نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1636 از 1841 نخستنخست ... 63611361536158616261627162816291630163116321633163416351636163716381639164016411642164316441645164616861736 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,351 تا 16,360 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط darband نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ
    پس چرا این Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257) در قسمت optional یا همان اختیاری هاست؟
    پر کنیم یا نیازی نیست؟چی توصیه میکنید؟
    دوست عزيز دقت كنيد كه دو تا فرم 5257 داريم يكي فرم 5257e كه فرم اصلي ثبت نامتون هست و بايد دقيق و كامل پركنيد و ديگري 5257b كه اين فرم آپشنال هست و در مورد سابقه نظامي گري و ... هست كه اونم بهتر پر كنيد. اين دوتا رو با هم اشتباه نگيريد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    شما از جائی می تونی بعنوان محل اراسل درخواست اقدام کنی که درش اقامت قانونی داشته باشه، اگه شما اقامت این کشورهای رو داری و مدارک مالی و شغلیت مربوط به اون کشورها هست بله می تونید اقدام کنید ولی محل بررسی پروند تون میشه ویزا آفیس کشور مربوطه که متفاوت از آنکارا هست. ولی اگه صرفاً داره میری این کشورها برای ثبت درخواست نمی تونید محل اقدام رو اون کشورها بزنید، حتی اگه درخواستت ثبت بشه، پروند ات میری جائی غیر از آنکارا و مدارک تو برای اونا مورد قبول نیست و ریجکت خواهید شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط babakad نمایش پست ها
    برادر من از اروپا درخواست داد کلا 2 هفته طول کشید ویزا مولتی 4 ساله بهش دادن با اینکه درخواست یکبار ورود کرده بود که کلی تعجب کردیم....البته اقامت اون کشورو داره و شغلش دکتره که خیلی تاثیر داره...
    ممنون از همه. آره ساکنن ایران نیستم و برای کنفرانس میخواستم اقدام کنم که میخواستم بدونم برای بررسی بازم میره آنکارا یا نه که گویا نمیره

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiamin نمایش پست ها
    اصولا خودشون نگفتن 2 تا 4 هفته اين بازه زماني هر چند روز يك بار اپديت ميشه و الان كه من مي نويسم 61 روز براي در خواست ويزاي توريستي ايراني ها هست. و اينكه مدارك رو كجا ببريد چندان مهم نيست چون بررسي مدارك طبق مدارك اقامتي شما انجام ميشه و جايي كه مدارك هويت دارين ازش كه اينجا براي شما ايران هست. اون مداركي كه شما دستي مي بريد تو دفتر وك توسط كارمند دفتر اسكن ميشه و باز هم آپلود ميشه روي سايت و فيزيكي به افيسر نمي رسه براي همين وقتي دستي مي بريد يه هزينه اي هم بابت اسكن مدارك بايد پرداخت كنيد تو دفتر وك علاوه بر هزينه بايومتريك كه همه پرداخت مي كنن.
    آخه اینو من به دفتر vfs تو پکن ایمیل زدم و گفتم ایرانیم چقدر طول میکشه گفت حدود 4 هفته. حالا دیگه نمیدونم چی میشه باز

