نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1665 از 1841 نخستنخست ... 66511651565161516551656165716581659166016611662166316641665166616671668166916701671167216731674167517151765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,641 تا 16,650 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

من عجله نداشتم اما گفتن روند ویزا گرفتنها بهتر شده و اقدام کن سریع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفم از ریجکت شدن درخواست، توصیه من این است به جای اینکه نگران ویزای تحصیلی که قراره ۷ ماه دیکه از امریکا تقاضا کنی ، پیگیر این موضوغ باش که افسر مهاجرت متوجه دروغ شما در پرونده نشده باشه و احیانا شمارو به دلیل میسرپرزنتیشن ۵ سال از سفر به کانادا محروم نکرده باشند. که اگر این باشد قید امریکا رو هم باید بزنید. که با توجه به دریافت سریع نامه رفیوزال این شانس هست که در همان الیجیبیلیتی رد شدید و به مرحله بک گراند نرسیدید که دروغ شما محرز بشه، حتما نامه کامل رو از اون واسط تقاضا کنید. اینکه ؛ مطمین نیستیم برگردی دلیل نیست ؛ بلکه ماده ۱۷۶ قانون مهاجرت است . دلیل اینکه مطمین نیستیم برگردی در ادامه ذکر میشه که ظاهرا دوست شما به شما نداده.
    واسطه گفت اگر فهمیده بودن تو همین نامه اول واضحا میگفتند که دروغگویی شما ثابت شده و نمیتونی دیگه بیایی کانادا، نامه رو هم برای من لینکش رو فرستاد کامل خوندم فقط نوشته بود بهت ویزا نمیدم چون قانع نشدم بعد از اتمام سفر و هدفت برگردی از کانادا

Junior Member

دوست عزیز متاسفم از ریجکت شدن درخواست، توصیه من این است به جای اینکه نگران ویزای تحصیلی که قراره ۷ ماه دیکه از امریکا تقاضا کنی ، پیگیر این موضوغ باش که افسر مهاجرت متوجه دروغ شما در پرونده نشده باشه و احیانا شمارو به دلیل میسرپرزنتیشن ۵ سال از سفر به کانادا محروم نکرده باشند. که اگر این باشد قید امریکا رو هم باید بزنید. که با توجه به دریافت سریع نامه رفیوزال این شانس هست که در همان الیجیبیلیتی رد شدید و به مرحله بک گراند نرسیدید که دروغ شما محرز بشه، حتما نامه کامل رو از اون واسط تقاضا کنید. اینکه ؛ مطمین نیستیم برگردی دلیل نیست ؛ بلکه ماده ۱۷۶ قانون مهاجرت است . دلیل اینکه مطمین نیستیم برگردی در ادامه ذکر میشه که ظاهرا دوست شما به شما نداده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehr150 نمایش پست ها
    ببخشید به نظر میرسه من اون قسمت کامنتشون رو نخوندم.
    دوست عزیز واقعا فهمیدن اینکه شما دوبار ریجکتی داشتین از اروپا اصلا کار سختی برای کانادا نیست. چرا اینکار رو با آینده خودتون میکنید؟ حتما نامه ریجکتی رو دقیق بخونید.
    ممنونم من حتما پیگیر نامه هستم پنجاه دلار هم میدم بهش تا نامه رو‌بگیره، من ویزاهای خوبی داشتم و تراول هیستوریم جایی واسه شک و شبهه نداشت، اما به هر حال درخواست نامه رو‌میدم و حتما هر مساله ای شد مطرح میکنم با جزییات تا بقیه هم استفاده کنن، بازم دوستان اگر پیشنهادی دارید ممنونم میشم بگید، مرسی

Junior Member

سلام مجدد، دوستان امروز یک‌ ایمیلی برام اومد مبنی بر اینکه پروفایلت آپدیت شده، درست یک روز بعد از ریجکتی، به آژانسیه گفتم ببین چیه میگه این همون پیام ریجکتی دیروزه داره بهت آلارم میده ، اصرار میکنم برام بفرستش میگه همون دیروزیه هست،درست میگه؟ چیز جدیدی یعنی نیست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    سلام مجدد، دوستان امروز یک‌ ایمیلی برام اومد مبنی بر اینکه پروفایلت آپدیت شده، درست یک روز بعد از ریجکتی، به آژانسیه گفتم ببین چیه میگه این همون پیام ریجکتی دیروزه داره بهت آلارم میده ، اصرار میکنم برام بفرستش میگه همون دیروزیه هست،درست میگه؟ چیز جدیدی یعنی نیست؟؟
    شما ترجیح میدی حرف واسطه رو گوش و باور کنی دوست عزیز. اگر حتی فرض رو بر این بگذاریم که متوجه هم نشده اند، اما اون نامه کامل نیست. اینکه بعده پایان اقامت برنمیگردی استناد به ماده قانونی است که میگه شما ممبر اف تمپورری کلاس نیستید. دلیلش اینه که یا سابقه سفر ، یا پیوند خانوادگی یا وضعیت مالی یا شغلی یا میزبان یا ... که در ادامه میاد. اکی ؟

ضمنا ، شما وارد پروسه بک گراند چک نشدی. یعنی همان اول الیجیبیلیتی رو رد شدی. و بک گراند شما یا استاپ شد یا اصلا شروع نشد. هر زمان دیگر که اقدام کنید با فرض اینکه از الیجیبیلیتی عبور کردید، مرحله بعدش بک گراند چک است. شما اگر در اپلیکیشن جدید بنویسید ویزای ریجکتی داشتید ، یعنی در تناقض اپلیکیشن قبل نوشتید و باز هم امکان به دردسر افتادن دارید. اگر هم همان مسیر اپلیکیشن اول رو ادامه بدید فهمیدن ویزای ریجکتی کار سختی نیست. من روی امزیکا و انگلیس صد درصد اطمینان دارم که به یک دیتا بیس مشترک دسترسی دارند و به راحتی می بینند. اروپا رو خیلی مطمن نیستم.

