نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1679 از 1841 نخستنخست ... 67911791579162916691670167116721673167416751676167716781679168016811682168316841685168616871688168917291779 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,781 تا 16,790 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan1 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من میخواهم با فروختن طلاهای همسرم(جمعا به مبلغ 100میلیون)و گذاشتن این پول در حساب بانکی، بتونم گردش مالی رو بالا ببرم تا بلکه این مشکل عدم توانایی مالی که باعث ریجکت شدنم شد رو حل کنم.اما درامد ماهیانه با توجه به فیش حقوقیم تقریبا 3میلیون تومان است.سوالم اینه که چطور افسر پرونده رو قانع کنم که با فروختن طلا چنین سرمایه رو بدست آوردم؟
    دوست عزيز، هزينه يك بليط رفت و برگشت كلاس اكونومي به كانادا براي يك نفر حدود ٢٠ ميليون تومنه. ( ايرلاين ها در مسير كانادا ايران به تازگي نرخ و دوبل كردن ، علي بركت الله ) براي شما و همسرتان اگر فرزندي نداريد ميشه ٤٠ ميليون تومان.
    هزينه فقط ده شب اقامت هم مينيموم ٢٠ ميليون تومن حساب كنيد ، ١٠ ميليون تومان خورد و خوراك ، ١٠ ميليون حمل و نقل ( اگر فقط يك يا دوشهر نزديك به هم و با اتوبوس بريد ويزيت كنيد )

حدود ٨٠ ميليون براي يك سفر ١٠ روزه به كانادا . حقوق شما ٣ ميليون تومان

شما بايد ٢ سال و نيم كار كنيد و هيچي نخوريد تا هزينه سفر كانادا رو برگردونيد. با توجه به فشار اقتصادي كه در ايران بر روي عموم مردمه ايا اين سفر فرضا به قصد بازديد از ابشار نياگرا يا فلان، منطقي به نظر مياد؟ نتيجه اين نوشته با شما.

ApplyAbroad Hero

سلام به دوستان
    من میخواهم با فروختن طلاهای همسرم(جمعا به مبلغ 100میلیون)و گذاشتن این پول در حساب بانکی، بتونم گردش مالی رو بالا ببرم تا بلکه این مشکل عدم توانایی مالی که باعث ریجکت شدنم شد رو حل کنم.اما درامد ماهیانه با توجه به فیش حقوقیم تقریبا 3میلیون تومان است.سوالم اینه که چطور افسر پرونده رو قانع کنم که با فروختن طلا چنین سرمایه رو بدست آوردم؟
    فرض کنید افسر پرونده رو قانع کردید که این پول رو از فروش طلاهای همسرتون تهیه کردید. چطور میخواهید اون رو قانع کنید که به خاطر یک سفر توریستی حاضر شدید طلاهای ایشون رو بفروشید و خرج سفر کنید؟

ApplyAbroad Superstar

سلام به دوستان
    همین یکی دو صفحه اخیر را ببینید که یکی از کاربرها نوشته بود با تمکن مالی بالای 1 میلیون دلار و سند مغازه و شرکت و ملک ردش کرده بودند. این دلایلی که می نویسند رد شدن به دلیل عدم تکمن مالی را فکر نکنید خیلی دقیقه و با برطرف کردنش حتما ویزا می گیرید.
    این کاری که شما می خواهید بکنید - یعنی ترکیب حقوق با رقمی که فرمودید و فروختن طلای همسر - دقیقا به افسر سیگنال می ده که چیزی برای از دست باقی نگذاشتید و قصد شما سفر یک طرفه است.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

با سپاس از جواب دوستان عزیز
    حالا با این تفاسیر، شما سروران بزرگوار برای رفع مشکل اعتبار مالی خودم چه راهکارهایی پیشنهاد میکنید؟
    ممنون از شما عزیزان

حالا با این تفاسیر، شما سروران بزرگوار برای رفع مشکل اعتبار مالی خودم چه راهکارهایی پیشنهاد میکنید؟
    ممنون از شما عزیزان
    سلام دوست عزیز

اگر هدف شما از گرفتن ویزای توریستی اینست که جاذبه های توریستی کانادا رو ببینید و درخواستتون به هر دلیلی ریجکت شده راهش اینست که مقاصد توریستی دیگری رو مثل اروپا و یا آسیا انتخاب کنید و بعد از چند تا سفر توریستی مجددا برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنید.اگر برای سفر توریستی کانادا مشکل اعتباری دارید معنیش این هست که نگاه آفیسر پرونده این است که این سفر از نظر اقتصادی منطقی نیست ( هرچند ممکن هست که از نظر من و شما فروختن تمام سرمایه زندگی برای یک سفر توریستی کاملا عادی باشه ) و مطمین باشید اگر مثلا یک هفته یا یک ماه دیگر با پانصد میلیون تومان تمکن مالی مجددا برای ویزای توریستی اقدام کنید بدون شک مجددا درخواستتون رد میشه.

