نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1657 از 1841 نخستنخست ... 65711571557160716471648164916501651165216531654165516561657165816591660166116621663166416651666166717071757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,561 تا 16,570 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان اکثرا هزینه ویزا رو چجوری پرداخت میکنین؟دادن اکانت به شرکتها خطرناک نیست؟خرید گیفت کارتها بهتره؟میشه راهنمایی ام کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamann نمایش پست ها
    دوستان اکثرا هزینه ویزا رو چجوری پرداخت میکنین؟دادن اکانت به شرکتها خطرناک نیست؟خرید گیفت کارتها بهتره؟میشه راهنمایی ام کنین
    بسته به نظر خودتون داره، می تونید اکانت رو بدین، بعد از انجام کار اطلاعاتش رو تغییر بدین و یا در حضور خودتون که لاگین کردین پرداخت انجام بشه.

در خرید گیفت کارتها باید در نرخ تبدیل ها دقت کنید و مبلغ رو جوری انتخاب کنید که اولاً خیلی کم نیاد ثانیاً خیلی زیاد نباشه که بعداً بلا استفاده بمونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط moosamn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دارم برای یکی از دوستان فرمهای مهاجرتی (والدین) رو پر می کنم نمیدونم چرا در پایان کار هرکاری میکنم بهم بارکد نمیده.
    چند بار تا حالا فرم رو از اول گرفتم و پرکردم ولی می زنه، validated ولی در پایان بهم بارکد نمیده.
    کسی میدونه باید چیکار باید بکنم
    موقعی که خطایی وجود داشته باشه به شما پیغام میده، شاید یک بخش الزامی رو پر نکردین.

ApplyAbroad Hero

یکی از بستگان چند سال پیش از طریق آژانس مسافرتی برای ویزا اقدام کرد که متاسفانه رد شد. الان یک پروفایل باز کردیم و با استفاده از اطلاعات شخصی سعی کردیم به اون لینک شیم. اپلیکیشن رو پیدا و لینک کرده ولی چیزی که عجیبه اینه که تاریخ ارسال رو همین امروز زده و وضعیت رو هم Application/profile updated. وقتی هم که روی Check full application status کلیک میکنیم توش هیچ پیامی نیست و با کلیک کردن روی View submitted application or upload documents صفحه ای که میاد همه چیزش خالیه. نه فرمی, نه داکیومنت آپلود شده ای نه هیچی!
    کسی میدونه مشکل چی میتونه باشه؟

Junior Member

سلام دوستان.من در تاریخ ۲۰ اسفند ریجکت شدم و چند روز بعدش وکیل درخواست جزییات پرونده یا همون دلایل اصلی رد شدن رو کرد ولی الان حدود ۱ ماه و ۵ روز هست که هیچ خبری نشده.میخوام بدونم آیا درخواست دیتیل هم طول میکشه و کلا به نظرتون منطقی هست این همه زمان.چون من قبلا خونده بودم که نهایتا ۱ هفته میدن جزییات رو.ممنون میشم اگه اطلاعاتی دهرید کمک کنید.فدای شما

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidnafti نمایش پست ها
    سلام دوستان.من در تاریخ ۲۰ اسفند ریجکت شدم و چند روز بعدش وکیل درخواست جزییات پرونده یا همون دلایل اصلی رد شدن رو کرد ولی الان حدود ۱ ماه و ۵ روز هست که هیچ خبری نشده.میخوام بدونم آیا درخواست دیتیل هم طول میکشه و کلا به نظرتون منطقی هست این همه زمان.چون من قبلا خونده بودم که نهایتا ۱ هفته میدن جزییات رو.ممنون میشم اگه اطلاعاتی دهرید کمک کنید.فدای شما
    هیچوقت 1 هفته ای نبوده. مینیمم دو ماه طول میکشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هیچوقت 1 هفته ای نبوده. مینیمم دو ماه طول میکشه.
    یعنی خود جزییات به تنهایی دو ماه.مگه چیز خاصی هست؟؟مگه فقط این نیست که میخوهد بگه به این دلایل زیر من ردت کردم.

Local Moderator

چند وقتی که میبینم خیلی از دوست و همکار های قدیم م تو ایران علاقمند به ویزا توریستی کانادا شدند و از طریق آژانس های مسافرتی یا افرادی که خودشون مشاور مینامند ، برای ویزا اقدام کردند . و بعد از ریجکت ی از من میخوان که مدارک شون تو سایت نگاه کنم . برای یکی از دوستام یک سری مدرک گذاشتن که بعد از ریجکت ی مشخص شد که تقلبی.
    دوستان خواهشن اگر خودتون هم اقدام نمی کنید به یک آدم مطمئن مراجعه کنید . خیلی ها مدارک تقلبی می زارن بدون اینکه خود شخص در جریان باشه .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidnafti نمایش پست ها
    یعنی خود جزییات به تنهایی دو ماه.مگه چیز خاصی هست؟؟مگه فقط این نیست که میخوهد بگه به این دلایل زیر من ردت کردم.
    چراش دست من و شما نیست. یک استعلام دولتیه و همینقدرطول میکشه جواب بدن. سطح انتظارتون را هم به نظرم پایین بیارید، از این جهت عرض میکنم که فکر نکنید اطلاعات و توضیحات خیلی خارق العاده ای در اون فایل هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    چند وقتی که میبینم خیلی از دوست و همکار های قدیم م تو ایران علاقمند به ویزا توریستی کانادا شدند و از طریق آژانس های مسافرتی یا افرادی که خودشون مشاور مینامند ، برای ویزا اقدام کردند . و بعد از ریجکت ی از من میخوان که مدارک شون تو سایت نگاه کنم . برای یکی از دوستام یک سری مدرک گذاشتن که بعد از ریجکت ی مشخص شد که تقلبی.
    دوستان خواهشن اگر خودتون هم اقدام نمی کنید به یک آدم مطمئن مراجعه کنید . خیلی ها مدارک تقلبی می زارن بدون اینکه خود شخص در جریان باشه .
    چطور تونستید به مدارکشون در سایت دسترسی پیدا کنید؟ از طریق ساخت پروفایل و لینک به پرونده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)