نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1651 از 1841 نخستنخست ... 65111511551160116411642164316441645164616471648164916501651165216531654165516561657165816591660166117011751 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,501 تا 16,510 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط golpari نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون. پس چرا تو وب فرم گفته اگر زمان پروسه پروندتون بیشتر از زمانی هست که در سایت برای proccesing time اعلام شده می تونید وب فرم بزنید. یعنی اصلا جواب نمیدن با اینکه خودشون اعلام کردن؟
    برادر من قبلا انگشت نگاری کرده بودن و دیگه احتیاجی به بایومتریک نبود.
    الان تو وبسایت متوسط زمان رو تقریبا چهل روز نشون میده، شما میتونید با وب فرم پیگیری کنید و ممکنه جواب بگیرید، ممکن هم هست که بگن هنوز در مرحله بررسی هست و منتظر باشید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز و همراه..سال نوتان مبارک
    دعوتنامه برای شرکت در کنفرانس در کانادا برایم صادر شده،اما تقریبا همه پشیمونم کردند و گفتن که ویزا بهت نمیدن
    1-چون مجردی
    2-ویزای شنگن نداری
    بنظرتون ثبت نام برای درخواست سفارت رو ادامه ندهم؟
    راهنمایی ام کنین..معلق شدم..

نقل قول نوشته اصلی توسط zahya نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و همراه..سال نوتان مبارک
    دعوتنامه برای شرکت در کنفرانس در کانادا برایم صادر شده،اما تقریبا همه پشیمونم کردند و گفتن که ویزا بهت نمیدن
    1-چون مجردی
    2-ویزای شنگن نداری
    بنظرتون ثبت نام برای درخواست سفارت رو ادامه ندهم؟
    راهنمایی ام کنین..معلق شدم..
    ویزای شنگن ارتباطی به ویزای کانادا ندارد، مجرد بودن هم دلیل بر رد شدن نیست، تا وقتی اقدام نکنید مشخص نمیشه که ویزا بهتون میدن یا نه، هیچ کس هم نمیتونه پیش بینی کنه

Junior Member

ممنونم که باوجود تعطیلات و مهمونیها پاسخم را دادید.
    دوستان میگن که چون این اواخر همه با این عنوان رفتن و پناهنده شدن، ویزا نمیدن..شرایط متاهل بودن وویزای شیگن چون نشان دهنده برگشت شما به ایران است، پس احتمال زیاد ویزا بگیرن.
    اول پس بنظرشما کیس با کیس متفاوته و اقدام کردنش (البته با صرف هزینه ای) ارزش امتحان کردن رو دارد؟
    دوم اینکه اگر ویزای ریچکتی گرفتم، درآینده دوباره بخواهم اقدام کنم از روش دیگری، ایا تاثیر منفی داره یا نه؟
    سوم اینکه آیا لینک خاصی اینجا هست در مورد چگونگی ایجاد اکاتت، purpose of travelوو اطلاعاتی گذاشته باشن؟؟

دوباره ممنونم

ممنونم که باوجود تعطیلات و مهمونیها پاسخم را دادید.
    دوستان میگن که چون این اواخر همه با این عنوان رفتن و پناهنده شدن، ویزا نمیدن..شرایط متاهل بودن وویزای شیگن چون نشان دهنده برگشت شما به ایران است، پس احتمال زیاد ویزا بگیرن.
    اول پس بنظرشما کیس با کیس متفاوته و اقدام کردنش (البته با صرف هزینه ای) ارزش امتحان کردن رو دارد؟
    دوم اینکه اگر ویزای ریچکتی گرفتم، درآینده دوباره بخواهم اقدام کنم از روش دیگری، ایا تاثیر منفی داره یا نه؟
    سوم اینکه آیا لینک خاصی اینجا هست در مورد چگونگی ایجاد اکاتت، purpose of travelوو اطلاعاتی گذاشته باشن؟؟

دوباره ممنونم
    اقدام کردن هیچ ضرری نداره جز پولی که پرداخت میکنید.منتها اگر یک نفر مثلا چندبار درخواست ویزای توریستی یا تحصیلی کنه و ریجکت بشه و نهایتا مثلا درخواست اقامت دایم از طریق همسر کنه، ممکنه در موردش سخت گیری کنند تا مطمین بشوند که ازدواجش واقعی هست،

صفحات قبلی فروم رو بخونید برای اطلاعات بیشتر ، cic visitor visa رو هم در گوگل جستجو کنید وبسایت رسمی cic برای انواع درخواست ویزا و همه راهنمایی های مربوطه رو میتونید ببینید.

