نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1667 از 1841 نخستنخست ... 66711671567161716571658165916601661166216631664166516661667166816691670167116721673167416751676167717171767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,661 تا 16,670 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamann نمایش پست ها
    ممنون.اگه بخوام حساب ارزی با دلارهای خونگی ام برای تمکن باز کنم به مدت ۱ یا ۲ ماه بهش مالیات تعلق میگیره؟
    نه من دارم در بانک ملی باز کردم، یک حساب معمولی با دفترچه که هیچ گونه سودی هم بهش تعلق نمیگیره، سود اگر بخواهید میشه یکساله و ممکنه تا چند ماه اجازه ندند که دست به پولهاتون بزنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrab_ahmdy4 نمایش پست ها
    اره قبلا تمکن و ریز حساب و گذاشتم
    الان باز گفتن که دوباره بفرست
    سلام من تجربه شما رو داشتم البته نه در سفارت کانادا، پیام خصوصی بهتون دادم چک کنید

Junior Member

سلام دوستان من یک ماهی هست درخواستم ریجکت شده و تازه تونستم رمز و نام کاربری اپلیکیشن رو از کارگزار بگیرم ایا میتونم خودم مدارکی که برام اپلود کردن رو ببینم میخواستم بدونم کارش رو درست انجام داده یانه ؟خودم وارد اکانت میشم به غیر صفحه پیغامها چیز دیگری نداره کسی آشنای داره راهنمای کنه چطور میتونم به مدارکم دسترسی پیدا کنم ممنون

Junior Member

با سلام....
    من مردی 50 ساله هستم و به همراه همسر و دو فرزندم ( 5 و 12 ساله) قصد دارم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم.
    هممون سابقه 2 ویزای شینگن( آلمان و اسپانیا) . ویزای روسیه . ویزای دوبی داریم
    دعوت نامه نداریم
    هم من و هم همسرم مدارک شغلی - مالی - سند ملکی و بیمه کامل و قوی داریم
    میخواستم لطف کنید بفرمایید چقدر شانس داریم...
    و اینکه اگه بخوام خودم اقدام کنم مراحلش به چه شکل هست ؟ متوجه شدم که روش اپلای نسبت به سالهای پیش تغییر کرده. از چه روشی و چطور اقدام کنم بهتره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط farhamin : May 13th, 2019 در ساعت 01:38 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای بار دوم در خواست ویزای توریستی بدم(بار اول سه ماه پیش ریجکت شدم)سوالی که از دوستان داریم اینه که باید مدارکم رواز اول اپلود کنم یا فقط مدارکی که اضافه میشه مثل دعوت نامه و دو تا سابقه سفر جدید ظمنا دلیل ریجکتی من سابقه سفر و همینطور هدف سفر زده بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhamin نمایش پست ها
    با سلام....
    من مردی 50 ساله هستم و به همراه همسر و دو فرزندم ( 5 و 12 ساله) قصد دارم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم.
    هممون سابقه 2 ویزای شینگن( آلمان و اسپانیا) . ویزای روسیه . ویزای دوبی داریم
    دعوت نامه نداریم
    هم من و هم همسرم مدارک شغلی - مالی - سند ملکی و بیمه کامل و قوی داریم
    میخواستم لطف کنید بفرمایید چقدر شانس داریم...
    و اینکه اگه بخوام خودم اقدام کنم مراحلش به چه شکل هست ؟ متوجه شدم که روش اپلای نسبت به سالهای پیش تغییر کرده. از چه روشی و چطور اقدام کنم بهتره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگه زبان انگلیسیتون خوب باشه خودتون هم میتونین کمی سخت هستش ولی شدنیه به نظر من بدین یه آژانس مطمن کاراتون رو انجام بده

Junior Member

[QUOTE=vianalan;2610638]اگه زبان انگلیسیتون خوب باشه خودتون هم میتونین کمی سخت هستش ولی شدنیه به نظر من بدین یه آژانس مطمن کاراتون رو انجام بده[/QUOT

ممنون از راهمنماییتون

زبان انگلیسیم خیلی خوبه و تمام ویزاهای قبلی رو هم خودم انجام دادم و قصددارم این رو هم خودم انجام بدم

فقط میخوام مراحل کار رو بدونم و چند تا سوال دارم

1 - آیا بعد از پر کردن فرم ها و آپلود مدارک برای انگشت نگاری باید بریم ترکیه؟ کدوم کشور و شهر کارمون بهتر انجام میشه؟

2- گردش حساب چندماهه میخواد؟ برگه تمکن مالی و جزییات گردش حساب همگی باید باهم اسکن و آپلود بشن؟ چون تعداد صفحات گردش حسابم زیاد میشه

