نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1676 از 1841 نخستنخست ... 67611761576162616661667166816691670167116721673167416751676167716781679168016811682168316841685168617261776 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,751 تا 16,760 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

جواب ویزای من اومد و من ریجکت شدم.
    من 7 سال هست در انگلیس با ویزای دانشجویی هستم و دانشجوی دکتری هستم. هر سال در یک کنفرانس بین المللی شرکت میکنم که امسال در کانادا بود. از کنفرانس دعوت نامه داشتم و 15 مارچ از لندن همراه همسرم انلاین اپلای کردیم و 25 مارچ بایومتریک دادیم. تو سیستم گفته بودن 47 روز کاری جواب میدن. دقیقا روز 47 جواب اومد.
    دانشگاه برای من و همسرم بلیط هواپیما و هتل گرفته بود. تنها دلیل رد کردن ما این بود که شما بیایین کانادا بر نمیگردین بخاطر travel history, current immigration and financial status
    در مورد travel history: ما یک سال پیش برای همین کنفرانس شنگین گرفته بودیم و هلند رفته بودیم. برای همین کنفرانس یکبار هم چین رفته بودم. قبلا هم ویزای ژاپن و شنگین از آلمان داشتم.
    در مورد current immigration: ویزای معتبر انگلیس داریم که 2 سال اینده تاریخ اعتبارش تموم میشه. و ادرس و محل زندگیمون انگلیس ذکر شده بود.
    در مورد financial status: همونطور که گفتم دانشگاه اسپانسر ما بود و ضمن اینکه bank statement بنام همسرم از 3 ماه اخیر اپلود کرده بودیم.
    اینم هم متن نامه :

Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary residentvisa application and supporting documentation, I have determined that your application does notmeet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigrationand Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the followinggrounds: • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your travel history. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your immigration status. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets andfinancial status.You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and candemonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must beaccompanied by a new processing fee.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای توریستی اقدام میکنم اما نمیدونم چرا فرم 5752b و بقیه فرمها را هرچی پر میکنم موقع اضافه کردن به پروفایلم آپلود انجام میشه اما تو پروفایل جلوی این فایل یه کادر زرد رنگ remove میاد و این جمله رو میزنه
    Uploaded - not submitted to IRCC

کسی میدونه چرا ؟یعنی چرا میزنه آپلود شده اما به IRCC سابمیت نمیشه???

نقل قول نوشته اصلی توسط farhamin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای توریستی اقدام میکنم اما نمیدونم چرا فرم 5752b و بقیه فرمها را هرچی پر میکنم موقع اضافه کردن به پروفایلم آپلود انجام میشه اما تو پروفایل جلوی این فایل یه کادر زرد رنگ remove میاد و این جمله رو میزنه
    Uploaded - not submitted to IRCC

کسی میدونه چرا ؟یعنی چرا میزنه آپلود شده اما به IRCC سابمیت نمیشه???
    you have to pay the application fee to be able to submit your application

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    جواب ویزای من اومد و من ریجکت شدم.
    من 7 سال هست در انگلیس با ویزای دانشجویی هستم و دانشجوی دکتری هستم. هر سال در یک کنفرانس بین المللی شرکت میکنم که امسال در کانادا بود. از کنفرانس دعوت نامه داشتم و 15 مارچ از لندن همراه همسرم انلاین اپلای کردیم و 25 مارچ بایومتریک دادیم. تو سیستم گفته بودن 47 روز کاری جواب میدن. دقیقا روز 47 جواب اومد.
    دانشگاه برای من و همسرم بلیط هواپیما و هتل گرفته بود. تنها دلیل رد کردن ما این بود که شما بیایین کانادا بر نمیگردین بخاطر travel history, current immigration and financial status
    در مورد travel history: ما یک سال پیش برای همین کنفرانس شنگین گرفته بودیم و هلند رفته بودیم. برای همین کنفرانس یکبار هم چین رفته بودم. قبلا هم ویزای ژاپن و شنگین از آلمان داشتم.
    در مورد current immigration: ویزای معتبر انگلیس داریم که 2 سال اینده تاریخ اعتبارش تموم میشه. و ادرس و محل زندگیمون انگلیس ذکر شده بود.
    در مورد financial status: همونطور که گفتم دانشگاه اسپانسر ما بود و ضمن اینکه bank statement بنام همسرم از 3 ماه اخیر اپلود کرده بودیم.
    اینم هم متن نامه :

Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary residentvisa application and supporting documentation, I have determined that your application does notmeet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigrationand Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the followinggrounds: • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your travel history. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your immigration status. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets andfinancial status.You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and candemonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must beaccompanied by a new processing fee.
    واقعا متاسفم، تعجب میکنم شما رو دیگه چرا ریجکت کردن، من تو این چند هفته ریجکتی میگفتم قطعا اگر ایران زندگی‌نمیکردم ویزا میگرفتم اما شما رو که دیدم فهمیدم چون ایرانی هستیم نمیتونیم ویزا بگیریم، لطفا نامه اعتراض بزنید و توضیحات کاملی که همین حا هم اشاره کردید رو بنویسید، امیدوارم جواب بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    واقعا متاسفم، تعجب میکنم شما رو دیگه چرا ریجکت کردن، من تو این چند هفته ریجکتی میگفتم قطعا اگر ایران زندگی‌نمیکردم ویزا میگرفتم اما شما رو که دیدم فهمیدم چون ایرانی هستیم نمیتونیم ویزا بگیریم، لطفا نامه اعتراض بزنید و توضیحات کاملی که همین حا هم اشاره کردید رو بنویسید، امیدوارم جواب بگیرید.

واقعا نمیدونم چی بگم توی شوک هستم. چون اگه میدونستم شانسی برای ویزا ندارم، قطعا اپلای نمیکردم چون کانادا اولویتم نبود. در انتها نوشته که اگه میخوام جواب به این دلایل رد شدن بدم باید دوباره اپلای کنم از اول. و ظاهرا حق اعتراض مستقیمی نذاشتن. فقط دیروز که با خود کنفرانس تماس گرفتم گفتن که ما واقعا متاسفیم. هزینه کنفرانس رو بهت بر میگردونیم و خودمون شکایت میکنیم.
    در هر صورت احساسی که ادمی میگیره بابت ایرانی بودنش همه این مشکلات رو باید پیدا کنه اصلا خوب نیست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    واقعا نمیدونم چی بگم توی شوک هستم. چون اگه میدونستم شانسی برای ویزا ندارم، قطعا اپلای نمیکردم چون کانادا اولویتم نبود. در انتها نوشته که اگه میخوام جواب به این دلایل رد شدن بدم باید دوباره اپلای کنم از اول. و ظاهرا حق اعتراض مستقیمی نذاشتن. فقط دیروز که با خود کنفرانس تماس گرفتم گفتن که ما واقعا متاسفیم. هزینه کنفرانس رو بهت بر میگردونیم و خودمون شکایت میکنیم.
    در هر صورت احساسی که ادمی میگیره بابت ایرانی بودنش همه این مشکلات رو باید پیدا کنه اصلا خوب نیست.
    دلیل را در این ببینید که طبق آمار اداره مهاجرت در سه ماهه اول سال 2019 بالای 1300 نفر ایرانی تقاضای پناهندگی کردند در حالیکه در کل سال 2018 این تعداد 2500 نفر بود. باید منتظر بدتر از این هم در خصوص ویزاهای توریستی بود.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان. خواهش میکنم هرکی میدونه منو راهنمایی کنه. بسیار ازتون ممنون میشم. من و خونواده دیروز(چهارشنبه) برای ویزای ویزیتوری ثبت نام کردیم و برای جمعه یعنی فردا وقت انگشت نگاری گرفتیم ولی هنوز نامه بایومتریک(همون نامه ای در اکانت میاد و میگه شما 30 روز فرصت دارید برای بایومتریک به یکی از مراکز VAC مراجعه کنید) ما در اکانت نیومده. همچنین به دلایلی جمعه شب باید برگردیم. میخواستم بدونم آیا بدون نامه بایومتریک میشه رفت VAC Center؟ یا نمیشه شرایطمونو بهشون بگیم تا موافقت کنن؟ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با سلام
    بنده به همراه همسر و فرزندم، از طریق دعوت نامه ای که از طرف خواهرم فرستاده شد قصد سفر به کانادا را داشتیم.اما متاسفانه به دلیل عدم تمکن مالی ما را نپذیرفتند و این چنین جوابی برایم ارسال نمودند
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and
    financial status

در حالیکه نامه تمکن مالی برای خودم و همسرم،قولنامه دو واحد مسکونی متعلق به خودم و فیش حقوقی و حکم کارگزینی را برایشان ارسال نموده بودم.آیا میبایست پرینت حساب سه ماهه خودم را نیز ارسال مینمودم (اگرچه میانگین پرینت حسابم چندان بالا نباشد)؟آیا به جای قولنامه باید سند خانه را ارسال مینمودم؟در صورتی که به تنهایی اقدام میکردم پذیرش میشدم؟
    با سپاس

Junior Member

سلام باید نامه بایومتریک باشه .حالا شما به مرکز مورد نظر مراجعه کنید و بهشون بگید احتمالا بتونن کارتون رو راه بیاندازن.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان
    راستش با این اخبار ریجکتیها با اینکه ما چندبار به کانادا رفتیم و برگشتیم ترسیدم! یعنی الان برای درخواست ویزای جدید.....امیدوارم برای همه کارها خوب پیش بره.
    یک سوال داشتم...بنظرتون شناسنامه برادرم که از کانادا برامون دعوت نامه میده لازم هست ترجمه بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)