نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1683 از 1841 نخستنخست ... 68311831583163316731674167516761677167816791680168116821683168416851686168716881689169016911692169317331783 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,821 تا 16,830 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

با سلام
    1-ایا دو برادر یا دو خواهر بالای 18 سال میتوانند در یک اکانت درخواست ویزا ی توریستی بدهند ؟ بنظر میرسد از نظر ضوابط و قوانین کانادا برادر یا خواهر بالای 18 سال جزو family member محسوب نمیشود
    2- مدت اعتبار مدارک ترجمه شده چقدر است؟ من مدارک ترجمه شده اعم از شناسنامه یا سند مالکیت با قدمت دو ساله دارم ایا نیاز به ترجمه مجدد میباشد؟
    3- ایا عمو یا دایی که در کانادا زنگی میکند و اقامت دایم دارد میتواند اسپانسر مالی برادر زاده یا خواهر زاده اش برای ویزای توریستی بشود ؟ اگر جواب مثبت است ایا فرمهای اسپانسری بایستی توسط ایشان تکمیل شود یا فقط اعلام اسپانسری در متن دعوتنتامه (و یا نهایتا پرینت بانکی کانادا به ضمیمه ) کافیست؟

Junior Member

بچه ها پس فردا پرواز دارم .میشه سریع ج بدین.برای بایو تو سایت اکانت ساختم میخوام وقت بگیرم باید بهم ایمیل تایید بدن نمیدن.۲ ساعته وقت گذاشتم .چیکار کنم به نظرتون. ایمیل نیومده برام

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjony نمایش پست ها
    با سلاممن توسط یک دفتر جهانگردی برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم و حدود یک هفته پیش به دفتر وک استانبول رفتم کمتر از یک هفته جوابش اومدear---------------------,Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary residentvisa application and supporting documentation, I have determined that your application does notmeet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigrationand Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the followinggrounds:• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and candemonstrate that your situation meets theهر چی از دفتر جهانگردی پرسیدم بخاطر چی ریجکت شدم با وجود اینکه تمام مدارکم پرینت بانکی 150 میلیونی سفر شینگن و چندین سفر خارجی دیگه مدارک مالکیت خانه و ماشین و اشتغال و متاهلی و فرزند و... بازم ریجکت شدم میگن افسر متقاعد نشد!!! همین !!!اصلا توجیه نشدم که چرا ردم کردند و مشکل کار از کجا بود!!!هر چی به دفتر جهانگردی میگم یوزر پس من رو بدبد برم تو صفحه ام میگن نمیشه ما اکانت مخصوص و ثبت گروهی داریم و نمیشه چون اطلاعات بقیه رو هم میبینید!!!بنظرتون نامه جوابیه درسته یعنی اینکه جعلی نباشه از خودشونو اینکه آیا نامه کامله و چیزی کم و زیاد نشده ؟آیا راهی هست که من بتونم استعلام کنم و یا اینکه بفهمم مشکل کار از کجا بود؟ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات لازم رو دارند راهنمایی بفرمایند
    دلیلی نداره که‌ دفتر جهانگردی بهتون دروغ گفته باشه.نامه باید UCI داشته باشه که یک‌ شماره هست مختص شما. بقیه نامه میتونه با صدها نفر دیگه مشترک باشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjony نمایش پست ها
    با سلام
    من توسط یک دفتر جهانگردی برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم و حدود یک هفته پیش به دفتر وک استانبول رفتم کمتر از یک هفته جوابش اومد:
    Dear---------------------,
    Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary resident
    visa application and supporting documentation, I have determined that your application does not
    meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration
    and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following
    grounds:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can
    demonstrate that your situation meets the

