نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1668 از 1841 نخستنخست ... 66811681568161816581659166016611662166316641665166616671668166916701671167216731674167516761677167817181768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,671 تا 16,680 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1141 نمایش پست ها
    سلام
    نامزد من کانادا هست و قرار چند ماه آینده ازدواجمون رو رسمی کنیم . قبل از اون میخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم و اگه بشه یک ماهی رو کانادا باشم و برگردم . نامزدم شرایطش رو داره و دعوتنامه میفرسته . ممکنه اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه چه مدارکی بذارم و توی نامه چی بنویسم که قانع کننده باشه . (ایشون برای عید ایران اومدن).
    یک اکانت آنلاین داخل وب سایت CIC ایجاد کنید و ویزای توریستی رو داخل اکانتتون انتخاب کنید و مدارک رو مطابق چک لیست تهیه و آپلود کنید. برای هدف از سفر بنویسید که قصد دارید نامزدتان رو ملاقات کنید. مدارک وابستگی مالی و شغلی و عاطفی به ایران رو باید ارائه کنید و آفیسر رو قانع کنید که قصدتون ماندن در کانادا نیست و به ایران برمیگردید

Junior Member

دوستان فرم ۵۶۴۵ مشخصات خانواده احتیاج به امضا نداره که؟اون قسمت تاریخ و امضا فقط برای نداشتن اعضا هر قسمته درسته؟

Junior Member

باسلام و تشکر از تمام دوستان
    دو تا سوال دارم
    1- آیا برای ترجمه مدارک فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟
    2- من 2 تا پاسپورت قدیمی دارم با صفحات ویزا و مهر مسافرتهای قبلیم و الان با پاسپورت جدیدم دارم اقدام میکنم. بعد از اسکن تمام این صفحات آیا باید تمام این ها رو باهم در یک فایل pdf قرار بدم؟ یا اینکه هر پاسپورت رو جداگانه قرار بدم؟
    بسیار ممنون از توجهتون
    ویرایش توسط farhamin : May 14th, 2019 در ساعت 07:29 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط farhamin نمایش پست ها
    باسلام و تشکر از تمام دوستان
    دو تا سوال دارم
    1- آیا برای ترجمه مدارک فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟
    2- من 2 تا پاسپورت قدیمی دارم با صفحات ویزا و مهر مسافرتهای قبلیم و الان با پاسپورت جدیدم دارم اقدام میکنم. بعد از اسکن تمام این صفحات آیا باید تمام این ها رو باهم در یک فایل pdf قرار بدم؟ یا اینکه هر پاسپورت رو جداگانه قرار بدم؟
    بسیار ممنون از توجهتون

1 بله کافی هست
    2 پاسپورت جدید جداگانه ، پاسپورت های قدیمی همه رو در یک فایل قرار بدید و اسم فایل رو به old passports تغییر بدید.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان، هنوز هم مانند سابق نامه ی دعوت به انگشت نگاری بلافاصله بعد از پرداخت میاد؟ و ۳۰ روز مهلت میدن برای انگشت نگاری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان، هنوز هم مانند سابق نامه ی دعوت به انگشت نگاری بلافاصله بعد از پرداخت میاد؟ و ۳۰ روز مهلت میدن برای انگشت نگاری؟
    گاهی با تاخیر ارسال میشه، از زمان ارسال سی روز فرصت دارید

Junior Member

با سلام و تشکر فراوان از دوستانی ک راهنمایی میکنن
    باز هم ب راهنماییتون نیاز دارم
    1- برای ساختن اکانت ب کدوم قسمت برم؟
    2- آیا باید قبل از ورود به اکانت فرمها رو پر کنم و بعد از پر کردن آپلود کنم؟ اگه اینطور هست این فرمها رو از کجا دانلود کنم؟
    بازم ممنون از راهنماییتون

Junior Member

جواب منم بدین دیگه:
    بچه ها برای پرداخت هزینه ویزا جوری که اطلاعات اکانت رو ندم و مطمئن هم باشه کجا و چه روشی رو توصیه میکنین

سلام

من برای ویزای توریستی کانادا برای شرکت در کنفرانس از انگلیس 15 مارچ اقدام کردم. 25 مارچ انگشت نگاری داشتم. اما هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم. تاریخ کنفرانس 29 می هست و بلیط پروازم 27 می هست. کسانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن ایا امکانش هست تا 10 روز باقیمونده جواب بگیرم قبل تاریخ پروازم.
    نگرانی دیگه ام این هست که بعد تاریخ کنفرانس جواب بدن بهم و چون تاریخ میگذره ویزام ریجکت بشه.
    من 5 ساله در انگلیس زندگی میکنم و دانشجو هستم و بایستی هم برگردم. همه این هارو با مدرک هم ذکر کردم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    سلام

من برای ویزای توریستی کانادا برای شرکت در کنفرانس از انگلیس 15 مارچ اقدام کردم. 25 مارچ انگشت نگاری داشتم. اما هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم. تاریخ کنفرانس 29 می هست و بلیط پروازم 27 می هست. کسانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن ایا امکانش هست تا 10 روز باقیمونده جواب بگیرم قبل تاریخ پروازم.
    نگرانی دیگه ام این هست که بعد تاریخ کنفرانس جواب بدن بهم و چون تاریخ میگذره ویزام ریجکت بشه.
    من 5 ساله در انگلیس زندگی میکنم و دانشجو هستم و بایستی هم برگردم. همه این هارو با مدرک هم ذکر کردم.
    هیچکس نمیدونه دوست عزیز. شما هیچوقت نباید قبل از دریافت ویزا بلیت خربداری کنید. از آنجایی که ویزای کانادا مولتیپل هست بارها مشاهده شده که بعد از تاریخ درخواستی (مثلا کتفرانس) ویزا دادن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)