مدارک اقدام کردیم و هیچگونه پروفایلی نداریم.حالا چجور میتونم روند پروسه رو تو سایت cic چک کنم ؟
    با تشکر
    شما تشریف ببرید روی سایت از طریق همون gckey یک اکانت بسازید و سئوالات اولیه رو مثل روش انلاین پاسخ بدید تا برسید به صفحه اصلی پروفایل، اونجا و زیر قسمت view the application you submited که اصولا برای شما خالی هست یه قسمتی هست که متن زیر رو نوشته:
    Did you apply on paper or don't see your online application in your account? Add (link) your application to your account to access it and check your status online.
    روی همین لینک که کلیک کنید از طریق اطلاعاتی که موقع ثبت نام و بایو از دفتر وی اف اس دریافت کردید می تونید پروندتون رو به اینجا اضافه و انلاین پیگیری کنید . به همین سادگی. موفق باشید ، دعا کنید ویزای ما هم بیاد.

Junior Member

دوستان به جز آنکارا چه سنتر دیگه ای رو پیشنهاد می دید؟ آنکارا رفتم دلم می خواد یک جای دیگه برم. آذربایجان چطور؟ کدومش راحت تر ویزا می دن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    دوستان به جز آنکارا چه سنتر دیگه ای رو پیشنهاد می دید؟ آنکارا رفتم دلم می خواد یک جای دیگه برم. آذربایجان چطور؟ کدومش راحت تر ویزا می دن؟
    هر کدوم که دوست داشتید برید. هر کدوم این کشورهای همسایه که تشریف ببرید در نهایت درخواست ها در سفارت کانادا در آنکارا بررسی میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

یک سوال: background check، بلافاصله بعد از اپلای شروع میشه، یا بلافاصله بعد از انگشت نگاری؟ آخه برای ما، سه روز بعد از انگشت نگاری نوشت your background check was completed. زیادی زود نیست؟ البته بلافاصله بعد از انگشت نگاری، نامه refuse اومد.

Junior Member

یک سوال دیگه.
    برای ویزای دانشجویی یا کار که بیشتر از 6 ماه اعتبار دارد، آیا ویزای همسر (dependent) باید حتما بصورت open work permit باشد؟ مثلا visit: all other types نمیتواند باشد؟ چون ویزای ویزیتور، معمولا بیشتر از شش ماه اعتبار ندارد.

Junior Member

سوال یا درخواست در webform، معمولاً چند روزه بررسی یا جواب داده میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    یک سوال: background check، بلافاصله بعد از اپلای شروع میشه، یا بلافاصله بعد از انگشت نگاری؟ آخه برای ما، سه روز بعد از انگشت نگاری نوشت your background check was completed. زیادی زود نیست؟ البته بلافاصله بعد از انگشت نگاری، نامه refuse اومد.
    قاعدتا بعد از انگشت نگاری

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)