نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1684 از 1841 نخستنخست ... 68411841584163416741675167616771678167916801681168216831684168516861687168816891690169116921693169417341784 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,831 تا 16,840 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نگران نباشید این عادیه به دلیل اینکه خیلی ها به این بهونه میان المان و پناهندگی المان رو میگیرن.متاسفانه یک سری ادم نفهم و بی سواد ابرو ایران و ایرانی رو بردن. نگران نباش نهایتش اینکه پاسپورتونو میگیرین و همراه پلیس المان به گیت خروجی پرواز در المان انتفال داده میشین.اجازه ورود میدن نگران نباشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ويزا براي ارائه مقاله در كانادا

سلام دوستان
    من اولین باره دارم توی سایت پست می ذارم، متاسفانه اطلاعات من در مورد نحوه پر کردن فرم خیلی پایین. می خواستم ببینم لینکی هست در این زمینه که به من کمک کنه و آدرس دقیق سایتی که باید فرم را ازونجا بگیریم هم لطف می کنین

Junior Member

دوستان سوالی داشتم .برادرم ساکن کانادا هست قراره دعوت نامه برام بفرسته .از لحاظ مالی هم مشکل نداره و وضعش توپه.اما من تو شرکت خصوص کار میکنم با ماهی 1.5میلیون حقوق. مجردم و خونه دارم.با چند تا موسسه تماس گرفتم و بهشون قضیه رو گفتم اما اکثرا گفتن که ریجکت میشید چون وضع مالیتون خوب نیست .حالا چیکار باید کنم؟یکی از موسسه ها گفت برادرتون باید اسپانسرتون بشه. اگه برادرم اسپانسر مالیم بشه کارم حل میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ما هفته پیش رفتیم بایومتری بعد از 4 روز جواب اومده که ویزامون رد شده . 2 دلیل هم گفتن:
    اول بخاطر مسایل مالی متقاعد نشدیم برگردید در حالی که من و همسرم هردومون اسناد ملکی و مدارک شغلی و حسابهای بانکی خیلی خوبی ارایه دادیم.
    دوم بخاطر هدف از سفر قانع نشدیم ک شما کشور کاناندا رو ترک میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazx نمایش پست ها
    دوستان سوالی داشتم .برادرم ساکن کانادا هست قراره دعوت نامه برام بفرسته .از لحاظ مالی هم مشکل نداره و وضعش توپه.اما من تو شرکت خصوص کار میکنم با ماهی 1.5میلیون حقوق. مجردم و خونه دارم.با چند تا موسسه تماس گرفتم و بهشون قضیه رو گفتم اما اکثرا گفتن که ریجکت میشید چون وضع مالیتون خوب نیست .حالا چیکار باید کنم؟یکی از موسسه ها گفت برادرتون باید اسپانسرتون بشه. اگه برادرم اسپانسر مالیم بشه کارم حل میشه؟
    سن و حقوقتون کم باشه و مجرد هم باشید احتمال ریجکت شدن بالاست مخصوصا این روزها که شرایط سیاسی هم ب شدت در تصمیم گیریهاشون تاثیر منفی داره. بنظرم فعلا اقدام نکنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ويزا براي ارائه مقاله در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اولین باره دارم توی سایت پست می ذارم، متاسفانه اطلاعات من در مورد نحوه پر کردن فرم خیلی پایین. می خواستم ببینم لینکی هست در این زمینه که به من کمک کنه و آدرس دقیق سایتی که باید فرم را ازونجا بگیریم هم لطف می کنین
    سلام . بعد از اینکه اکانت بسازید وارد قسمتی میشید که باید مدارک رو آپلود کنید در هر قسمتی ک باید فرم آپلود کنید ی علامت سوال داره ک بعد از کلیک کردن روی علامت خود سایت بهتون لینک دانلود فرم مربوطه رو میده

Junior Member

سلام دوستان، سوال من در مورد نامه دعوتنامه برای ویزای توریستی هست. آیا اطلاعاتی مثل مدارک مالیاتی و یا مدرک شغلی میزبان حتما بایستی ضمیمه دعوتنامه بشه؟ چون میزبان خیلی شخص نزدیکی نیست و ممکنه امکان فراهم کردن این مدارک نباشه. آیا آژانس ها این نامه و مدارک مربوط بهش رو می تونن آماده کنن؟ اگه پیشنهادی دارین خیلی ممنون می شم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ranjeroo نمایش پست ها
    سلام دوستان، سوال من در مورد نامه دعوتنامه برای ویزای توریستی هست. آیا اطلاعاتی مثل مدارک مالیاتی و یا مدرک شغلی میزبان حتما بایستی ضمیمه دعوتنامه بشه؟ چون میزبان خیلی شخص نزدیکی نیست و ممکنه امکان فراهم کردن این مدارک نباشه. آیا آژانس ها این نامه و مدارک مربوط بهش رو می تونن آماده کنن؟ اگه پیشنهادی دارین خیلی ممنون می شم راهنمایی کنید.
    خیر نیازی نیست، یک عدد مدرک شناسایی کانادایی میزبان مثل گواهینامه ، کارت اقامت دایم یا صفحه اول پاسپورت کانادایی کافی هست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ranjeroo نمایش پست ها
    اگر میزبان در دعوتنامه گفته که هزینه‌های اقامت شما رو تقبل میکنه باید مدرکی برای اثبات توانایی مالیش ارائه بده وگرنه نیازی نیست.
    قسمت آخر سوالتون رو متوجه نشدم. یعنی آژانس مدارک شغلی و مالیاتی آشنای شما رو فراهم کنه؟

Junior Member

دوستان ۳ روز پیش بایو رو انجام دادم هنوز تو پرونده ام نشسته.و ایمیل آپدیت نیومده.چقد طول میکشه بیاد تو اپلیکیشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)