ApplyAbroad Hero

ممنون از شما عزیزان
    خوب خیلی بستگی به این داره که برای چه مدت میخواهید در کانادا بمونید و درضمن تمکن مالی شما چقدر بوده که رد شدید. من هم با دوستان موافقم که اگر قصد سفر توریستی دارید احتمالش خیلی ضعیفه که بتونید این مشکل رو رفع کنید. اما گویا یکی از بستگان نزدیک شما در کانادا سکونت دارند. اگر به عنوان ویزیتور برید و از ایشون دعوتنامه داشته باشید که در اون تعهد کرده باشند که هزینه های شما رو در مدت اقامتتون تقبل میکنند و درضمن مدت حضور شما متناسب با وضع مالی ایشون باشه احتمال اینکه با مبالغ پایین تر تمکن مالی بتونید ویزا بگیرید وجود داره.

ممنون از شما عزیزان
    به نظر من بی خیال کانادا رفتن بشین بهتره، کانادا ارزش نداره به خاطرش طلا بفروشین. انقدر گرونیه کانادا که آدم بعد برگشت پشیمون میشه که رفته، نون بربری رو دو و نیم دلاز ازت میگیرن که میشه حدود ۲۵ هزار تومن. یه اسلایس پیتزا ۵ دلار، ایران بهترین پیتزا رو با ۴۰ تومن میشه خورد. با بنزین یک و نیم دلاری هم که دیگه ماشین سوار شدن هم جیب آدمو خالی میکنه. هر کوفتی هم بخری باید ۱۳ درصد مالیات حق دلالی دولت رو پرداخت کنی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوست عزيز، هزينه يك بليط رفت و برگشت كلاس اكونومي به كانادا براي يك نفر حدود ٢٠ ميليون تومنه. ( ايرلاين ها در مسير كانادا ايران به تازگي نرخ و دوبل كردن ، علي بركت الله ) براي شما و همسرتان اگر فرزندي نداريد ميشه ٤٠ ميليون تومان.
    هزينه فقط ده شب اقامت هم مينيموم ٢٠ ميليون تومن حساب كنيد ، ١٠ ميليون تومان خورد و خوراك ، ١٠ ميليون حمل و نقل ( اگر فقط يك يا دوشهر نزديك به هم و با اتوبوس بريد ويزيت كنيد )

حدود ٨٠ ميليون براي يك سفر ١٠ روزه به كانادا . حقوق شما ٣ ميليون تومان

شما بايد ٢ سال و نيم كار كنيد و هيچي نخوريد تا هزينه سفر كانادا رو برگردونيد. با توجه به فشار اقتصادي كه در ايران بر روي عموم مردمه ايا اين سفر فرضا به قصد بازديد از ابشار نياگرا يا فلان، منطقي به نظر مياد؟ نتيجه اين نوشته با شما.
    دو سال و نیم کار کن هیچی نخور بعد برو دلار 30 تومنی بخر !

Junior Member

دوستان سلام،

من الان دارم با پاسپورتم که حدود ۲.۵ سال دیگه اعتبار داره درخواست ویزا میدم.
    میخوام بدونم جلوتر در چه مرحله‌ای و به چه صورت باید اعلام بکنم که دارم پاسپورتم رو تمدید میکنم که اگه ویزا اومد توی پاس جدید ثبت بشه؟ بعد از بایومتریک باید اعلام بکنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    خوب خیلی بستگی به این داره که برای چه مدت میخواهید در کانادا بمونید و درضمن تمکن مالی شما چقدر بوده که رد شدید. من هم با دوستان موافقم که اگر قصد سفر توریستی دارید احتمالش خیلی ضعیفه که بتونید این مشکل رو رفع کنید. اما گویا یکی از بستگان نزدیک شما در کانادا سکونت دارند. اگر به عنوان ویزیتور برید و از ایشون دعوتنامه داشته باشید که در اون تعهد کرده باشند که هزینه های شما رو در مدت اقامتتون تقبل میکنند و درضمن مدت حضور شما متناسب با وضع مالی ایشون باشه احتمال اینکه با مبالغ پایین تر تمکن مالی بتونید ویزا بگیرید وجود داره.
    ایشان که قصدشان سفر توریستی نیست، آنوقت آن بنده خدایی که تعهد هزینه هاشان را کرده و امضا داده گفتار خواهد شد
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)