نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1634 از 1841 نخستنخست ... 63411341534158416241625162616271628162916301631163216331634163516361637163816391640164116421643164416841734 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,331 تا 16,340 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سوال یا درخواست در webform، معمولاً چند روزه بررسی یا جواب داده میشه؟
    حداقل دوهفته

یک سوال دیگه.
    برای ویزای دانشجویی یا کار که بیشتر از 6 ماه اعتبار دارد، آیا ویزای همسر (dependent) باید حتما بصورت open work permit باشد؟ مثلا visit: all other types نمیتواند باشد؟ چون ویزای ویزیتور، معمولا بیشتر از شش ماه اعتبار ندارد.
    می‌تونه باشه ولی اکثرا در خواست ویزای کار می‌کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط darband نمایش پست ها
    در قسمت optional یا همان فرمهای اختیاری این قسمت هست:
    Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    این چیه؟من که درخواست ویزای ترانزیت نداشتم؟این همونه؟
    ترانزیت نیست ، temporary resident همون ویزای توریستی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    می‌تونه باشه ولی اکثرا در خواست ویزای کار می‌کنند
    1- اگر درخواست open work permit همسر، refuse بشه، application fee اش refundable است؟
    2- اگر درخواست open work permit همسر، refuse بشه، کلاً ویزاش refuse میشه؟ یا اینکه Open Work Permit، رفیوز میشه ولی ویزا میدن. چون من ترجیح میدم فقط برای ویزای ویزیتوری اقدام کنه و accept بشه تا اینکه برای Open work permit اقدام کنه و کلاً refuse بشه.

پیش فرض پاسخ : سوپر ویزا برای والدین مهاجران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7370 نمایش پست ها
    دوست عزیز من 28 سالمه و به همراه پدر و مادرم یک فایل فزستادیم و همه ویزا شدیم
    تا اونجایی که من تحقیق کردم اگه یه فایل فرستاده بشه یا همه ویزا میگیرن یا همه ریجکت میشن یعنی نمیشه یکی بگیره یکی ریجکت شه
    این مطلبی که عرض کردم تجربه منه و ممکنه قطعیت نداشته باشه
    موردی که خلاف این باشه رو من ندیدم راستشو بخوای
    باز دوستان اگه موردی خلاف این دیدن راهنمایی کنن

ببخشید دوست عزیز شما که 28 ساله بودین و با پدر و مادر اقدام کردین برای محاسبه هزینه انگشت نگاری اشتباه نکرده بودند؟ چون ما هم 4 نفره باخواهر وپدر ومادر اقدام کردیم و بعد از اپلای 570 دلار پرداخت کردیم و بعد انگشت نگاری و 2 هفته بعد از انگشت نگاری request letter اومد که تا 10 روز دیگه باید هزینه بایومتریک رو واسه من و خواهرم پرداخت کنیم ما 170 تا دیگه پرداخت کردیم و رسید رو تو قسمت پروفایل اپلود کردم اما هنوز نامه ای مبنی بر تایید نیومده ؟ ایا کسی این مشکلو داشته و این که پرونده ما در جریانه یانه ؟

Junior Member

برای work permit و open work permit، گواهی عدم سوء پیشینه لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azalia882000 نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز شما که 28 ساله بودین و با پدر و مادر اقدام کردین برای محاسبه هزینه انگشت نگاری اشتباه نکرده بودند؟ چون ما هم 4 نفره باخواهر وپدر ومادر اقدام کردیم و بعد از اپلای 570 دلار پرداخت کردیم و بعد انگشت نگاری و 2 هفته بعد از انگشت نگاری request letter اومد که تا 10 روز دیگه باید هزینه بایومتریک رو واسه من و خواهرم پرداخت کنیم ما 170 تا دیگه پرداخت کردیم و رسید رو تو قسمت پروفایل اپلود کردم اما هنوز نامه ای مبنی بر تایید نیومده ؟ ایا کسی این مشکلو داشته و این که پرونده ما در جریانه یانه ؟
    من 3نا 185 دلار دادم
    شما هم 4تا 185 دلار اگه داده باشی میشه 740 دلار که اینطور که فرمودین درست پرداخت کردین
    اینکه چی شده که همه رو یک جا ازتون نخواستن فکر نکنم مساله مهمی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7370 نمایش پست ها
    من 3نا 185 دلار دادم
    شما هم 4تا 185 دلار اگه داده باشی میشه 740 دلار که اینطور که فرمودین درست پرداخت کردین
    اینکه چی شده که همه رو یک جا ازتون نخواستن فکر نکنم مساله مهمی باشه

نه متاسفانه موقع سابمیت ازمون 570 تا گرفت 2 هفته بعد از انگشت نگاری گفت من و خواهرم انگار هزینه انگشت نگاری و ندادیم درصورتی که خود سایت مشخص کرد چقدر بدیم خلاصه که 170 تای دیگه که کلا میشه 740 تا پرداخت کردیم و من رسید پرداخت رو تو پروفایل اپلود کردم تو قسمت web form هم همین طور اما نامه تایید انگشت نگاری و تایید اینکه این رسید به دستشون رسیده نیومده و یکم نگرانم چون توی اون ایمیل request letter گفته بود اگه تا 10 روز به دست ما نرسه ممکنه refuse بشین واقعا برای همه عجیبه همچین اشتباهی از سایت و این که من 3 روز بعد از ایمیل دریافتی و پرداخت هزینه چرا تاییدیه انگشت نگاری برام هنوز نیومده واسه همین نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ترانزیت نیست ، temporary resident همون ویزای توریستی هست
    ممنون بابت پاسخ
    پس چرا این Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257) در قسمت optional یا همان اختیاری هاست؟
    پر کنیم یا نیازی نیست؟چی توصیه میکنید؟

1- اگر درخواست open work permit همسر، refuse بشه، application fee اش refundable است؟
    2- اگر درخواست open work permit همسر، refuse بشه، کلاً ویزاش refuse میشه؟ یا اینکه Open Work Permit، رفیوز میشه ولی ویزا میدن. چون من ترجیح میدم فقط برای ویزای ویزیتوری اقدام کنه و accept بشه تا اینکه برای Open work permit اقدام کنه و کلاً refuse بشه.
    ۱.خیر

۲.وقتی درخواست ویزا رفیوز میشه یعنی ویزا نمیدن، بهتر هست هرکس مطابق شرایطش برای ویزا اقدام کنه، کسی که واجد شرایط وورک پرمیت هست بهتر هست برای وورک پرمیت اقدام کنه چون ممکنه بهردلیلی واجد شرایط مثلا ویزای توریستی نباشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)