نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1670 از 1841 نخستنخست ... 67011701570162016601661166216631664166516661667166816691670167116721673167416751676167716781679168017201770 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,691 تا 16,700 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تاریخ کنفرانس اهمیتی نداره، نامه جدید ویزا یعنی چی؟ شما ویزای توریستی معتبر داشته باشید ، درطول مدت اعتبار میتونید به تعداد نامحدود سفر کنید، لطفا وضعیت ویزاتون رو توضیح بدید.
    من تا ۲۰۲۰ ویزا دارم اما دعوت نامخ کنفرانس برای ویزا رو تعغییر دادم.اما میگن ما تو سیستممون نداریم!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    من تا ۲۰۲۰ ویزا دارم اما دعوت نامخ کنفرانس برای ویزا رو تعغییر دادم.اما میگن ما تو سیستممون نداریم!
    ببخشید ولی صحبت شما یک مقدار عجیبه. کی میگه؟ اگه ویزای معتبر مولتیپل دارین به کسی ربطی نداره کی و چند بار ازش استفاده میکنین.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    شما برای سوار شدن به هواپیما فقط و فقط به پاسپورت و ویزای معتبر احتیاج دارید، هیچ کس در فرودگاه مبدا حق ندارد در خصوص علت سفر شمار رو مواخذه کنه، چه برای کنفرانس چه برای تفریح یا دیدن اقوام، تاریخ کنفرانس و یا سایر برنامه های سفر شما هم هیچ ارتباطی به سوار شدن به هواپیما نداره، این سوال و جوابها در مقصد و در فرودگاه کانادا انجام میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان. با اینکه من نرمافزارهام را آپدیت کدرم ولی فایل های pdf فرم ها باز نمیشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر وب فرم هم بزنید و جواب مناسب نگیرید آخرین راه حل تماس تلفنی هست که متاسفانه از ایران کار دشواری هست.
    میتونم از شما خواهش کنم یکم واضحتر توضیح بدید، من الان فقط یه چیزی می خوام، باونم مدارکی که برام آپلود شده رو ببینم، به کارگزار گفتم ایشون کفت حای اگر پسوورد هم بهت بدم الان تو پروفایلت هیچی نیست، بنابراین می خوام یه راهی پیدا کنم مدارک رو ببینم، خواهشا اگر اطلاعاتی دارید به من بگید کامل که اقدام کنم، از وبسایهتی انگلیسی زبان هم نتونستم کمک بگیرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    میتونم از شما خواهش کنم یکم واضحتر توضیح بدید، من الان فقط یه چیزی می خوام، باونم مدارکی که برام آپلود شده رو ببینم، به کارگزار گفتم ایشون کفت حای اگر پسوورد هم بهت بدم الان تو پروفایلت هیچی نیست، بنابراین می خوام یه راهی پیدا کنم مدارک رو ببینم، خواهشا اگر اطلاعاتی دارید به من بگید کامل که اقدام کنم، از وبسایهتی انگلیسی زبان هم نتونستم کمک بگیرم
    اگر شماره پرونده را دارید درخواست atip میدید و تمام مدارک ارسال شده را خواهید دید. یک نفر در کانادا باید برای شما درخواست بده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگر شماره پرونده را دارید درخواست atip میدید و تمام مدارک ارسال شده را خواهید دید. یک نفر در کانادا باید برای شما درخواست بده.
    من هیچ شماره ای ندارم، کارگزار نداده بهم، آیا امکانش نیست؟ فارغ از داشتن شخصی در کانادا اطلاعات اولیه هست که من ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تنها شماره ای که دارم شماره اپلیکیشنم هست که وقتی در اکانتم تغییراتی اتفاق میوفتاد به ایمیلم اطلاع داده میشد و من فقط متوجه تغییرات بودم نه متن نامه ها، آیا منظورتون همین هست؟

Junior Member

سلام دوستان. من از یک وکیل شنیدم که اگر پرونده مهاجرت باز کنم و در زمان رسیدگی به پرونده ویزای توریستی‌ام تموم بشه دیگه نمی تونم تقاضای تمدید ویزای توریستی بدم، چون پرونده باز دارم و اگر هم پرونده من ریجکت بشه ممکنه کلا دیگه ویزای توریستی هم تمدید نشه. ایا درسته این حرف؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان.
    الان برای ویزای توریستی فقط مهر مترجم می خوان؟آیا باید اصل مدارک را هم کپی برابر اصل کنم؟
    و اینکه برای سوال مقدار پولی که با خودمون میبریم آیا اگر حساب بانکی در کانادا داشته باشیم هم باید بگیم؟..یعنی اون پول رو هم حساب کنیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)