ApplyAbroad Superstar

برادر من از اروپا درخواست داد کلا 2 هفته طول کشید ویزا مولتی 4 ساله بهش دادن با اینکه درخواست یکبار ورود کرده بود که کلی تعجب کردیم....البته اقامت اون کشورو داره و شغلش دکتره که خیلی تاثیر داره...
    کانادا تقریبا دیگه به هیچکس ویزای سینگل نمیده. ضمنا هیچ کجای فرمها شما گزینه ای برای انتخاب و درخواست "یک بار ورود" ندارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiamin نمایش پست ها
    اصولا امكانش كه هست و با توجه به اينكه ساز و كار بررسي چندان واضح نيست اگه پرونده شما توسط افيسر ديگه اي بررسي بشه به مورد جديدي حساس بشه. اما مسئله اينجاست كه اگه مصمم هستيد براي گرفتن ويزا راه ديگه اي جز اينكار نداريد. پس بدون استرس موارد رو رفع كنيد و اميدوارانه مجددا تلاش كنيد انشالله كه بار دوم ويزا مي شيد، همونطور كه دوستان ديگه اي قبلا تو اقدام مجدد ويزا شدن. براي محكم كاري مي تونيد نوت آفيسر هم بگيريد شايد دلايل واضح تري براتون مشخص بشه و بعد اقدام كنيد.
    ممنون بابت پاسخگویی شما.
    نوت آفیسر از زمان درخواست، چند روز طول میکشد تا بدست من برسد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی شما.
    نوت آفیسر از زمان درخواست، چند روز طول میکشد تا بدست من برسد؟
    حدود سی تا چهل روز.

کسی میدونه از زمانی که انگشتنگاری انجام میدیم تا نظرشونو بگن که ویزا میگیری یا نه چقدر زمان میبره؟
    برای پدر و مادر من ۴ روز طول کشید

نقل قول نوشته اصلی توسط darband نمایش پست ها
    تشکر بابت توضیح:
    امکانش هست راهنماییم بفرمایید که این یکی دو صفحه که نوشتید رو چی بنویسم؟
    واینکه نوشتید بنویسم چرا این همه راه میرم رو هم اگر بگید پس چی بنویسم که میخواهم برم فامیل درجه 2 رو ببینم؟لطفا راهنمایی کنید دقیق چی بنویسم

دارم دوباره از همون اکانت قبلی اقدام میکنم:
    1-ترجمه شناسنامه و کارت ملی رو کدوم بخش آپلود کنم؟
    2-جواز کسب وسند ملکی ونامه اشتغال به کار ترجمه شده رو کدوم قسمت؟مالی کنار پرینت بانکی وتمکن؟همش تو یه pdf؟
    3-آیا آخرین فرم که OPTIONAL هست CLIENT همون letter of explanation است که میشه هر چیز دلخواه نوشت وتوضیح داد؟
    4-فرم مشخصات خانوادگی که pdf هم قابلیت پر شدن داره ولی قسمت signature یا همون امضا رو نمیشه تایپ کرد.باید پرینت بگیرم امضا و اسکن کنم یا نیازی نیست؟
    دوست عزیز ، اولش که سایت از شما یکسری سوال میکنه به اونا جواب بدی بعدش مدارک اثباتش رو میخواد ؛ مثلا اگه شما نگفتین که فامیل اونجا دارین شناسنامه نمیخواد اگه گفتین داری ؛ یه قسمت اضافه میشه که اثبات رابطه ، برای سوال دو هم اونجا که زده فایننشیال ساپورت ؛ هدف سفر هم در حد سه چهار خط واقعا کافیه؛ من برای خانوادم دقیقا دو خط نوشتم ؛ سوال ۴ هم تو فایل اصلی امضا نمیخواد در آخر وقت سابمیت تایید میکنین که حرفاتون درسته فقط اسم و فامیل و تاریخ بزنین و ولید کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط girl94 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال از عزیزانی که پرونده های ویزای توریستیشون کامل شده دارم. میخوام بدونم وقتی که نتیجه پروندشون نهایی شده حالا چه مثبت و چه منفی، با زدن tracking ID توی سایت vfs، چه پیامی بهشون نشون میده؟ یعنی اونجا معلوم میشه که تکلیف پرونده مشخص شده یا نه؟
    بعد از بایومتریک اگه تایید بشین نامه پاس رکویست میاد و وقتی ویزا رو بزنن آپدیت میکنن که ویزا از کی تا کی اعتبار داره

Junior Member

با سلام
    من بهمراه همسر و دو فرزند ديروز ريجكت شديم متاسفانه
    شوكه ام چون انتظار نداشتم با وجود اسناد كارخانه و دعوتنامه خواهر
    حالا نميدونم درخواست مجدد بنظرتون بكنم يا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)