نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1658 از 1841 نخستنخست ... 65811581558160816481649165016511652165316541655165616571658165916601661166216631664166516661667166817081758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,571 تا 16,580 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    چراش دست من و شما نیست. یک استعلام دولتیه و همینقدرطول میکشه جواب بدن. سطح انتظارتون را هم به نظرم پایین بیارید، از این جهت عرض میکنم که فکر نکنید اطلاعات و توضیحات خیلی خارق العاده ای در اون فایل هست.
    یعنی از این اطلاعاتی که میدن نمیشه به طور مفیدی استفاده کرد برای درخواست مجدد.طوری که اگه اونا رو رفع کنیم دیگه ریجکت نشیم؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidnafti نمایش پست ها
    یعنی از این اطلاعاتی که میدن نمیشه به طور مفیدی استفاده کرد برای درخواست مجدد.طوری که اگه اونا رو رفع کنیم دیگه ریجکت نشیم؟؟؟
    من فقط تجربه خودم را میتونم مطرح کنم، لزوما بسط پذیر نیست. چند سری از این نوتها را برای دوستان گرفتم. هرکدام یک فایل پنجاه شصت صفحه ایست که تنها در صفحه آخر یا ماقبل آخرش حدود یک سوم صفحه توضیحات افیسر را خواهید خواند به این مضمون که مثلا مدارک مالی را دیدم و متقاعد نشدم یا قصد سفر روشن نیست و الخ. آنطوری که فکر میکنید راهگشا نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان
    در خواست ویزای توریستی ما هم رفیوز شد
    سابمیت 5feb
    بایو 15feb استانبول
    رفیوز 20Apr
    خانوادگی خودم همسرم دو تا بچه
    مدارک هم تقریبا کامل بود سند ملکی دو تا .مدارک شرکت....
    فقط خواستم از دوستان بپرسم که برای بار دوم اقدام کنم امیدی هست چون وکیلی که کار مو انجام داده میگه یک ماه دیگه صبر کن با تغییر مدارکت دوباره درخواست میدم کسی ازدوستان تجربه بار دوم روداشته ؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    یه سوال دیگه که اکثرا جواب رفیوز ها زودتر از یک ماه میاد مال من چرا بیشتر طول کشیده بیشتر از دو ماه در ضمن رمز اپلیکیشن وایمیلی که باهاش ثبت رو کرده رو من ندارم

Junior Member

مگه میشه از طریق دیگری به مدارکمون دسترسی داشته باشیم ببینین واسمون چی اپلود کردن ؟
    این ساخت پروفایل ولینک به پرونده چجوریه کسی امتحان کرده؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    چطور تونستید به مدارکشون در سایت دسترسی پیدا کنید؟ از طریق ساخت پروفایل و لینک به پرونده؟
    تو سایت فرم های پر شده دیده نمیشه ،نتونستم ببینم درست پر شده یا نه ، یک سری مدرک اتچ کرده بود اون ها فقط دیدم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    تو سایت فرم های پر شده دیده نمیشه ،نتونستم ببینم درست پر شده یا نه ، یک سری مدرک اتچ کرده بود اون ها فقط دیدم
    برای مورد من هیچ‌ مدرکی هم نیست. البته پرسیدم گفتن کاغذی اقدام کردن و دستی تحویل وک دادن.
    البته نکته عجیب اینه که اگر قرار بود فرمهای آپلود شده دیده نشه پس چرا جدولی براش تخصیص داده شده!

نقل قول نوشته اصلی توسط vianalan نمایش پست ها
    مگه میشه از طریق دیگری به مدارکمون دسترسی داشته باشیم ببینین واسمون چی اپلود کردن ؟
    این ساخت پروفایل ولینک به پرونده چجوریه کسی امتحان کرده؟
    برای اینکه بدونید چه مدارکی توسط وکیل یا کارگزارتون سابمیت شده، به مانند درخواست نت افیسر باید درخواست مدارک کنید تا براتون ارسال بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

سلام دوستان
    من و همسرم اقامت دائم داریم برای اینکه خواهرم بخواد یکماه پیش ما بیاد چه نوع ویزایی را باید بگیریم و از کجا باید اقدام کرد؟
    آیا بصورت آنلاین انجام میگیره؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم اقامت دائم داریم برای اینکه خواهرم بخواد یکماه پیش ما بیاد چه نوع ویزایی را باید بگیریم و از کجا باید اقدام کرد؟
    آیا بصورت آنلاین انجام میگیره؟
    Visitor visa , همه مراحل انلاین انجام میشه، از طریق لینک زیر شروع کنید:

https://www.canada.ca/en/immigration...itor-visa.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    برای اینکه بدونید چه مدارکی توسط وکیل یا کارگزارتون سابمیت شده، به مانند درخواست نت افیسر باید درخواست مدارک کنید تا براتون ارسال بشه
    سلام دوست عزیز میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین ؟این درخواست نت افیسر به چه صورتی هست چه قدر زمان میبرد وایا من خودم بدون اطلاع کارگزار و بدون داشتن پسوورد میتونم انجامش بدم؟ممنون اگه راهنماییم کنیید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)