Junior Member

سپاسگزارم.
    احتمالا مشکلی در سامانه cic هست، چون ازصبح نتوستم برم و بقیه پروفایلم رو تکمیل کنم.
    اکثرصفحات قبلی رو که میبینم ویزای توریستی برای پدر ومادر اقدام کردن و کمتر کسی رو دیدم ک کنفرانس باشه ,تقریبا حرفه ای بودن و سوالات ریز نداشتن.
    حالا ممنون میشم اگه ب سوالات ریزی که هنگام پرکردن برایم پیش می آید پاسخ دهید...شاید بدرد ایندگان هم بخورد.
    1-do u depend on someone to financial support?
    چون گفتم کار دارم باید بزنم خیر..درسته؟ در صورتیکه جواب خیر است باید پول تو حسابم چقدر در گردش باش که معقول باشه؟ سند هم باید بنامم باشه؟

2-ّبرا
    proof of employment
    با عنوان مدرس حق التدریس دانشگاه شرکت کردم کنفراس اما بیشتر وقت من در شرکت تولیدی به عنوان مسئول فنی هست.حالا اشکال نداره ک مدارک هر دو را ترجمه و ارسال کنم؟ حق التذریسی هم بیمه ندارم در حالیک شرکت سابقه بیمه دارم و پروانه دارای اعتبار.

بازم سپاس
    ویرایش توسط zahya : March 29th, 2019 در ساعت 06:59 PM دلیل: استیکر اشتبا

سپاسگزارم.
    احتمالا مشکلی در سامانه cic هست، چون ازصبح نتوستم برم و بقیه پروفایلم رو تکمیل کنم.
    اکثرصفحات قبلی رو که میبینم ویزای توریستی برای پدر ومادر اقدام کردن و کمتر کسی رو دیدم ک کنفرانس باشه ,تقریبا حرفه ای بودن و سوالات ریز نداشتن.
    حالا ممنون میشم اگه ب سوالات ریزی که هنگام پرکردن برایم پیش می آید پاسخ دهید...شاید بدرد ایندگان هم بخورد.
    1-do u depend on someone to financial support?
    چون گفتم کار دارم باید بزنم خیر..درسته؟ در صورتیکه جواب خیر است باید پول تو حسابم چقدر در گردش باش که معقول باشه؟ سند هم باید بنامم باشه؟

2-ّبرا
    proof of employment
    با عنوان مدرس حق التدریس دانشگاه شرکت کردم کنفراس اما بیشتر وقت من در شرکت تولیدی به عنوان مسئول فنی هست.حالا اشکال نداره ک مدارک هر دو را ترجمه و ارسال کنم؟ حق التذریسی هم بیمه ندارم در حالیک شرکت سابقه بیمه دارم و پروانه دارای اعتبار.

بازم سپاس
    1.جواب no هست چون شما مستقل هستید، هرچقدر که واقعا موجودی تون هست، اگر خودتون همه هزینه ها رو باید پرداخت کنید باید موجودی حسابتون برای هزینه سفر کافی باشه، اجباری به سند نیست ولی اگر به نام تون هست خوبه که بزارید

2.هر نوع شغلی با بیمه یا بدون بیمه و هرچیزی که نشون بده شما به ایران وابستگی دارید، همه رو ترجمه کنید

Junior Member

متشکرم.میشه جواب این سوال رو هم بفرمایید. قول میدم آخریش باشه...این رو بایید yes بزنم؟
    خواهرم دانشجوی کاناداس..اما من قرار نیست برم پیش ایشان..چون ایشو در ایالت دیگه زندگی میکنه. اصلا خواهرم جزو اعضای خانواده محسوب میشه؟ جون شنیدم همسروفرزند رو انها محسوب میکنن
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada?

(This means you will be staying with a family member who is already in Canada, or has applied to come to Canada and has been accepted as a visitor, worker or student

.

متشکرم.میشه جواب این سوال رو هم بفرمایید. قول میدم آخریش باشه...این رو بایید yes بزنم؟
    خواهرم دانشجوی کاناداس..اما من قرار نیست برم پیش ایشان..چون ایشو در ایالت دیگه زندگی میکنه. اصلا خواهرم جزو اعضای خانواده محسوب میشه؟ جون شنیدم همسروفرزند رو انها محسوب میکنن
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada?

(This means you will be staying with a family member who is already in Canada, or has applied to come to Canada and has been accepted as a visitor, worker or student

.
    جواب no هست

Junior Member

برای ویزای توریستی به جز آنکارا کدوم سنتر رو پیشنهاد می دید؟ آنکارا و استانبول رفتم می خوام جای دیگه برم که ندیدم، کدوم سنتر راحت تر و سریع تر ویزا می دن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)