نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1663 از 1841 نخستنخست ... 66311631563161316531654165516561657165816591660166116621663166416651666166716681669167016711672167317131763 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,621 تا 16,630 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    کشورهایی که ایشون بهش سفر کرده اند هم به اندازه کافی از ایران دور هست، و هم مقصد گردشگری هست پس برای کسی که سابقه سفر بیش از ده ساعته با هواپیما رو داره، کانادا هم می تونه مقصد مناسبی باشه. سفر اروپا برای تائید هدف سفر نمی تونه موثر و الزامی باشه.

درود بر شما بزرگوار عزیز، بنده هم به همین منظور میگم، آقا یه کسی که گردشگر ایران هستش تهران رو دوست داره بره ، شمال رو دوست داره یکی هم مثل من مشهد رو دوست ندارم و تا آخر عمرم هم نمیرم و نظر و انتخاب شخصی خود آدمهاست..

با توجه به نظر دوستمون در قسمت بالا، من شخصا از کشور های اروپایی متنفرم و هیچ لذتی نمیبرم وقتم رو در اروپا بگذرونم در عوضش در کشور ژاپن و توکیو که بسیار زیباتر و با فرهنگ هستند میگذرونم، سفارت کانادا اگر مشکلی با سفر های من داشت در مورد رد شدن درخواست آخر من ، مشکلی که داشتند از نظر مالی و از نظر هدف از سفر بوده..

دوستان عزیز معمولا برای هدف از سفر باید چه مدارکی باید آپلود کرد؟ همیشه و همیشه این مشکل رو برای من میزنه، ممنون میشم نظرتون رو برای این مورد به من بدید.

ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط borhanalhossei نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم. من از یه استاد در یه دانشگاه کانادایی جواب مثبت گرفتم اما پذیرش من ممکنه طول بکشه بدلیل محدودیت فاندی که داره. در حال حاضر ویزای توریستی کانادا رو دارم و میخواستم ببینم در صورت حضور در کانادا ویزا رو میتونم تبدیل کنم به دانشجویی یا باید از هفت خوان رستم رد بشم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم. آیا با ویزا ی توریستی حتما باید بلیط برگشت هم گرفته باشم؟

ممنون از لطف و راهنمایی
    برای استادی پرمیت باید از خارج کانادا اقدام کنید. تبدیل ویزا به استادی پرمیت در داخل کانادا در شرایط خاصی انجام میشود که شامل شرایط شما (ویزای ویزیتوری صرف) نیست.
    برای ویزای توریستی بلیط باید رفت و برگشت باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Thank you for your email.

Please be advised that your application is under review for further verifications. Please contact our office in 2 months if no response is received by then.
    .
    دوستان کسی معنی ایمیل و نمیدونست؟در جواب اینکه چرا هنوز جواب ویزام نیومده برام فرستادن

سلام
    یه سوال داشتم در مورد ویزای ویزیتوری مولتی کانادا
    کسی که در حال حاضر با ویزای دانشجویی ایتالیا هست چطور میتونه برای ویزای کانادا اقدام کنه؟ از داخل ایتالیا میشه اقدام کرد؟
    و آیا اقامت داشتن در ایتالیا تاثیری بر شانس قبولی داره؟ کلا چقدر شانس گرفتن ویزا هست؟
    ممنون میشم دوستان مخصوصا اونهایی که تجربه داشتند راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrab_ahmdy4 نمایش پست ها
    Thank you for your email.