هر چی از دفتر جهانگردی پرسیدم بخاطر چی ریجکت شدم با وجود اینکه تمام مدارکم پرینت بانکی 150 میلیونی سفر شینگن و چندین سفر خارجی دیگه مدارک مالکیت خانه و ماشین و اشتغال و متاهلی و فرزند و... بازم ریجکت شدم میگن افسر متقاعد نشد!!! همین !!!
    اصلا توجیه نشدم که چرا ردم کردند و مشکل کار از کجا بود!!!
    هر چی به دفتر جهانگردی میگم یوزر پس من رو بدبد برم تو صفحه ام میگن نمیشه ما اکانت مخصوص و ثبت گروهی داریم و نمیشه چون اطلاعات بقیه رو هم میبینید!!!
    بنظرتون نامه جوابیه درسته یعنی اینکه جعلی نباشه از خودشون
    و اینکه آیا نامه کامله و چیزی کم و زیاد نشده ؟آیا راهی هست که من بتونم استعلام کنم و یا اینکه بفهمم مشکل کار از کجا بود؟
    ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات لازم رو دارند راهنمایی بفرمایند
    بله دوست عزیز. چیزهایی که فرمودید دارید (سند و سابقه سفر ...) دلیل حتمی صدور ویزا نیستند، به هیچ وجه نیستند. سفر توریستی به کانادا در شرایط کنونی برای ایرانی ها گزینه ای بسیار دور از ذهن و بعیده و آنها هم بخوبی از این امر اطلاع دارند و می دانند که نیت خیلی ها واقعا سفر توریستی نیست. افسر متقاعد نشده که شما تشریف ببرید کانادا بر می گردید و مثل خیلی های دیگه این روزها تا رسیدید کانادا درخواست پناهندگی نمی دید. بله آژانس ها معمولا از یک اکانت برای همه درخواست هاشون استفاده می کنند و راست بهتون گفتن، اگر اکانت را به شما بدن اطلاعات بقیه را هم خواهید دید. به دلیل تقلب ها و سواستفاده های صورت گرفته داریم به سمتی پیش می ریم که فقط به والدین ویزا بدن. بخصوص که تا چند ماه دیگه دولت جدیدی در کانادا بر سر کار می آد و اینقدر مهربان با این دوستان برخورد نخواهد کرد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام
    چگونه میتوان با یک اکانت برای دو فرد بالای 18 سال دو اپلیکیشن جدا ساخت؟
    من با یک اکانت برای یک نفر و همراهان میتوانم برای ویزای توریستی اپلای کنم اگر بخواهم برای فرد دیگری اپلای کنم امکان درخواست ویزای توریستی وجود ندارد مگر انکه برای نفر دوم بعنوان فامیلی ممبر نفر اول همراه کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Faramarz_39 نمایش پست ها
    سلام
    چگونه میتوان با یک اکانت برای دو فرد بالای 18 سال دو اپلیکیشن جدا ساخت؟
    من با یک اکانت برای یک نفر و همراهان میتوانم برای ویزای توریستی اپلای کنم اگر بخواهم برای فرد دیگری اپلای کنم امکان درخواست ویزای توریستی وجود ندارد مگر انکه برای نفر دوم بعنوان فامیلی ممبر نفر اول همراه کنم .
    سلام امکانش نیست، هر فرد بالای هجده سال باید یک اپلیکیشن جداگانه تکمیل کنه، یعنی خواهر و برادر بالای هجده سال اصطلاحا family member محسوب نمیشوند که در یک اپلیکیشن قرار بگیرند.سیستمی که از طریق اون میشه برای افراد مختلف در یک اکانت اقدام کرد نامش پرتال APR هست و صرفا در اختیار کسانی قرار میگیره که در سیستم دولت به عنوان نماینده قانونی متقاضیان ثبت شده هستند و شماره شناسایی مخصوص دارند.
    ویرایش توسط alikanosala : June 11th, 2019 در ساعت 03:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام امکانش نیست، هر فرد بالای هجده سال باید یک اپلیکیشن جداگانه تکمیل کنه، یعنی خواهر و برادر بالای هجده سال اصطلاحا family member محسوب نمیشوند که در یک اپلیکیشن قرار بگیرند.سیستمی که از طریق اون میشه برای افراد مختلف در یک اکانت اقدام کرد نامش پرتال APR هست و صرفا در اختیار کسانی قرار میگیره که در سیستم دولت به عنوان نماینده قانونی متقاضیان ثبت شده هستند و شماره شناسایی مخصوص دارند.
    ممنون از پاسخگویی
    من از اکانتی که دوسال قبل بنام خودم و برای خانواده ام درست کرده بودم توانستم که مجددا برای یکی از فرزندانم مجددا اپلای کنم بنظر میرسید که این اکانت به دفعات قابل استفاده باشد اما فقط برای اپلای یک نفر(یا یک خانواده ) امکان دارد بهرحال همانطور که گفتید ظاهرا برای نفر دوم نیاز به اکانت جداگانه میباشد

Senior Member

دوستان , کسانی که با پاسپورت ایرانی مقیم امارات هستن
    برای پروسه ویزای توریستی کانادا مثل ایرانیان داخل کشور هستن
    و پروسه آنلاین انجام میشه یا اینکه باید اپلیکیشن کاغذی پر کنن و تحویل سفارت کانادا در ابوظبی یا کنسولگری در دبی
    بدن ؟ آیا تفاوتی هست ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوستان , کسانی که با پاسپورت ایرانی مقیم امارات هستن
    برای پروسه ویزای توریستی کانادا مثل ایرانیان داخل کشور هستن
    و پروسه آنلاین انجام میشه یا اینکه باید اپلیکیشن کاغذی پر کنن و تحویل سفارت کانادا در ابوظبی یا کنسولگری در دبی
    بدن ؟ آیا تفاوتی هست ؟ ممنون
    تفاوتی نیست، تمام پروسه آنلاین انجام میشه، برای انگشت نگاری هم پس از دریافت نامه میتونید به نزدیکترین دفتر vac مراجعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان یک سوال
    من بهمراه خانواده برای اولین بار قبل سال نو 17 روز کانادا بودم به موقع رفتم و به موقع خارج شدم . با لوفتانزا رفتیم و توی فرانکفورت خیلی به ما گیر دادن قبل سوار شدن که چرا میرید وقتی کسی رو ندارید از کجا بدونیم برمیگردید .... اما توی کانادا کاری باهامون نداشتن.
    چون داره ویزای من تموم میشه تصمیم داریم برای اکتبر 5 ماه مجدد بریم کانادا .
    خیلی ترس داریم نکنه گیر بدن و اجازه ورود ندن اصلا قصد موندن هم نداریم . نمی دونم چکار کنم حداقل بر نگردونن اینهمه راه میریم . وسایل زیادی همراهمون نیست در حد توریستی .کسی میتونه در مورد کمک فکری کنه راهنمایی کنه ؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)