Junior Member

شما ترجیح میدی حرف واسطه رو گوش و باور کنی دوست عزیز. اگر حتی فرض رو بر این بگذاریم که متوجه هم نشده اند، اما اون نامه کامل نیست. اینکه بعده پایان اقامت برنمیگردی استناد به ماده قانونی است که میگه شما ممبر اف تمپورری کلاس نیستید. دلیلش اینه که یا سابقه سفر ، یا پیوند خانوادگی یا وضعیت مالی یا شغلی یا میزبان یا ... که در ادامه میاد. اکی ؟

ضمنا ، شما وارد پروسه بک گراند چک نشدی. یعنی همان اول الیجیبیلیتی رو رد شدی. و بک گراند شما یا استاپ شد یا اصلا شروع نشد. هر زمان دیگر که اقدام کنید با فرض اینکه از الیجیبیلیتی عبور کردید، مرحله بعدش بک گراند چک است. شما اگر در اپلیکیشن جدید بنویسید ویزای ریجکتی داشتید ، یعنی در تناقض اپلیکیشن قبل نوشتید و باز هم امکان به دردسر افتادن دارید. اگر هم همان مسیر اپلیکیشن اول رو ادامه بدید فهمیدن ویزای ریجکتی کار سختی نیست. من روی امزیکا و انگلیس صد درصد اطمینان دارم که به یک دیتا بیس مشترک دسترسی دارند و به راحتی می بینند. اروپا رو خیلی مطمن نیستم.
    من عذرخواهی میکنم از بس تحت استرس بودم جمله آخر رو نادیده گرفتم و حرفهای شما باعث شد دوباره بخونم، نوشته به خاطر هدف از سفرت متقاعد نشدم که برگردی، نگفته تعداد کم سفرهای قبلیت، یا پیوند خانوادگی یا خداروشکر مشکل مالی،،آژانسیه به من پسوورد نمیده و فقط اسکرین شات از صندوق گرفت که نامه امروز قید نشده بود داخلش و‌گفت اون یه آلارمه نه پیام جدید، من مجبور که حرفش رو بپذیرم چون چاره ای ندارم، طبق حرفهای این آقا کانادا ، انگلیس، امریکا و استرالیا به یک دیتا بیس دسترسی دارند اروپا هم که توی محدوده شینگن خودش،باز هم عذرخواهی میکنم که جمله آخر نامه رو واضح ندیدم.ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی که بازنشسته هستش باید در مقابل سوالی در اپلیکیشن که میپرسه :
    Do you have a job in the country where you currently live
    چه جوابی باید بدیم؟بعضی دوستان میگن شما باید پاسخ مثبت بدید چون الان حقوق بازنشستگی میگیرید، بعضی دوستان دیگه هم میگن شما الان شغلی ندارید و بنابراین باید پاسخ منفی بدید و مدارک بازنشستگیتونو تو قسمت Client Information آپلود کنید. بالاخره من نمیدونم چیکار کنم. از دوستانی که همیشه لطف دارن و راهنمایی میکنن ممنون میشم نظرشونو بگن؟

و قسمت دوم سوالم هم اینه که برای کسی که بازنشسته هستش و حقوق بازنشتگی میگیره، تو فرم ها باید بنویسیم Retired یا pensioner ? ممنون
    شما بازنشسته هستید و تعریف این مساله به مفهوم داشتن شغل نیست. منظور این سوال هم داشتن منبع درامدی نیست بلکه شغلی که به واسطه ان فرد به بازگشت متعهد باشد منظور است که هرچه این شرایط تای بیشتری ایجاد کند برای ویزا مناسب تر است
    در مورد دوم Retired
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان.
    ویزای توریستی ما تا آگست امسال وقت داره. حالا می خوام درخواست ویزای جدید بدم برای اینکه برای تابستان که قصد سفر به کانادا را دارم ویزام تموم میشه. حالا بنظرتون باید چیکار کنم؟ ایمیلی برای درخواست ویزای جدید براشون بفرستم؟ یا فایل نامبر برای ویزای توریستی میشه الان بگیرم؟.......ممنون میشم راهنمای کنید.

Junior Member

سلام به همگی
    یکی از دوستان که پاسپورت کانادا دارند برای Caips note من اقدام کردن در حین پر کردن فرم نوشته بود برای کسی که دارین اقدام میکنین حتما باید Statusکانادا داشته باشه
    منم Status جداگانه ندارم و فقط 3 سال پیش برای توریستی اقدام کردم و ریجکت شدم
    قبلا چنین چیزی نبود و میسد برای دیگری اقدام کرد ولی جدیدا اینجوری مینویسن

آیا دوستان تجربه دیگه ای دارند که بشه این مشکل رو حل کرد و note گرفت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sevia نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یکی از دوستان که پاسپورت کانادا دارند برای Caips note من اقدام کردن در حین پر کردن فرم نوشته بود برای کسی که دارین اقدام میکنین حتما باید Statusکانادا داشته باشه
    منم Status جداگانه ندارم و فقط 3 سال پیش برای توریستی اقدام کردم و ریجکت شدم
    قبلا چنین چیزی نبود و میسد برای دیگری اقدام کرد ولی جدیدا اینجوری مینویسن

آیا دوستان تجربه دیگه ای دارند که بشه این مشکل رو حل کرد و note گرفت؟

حتما سوالات را اشتباه جواب می دین که به اونجا می رسه. من مرتب برای دوستان درخواست می دم و مشکلی نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)