Please be advised that your application is under review for further verifications. Please contact our office in 2 months if no response is received by then.
    .
    دوستان کسی معنی ایمیل و نمیدونست؟در جواب اینکه چرا هنوز جواب ویزام نیومده برام فرستادن
    یعنی پروندتون در جریان هست و اگر تا دوماه آینده جواب نگرفتند میتونید مجددا باهاشون تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط majid5421 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم در مورد ویزای ویزیتوری مولتی کانادا
    کسی که در حال حاضر با ویزای دانشجویی ایتالیا هست چطور میتونه برای ویزای کانادا اقدام کنه؟ از داخل ایتالیا میشه اقدام کرد؟
    و آیا اقامت داشتن در ایتالیا تاثیری بر شانس قبولی داره؟ کلا چقدر شانس گرفتن ویزا هست؟
    ممنون میشم دوستان مخصوصا اونهایی که تجربه داشتند راهنمایی کنند
    بله میتونید آنلاین اقدام کنید، اگر از اقوام درجه یک دعوتنامه داشته باشید شانستون بیشتر میشه، اگر نه باید هدفتون از سفر برای آفیسر قانع کننده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یعنی پروندتون در جریان هست و اگر تا دوماه آینده جواب نگرفتند میتونید مجددا باهاشون تماس بگیرید.
    پس نشونه ی بدی نیست

Junior Member

سلام دوست من ریجکت شده و می خواهد نت بگیرد . یک دوستی در کانادا دارند ولی مراحل در خواست و چگونگی آن و مدارک لازم را نمی دانند اگر لطف کنید راهنمایی کنید سپاس گزارم .
    ویرایش توسط mino24 : May 6th, 2019 در ساعت 11:39 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_iran نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما عزیزان محترم.

بنده دفعه سوم هستش که درخواست ویزا توریستی کانادا دادم و باز هم رجکت شدم. مدارکی که ارائه دادم هم به شرح زیر بود:

من مسلم هستم ساکن تهران متولد 1370
    جواز کسب دارم با مدارک تجاری واردات از ژاپن
    خونه در میدان ونک تهران
    150 هزار دلار پول در حساب بانک ملت
    مجرد هستم
    ویزای کشور های ژآپن، ویتنام، چین، دبی رو دارم
    10 سال بیمه دارم
    دو شعبه پیانو فروشی در شهر های بزرگ ایران دارم.

دلیل اول رجکتی هدف از سفر و تراول هیستوری بود.
    دفعه دوم اشتباهی زده بودم هدف از سفر بیزینس که رجکت شده بود.
    دفعه سوم رو زدند هدف از سفر و حساب بانکی

با توجه با این شرایط بنظرتون برای بار چهارم که میخام اقدام بکنم چه مدارکی برای هدف از سفر ارائه بدم ؟ و بنظرتون حساب بانکی رو باید چقدر بزارم توش که واسشون کافی باشه؟

با احترام
    من دیروز داشتم با یک فردی که پرونده های زیادی تنظم کرده صحبت می کردم می گفت بین تمام قسمت های پرونده شما باید تناسب باشد وقتی خیلی مدارک قوی می گذارید و سن شما کم هست این خیلی جالب نیست فقط از نظر پولشویی می روید زیر سوال!!دوست من برای ویزای تحصیلی 300 میلیون موجودی اعلام کرده با 38 سال سن دقیقا متناسب با کاری که انجانم میداد افیسر در نت پرسیده این پول از کجا آورده شده

سلام دوستان. کسی که بازنشسته هستش باید در مقابل سوالی در اپلیکیشن که میپرسه :
    Do you have a job in the country where you currently live
    چه جوابی باید بدیم؟بعضی دوستان میگن شما باید پاسخ مثبت بدید چون الان حقوق بازنشستگی میگیرید، بعضی دوستان دیگه هم میگن شما الان شغلی ندارید و بنابراین باید پاسخ منفی بدید و مدارک بازنشستگیتونو تو قسمت Client Information آپلود کنید. بالاخره من نمیدونم چیکار کنم. از دوستانی که همیشه لطف دارن و راهنمایی میکنن ممنون میشم نظرشونو بگن؟

و قسمت دوم سوالم هم اینه که برای کسی که بازنشسته هستش و حقوق بازنشتگی میگیره، تو فرم ها باید بنویسیم Retired یا pensioner ? ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)