3- آیا ترجمه فقط با مهر دارالترجمه کافیه؟

Junior Member

دوستان یک جا خوندم میتونم به آفیسر پرونده ویزای توریستی درخواست بدم که مدارکی که آپلود شده به اسم مترو برام بفرستند، آیا کسی میتونه راهنمایی دقیق کنه که چیکار کنم؟ دوم اینکه راههی هست بتونم به پروفایلم دسترسی دلشته باشم وقتی که شماره پرونده و پسوورد رو ندارم و دست آژانسه و نمیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

سلام دوستان
    من قراره چند روزه دیگه برا ویزای توریستی نیوزلند اقدام کنم تو فروم نیوزلند چند بار سوال پرسیدم ولی فروم نیوزلند و استرالیا خیلی سوت و کوره . چون دارم اقدام میکنم و شرایط ویزای توریستی تقریبا یکسانه مجبور شدم اینجا سوالمو بپرسم. خواهشا راهنمایی کنین چون وقتم خیلی کمه میترسم چیزی از قلم بندازم بیخودی ریجکت بشم
    چون میخوام چند ماه دیگه اگر توریستی نشد برای دانشجویی اقدام کنم میترسم تاثیری از بابت ریجکتی برای تحصیلی باشه ... البته مطمئن نیستم
    من 36 سالمه و فوق لیسانس هستم و متاهل هستم ولی تنهایی میخوام برا ویزا اقدام کنم یعنی همسرم ایران میمونه
    مدارکی که اماده کرده ام
    بیمه مسافرتی به مبلغ 70 هزار یورو
    دعتونامه از دوست خانوادگی مون که مقیم اونجان و مبلغ 3 هزار دلار هم بانک تو فرم اسپانسر شیب تایید کرده که موجودی دارن. چند سال پیشم برا 2 نفر دعتونامه داده بودن که هر دوشون بعد از سفر برگرشتن
    مدرک تحصیلی ترجمه شده فوق لیسانس
    من 7 سال تو یه شرکتی کار میکردم ولی اول برج 12 اخراج شدم یعنی پروژه تموم شد از اونجا یه گواهی سابقه گرفتم به علاوه گواهی اشتغال به کار از یه شرکت خصوصی که از برج 12 مشغول به کار شده ام + گواهی سابقه بیمه تامین اجتماعی . فقط این شرکت فیش حقوقی نداره
    فقط در گواهی اشتغال بکار چون تاریخ سفرم فعلا تنظیم نبود به جای تاریخ مرخصی شرکت نوشته که " ایشان مجاز به استفاده از مرخصی سالیانه جهت سفر به نیوزلند بوده و بعد از سفر به سر کار برخواهند گشت" نظرتون در این مورد چیه
    گواهی عضویت از نظام مهندسی به همراه لیست پروژه هایی که کار کردم + پروانه اشتغال به کار پایه دو مهندسی اعتبار تا 1400
    گواهی اشتغال به کار همسرم که کارمند رسمیه جهت محکم کاری
    سند ملکی بنام خودم
    سند ازدواج
    گواهی سو پیشینه . پایان خدمت. شناسنامه خودم و همسرم(نمیدونم همسرم هم لازمه یا نه)
    گردش حساب 6 ماهه به مبلغ 150 میلیون و تمکن مالی در حدود 70 میلیون ( در مورد تکمن فقط مبلغ 50,میلیون اواسط اسفند ریختم به حساب میترسم شک حساب بشه البته فکر نکنم با این شرایط دلار)
    به نظرتون با این شرایط شانسی دارم ? یا چیزی از قلم انداختم . خواهشا راهنمایی بفرمایین چون میخوام دو روز دیگه سابمیت کنم.
    بعدش بنظرتون بعد از گرفتن گواهی تکمن میتونم پولو از حساب بردارم چون لازم دارم اما بعضی دوستان میگن باید تا جواب صبر کنی چون احتمال داره دوباره گواهی بخوان
    دوستان سابقه سفرم یادم رفت . سابقه سفرم فقط تو پاسپورت قدیم و جدیدم حدود 10 بار به ترکیه رفتم

Junior Member

سلام
    نامزد من کانادا هست و قرار چند ماه آینده ازدواجمون رو رسمی کنیم . قبل از اون میخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم و اگه بشه یک ماهی رو کانادا باشم و برگردم . نامزدم شرایطش رو داره و دعوتنامه میفرسته . ممکنه اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه چه مدارکی بذارم و توی نامه چی بنویسم که قانع کننده باشه . (ایشون برای عید ایران اومدن).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)