نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1669 از 1841 نخستنخست ... 66911691569161916591660166116621663166416651666166716681669167016711672167316741675167616771678167917191769 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,681 تا 16,690 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان دوتا قسمت مدارک هست من تفاوتشون رو نمی دونم.
    ۱_سورس منابع مالیfinancial resource of supporter
    ۲_راه منابع مالیmeans of financial supporter
    میشه راهنماییمون کنین

Junior Member

سلام دوستان .. جواب ویزای توریستیم 7 ماهه نیومده .. کسی هست اینجا مثه من باشه ؟ طبیعیه به نظزتون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    دوستان من دو تا سوال مطرح کردم اما جوابی نگرفتم، خواستم بدونم چطور میتونم به مدارکی که آپلود شده واسم دسترسی پیدا کنم و اینکه راهی وجود داره بتونم به اکانتم دسترسی پیدا کنم، ؟ یووزر و‌پسوورد ندارم دست آژانسه و نمیده
    منم این مشکل رو داشتم ولی راه به جایی نبردم
    یکی از دوستان گفت میشه یه اکانت جدید ساخت و با وارد کردن اطلاعات درست اکانت جدید رو به قبلی لینک کرد ولی من نتونستم این کارو بکنم

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان سلام من وقت کنفرانس داشتم برای آبان 97 اما تعغیرش دادم به خرداد 98 . بلیط گرفتم و رفتم فرودگاه اما نذاشتن سوار هواپیما بشم و گفتن ما نامه جدید ویزات رو داخل سیستم نداریم! با این که پرینتشو برده بودم الان باید چه کار کنم؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    دوستان سلام من وقت کنفرانس داشتم برای آبان 97 اما تعغیرش دادم به خرداد 98 . بلیط گرفتم و رفتم فرودگاه اما نذاشتن سوار هواپیما بشم و گفتن ما نامه جدید ویزات رو داخل سیستم نداریم! با این که پرینتشو برده بودم الان باید چه کار کنم؟!!!

تاریخ کنفرانس اهمیتی نداره، نامه جدید ویزا یعنی چی؟ شما ویزای توریستی معتبر داشته باشید ، درطول مدت اعتبار میتونید به تعداد نامحدود سفر کنید، لطفا وضعیت ویزاتون رو توضیح بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان
    ما الان ویزای توریستی تا اواسط آگست داریم و می خوام در 1-2 هفته آینده درخواست ویزای جدید بدم....
    درخواست ویزای جدید را در فرم باید دقیقا بعد از تاریخ اتمام ویزای فعلی بنویسم؟
    پاسپورتی که الان دارم و ویزا دادر را اگر بخوام باطل کنم و بعدا که جواب ویزای جدید آمد پاس چدید را بفرستم آیا ویزای الانم هم باطل میشه؟ یا می تونم تا آخر تاریخ این ویزا وقتی پاسپورت پانچ میشه استفاده کنم؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7370 نمایش پست ها
    منم این مشکل رو داشتم ولی راه به جایی نبردم
    یکی از دوستان گفت میشه یه اکانت جدید ساخت و با وارد کردن اطلاعات درست اکانت جدید رو به قبلی لینک کرد ولی من نتونستم این کارو بکنم
    پس نمیشه کاری کرد.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    پس نمیشه کاری کرد.ممنون
    اگر وب فرم هم بزنید و جواب مناسب نگیرید آخرین راه حل تماس تلفنی هست که متاسفانه از ایران کار دشواری هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما الان ویزای توریستی تا اواسط آگست داریم و می خوام در 1-2 هفته آینده درخواست ویزای جدید بدم....
    درخواست ویزای جدید را در فرم باید دقیقا بعد از تاریخ اتمام ویزای فعلی بنویسم؟
    پاسپورتی که الان دارم و ویزا دادر را اگر بخوام باطل کنم و بعدا که جواب ویزای جدید آمد پاس چدید را بفرستم آیا ویزای الانم هم باطل میشه؟ یا می تونم تا آخر تاریخ این ویزا وقتی پاسپورت پانچ میشه استفاده کنم؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید.
    تاریخ درخواست شما برای ویزای جدید اهمیتی ندارد،ویزای شما زمانی صادر می‌شود که واجد شرایط باشید و ویزای قبلی منقضی شده باشد
    در مورد سوال دوم مشکلی نیست، باید هردو پاسپورت همراهتون باشه، یعنی پاسپورت قدیمی با ویزای معتبر و غیر مخدوش و پاسپورت جدید حتما باید همراهتون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sirvan32 نمایش پست ها
    سلام دوستان .. جواب ویزای توریستیم 7 ماهه نیومده .. کسی هست اینجا مثه من باشه ؟ طبیعیه به نظزتون ؟
    همین که بعد از این مدت طولانی ریجکت نشید علامت خوبی هست، چون مدت زمان هفت ماه بیشتر از زمان رسیدگی معمول هست میتونید وب فرم بزنید و ازشون درخواست کنید وضعیت فعلی پرونده تون رو اطلاع بدهند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)