نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1688 از 1841 نخستنخست ... 68811881588163816781679168016811682168316841685168616871688168916901691169216931694169516961697169817381788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,871 تا 16,880 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام به همه ی دوستان
    از آشنایان ما اقدام کردن برای ویزای ویزیتوری و هر سه نفر پاس شدن حدود یک ماه پیش،
    مشکلی که هست اینه که به بچه شون تا تاریخ انقضا پاس قدیمی ویزا دادن که آخر ژانویه 2020 هست... و این خانواده بخاطر مشکلی که پیش اومده سفر رو به تعویق انداختن برای فوریه یا مارچ 2020... حالا سوالم اینه که آیا این ها می تونن باز برای بچه شون اقدام مجدد کنن یا خیر؟ بهتره بذارن اون ویزا منقضی شه بعد؟...
    پیشاپیش ممنونم از کمک تون

Junior Member

سلام دوستان یک سوال مهم دارم، می خوام نت آفیسر و تمام مدارکی که برام آپلود شده رو بگیرم، طبق راهنماییهای قبلی میدونم از چه لینکی باید برای نت اقدام کنم اما برای همه مدارک باید چیکار کنم؟ و آیا باید درخواست بدم که با سی دی و از طریق پست بیاد چون هر دو را می خوام

Junior Member

سلام
    سوالي داشتم
    همونطور كه قبلا اعلام كردم الان از انگشت نگاري ما براي ويزاي توريستي كانادا هفت ماه و نيم ميگذره...
    حقيقتش كاراي سابميت ما رو يه كارگزار برامون انجام داده و همونطور كه همه ميدونيد و قبلا هم دوستان توي همين فروم گفتن كارگزار ها چون براي همه رو از يه اكانت سابميت ميكنن يوزر و پسوورد اون اكانت رو در اختيار كلاينت ها قرار نميدن كه خودشون چك كنن .
    حالا چون زمان ما خيلي طولاني شده شكي مبني بر اينكه نكنه جواب ريجكت اومده و كارگزار به ما اطلاع نميده سراغ من اومده !
    به نظرتون هيچ راهي ديگه اي نيست كه بدون دسترسي به اكانت از وضعيت پرونده آگاه بشيم؟!
    يه جايي خوندم كه ميتونم اكانت بسازم و لينك كنم با مشخاصتم به اكانتي كه قبلا ساخته شده برام ! همچين چيزي ميشه؟
    الان فرضا كسي يوزر پسوورد رو كلا فراموش كنه چيكار ميكنه؟
    اين tracking id no كه توي يه برگه زرد رنگ موقع انگشت نگاري به ما دادن هم وقتي توي سايت vfs global انكارا وارد ميكنم همراه تاريخ تولدم فقط مينويسه no recorde found
    كلافه شدم نميفهمم داستان چيه

Junior Member

من یکی از دوستهام همین مشکل داشت بعد آمدند ایمیل زدند به سفارت با همون شماره پرونده ای که روی برگه انگشت نگاری داشتند سفارت هم گفت شما در این تاریخ و این تاریخ پرونده شما برسی و ریجکت شده تازه فهمیدند طرف چون دوستشون هم بوده دو بار براشون اقدام کرده و رد شدند

نقل قول نوشته اصلی توسط alispa نمایش پست ها
    سلام
    سوالي داشتم
    همونطور كه قبلا اعلام كردم الان از انگشت نگاري ما براي ويزاي توريستي كانادا هفت ماه و نيم ميگذره...
    حقيقتش كاراي سابميت ما رو يه كارگزار برامون انجام داده و همونطور كه همه ميدونيد و قبلا هم دوستان توي همين فروم گفتن كارگزار ها چون براي همه رو از يه اكانت سابميت ميكنن يوزر و پسوورد اون اكانت رو در اختيار كلاينت ها قرار نميدن كه خودشون چك كنن .
    حالا چون زمان ما خيلي طولاني شده شكي مبني بر اينكه نكنه جواب ريجكت اومده و كارگزار به ما اطلاع نميده سراغ من اومده !
    به نظرتون هيچ راهي ديگه اي نيست كه بدون دسترسي به اكانت از وضعيت پرونده آگاه بشيم؟!
    يه جايي خوندم كه ميتونم اكانت بسازم و لينك كنم با مشخاصتم به اكانتي كه قبلا ساخته شده برام ! همچين چيزي ميشه؟
    الان فرضا كسي يوزر پسوورد رو كلا فراموش كنه چيكار ميكنه؟
    اين tracking id no كه توي يه برگه زرد رنگ موقع انگشت نگاري به ما دادن هم وقتي توي سايت vfs global انكارا وارد ميكنم همراه تاريخ تولدم فقط مينويسه no recorde found
    كلافه شدم نميفهمم داستان چيه

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    ببخشید یه سوال داشتم من می خواستم برای ویزای مولتی 5 ساله کانادا اقدام کنم و همه شرایط لازم رو دارم میخواستم بدونم کسی جایی رو میشناسه که(آژانس هواپیمایی و ... ) هم کارش خوب باشه و مطمین باشه و هم قیمت مناسب بگیررو به من معرفی کنه لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    ببخشید یه سوال داشتم من می خواستم برای ویزای مولتی 5 ساله کانادا اقدام کنم و همه شرایط لازم رو دارم میخواستم بدونم کسی جایی رو میشناسه که(آژانس هواپیمایی و ... ) هم کارش خوب باشه و مطمین باشه و هم قیمت مناسب بگیررو به من معرفی کنه لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    خودتون اقدام گنید. به راحتی میتونید همه کارها را انجام بدین و در صورت داشتن سوال هم دوستان در گروه راهنمایی می کنند یا کامنتهای قبلی را مطالعه کنید.

Junior Member

دوستان در فرم تقاضای مدارک و نت آفیسر دو تا قسمت هست که باید به امضای کلاینت و اون شخصی که مقیم کانادا هست و داره از کانادا اقدام میکنه برسه، آیا باید امضا بشه حتما؟ اگر آره چطور!؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    دوستان در فرم تقاضای مدارک و نت آفیسر دو تا قسمت هست که باید به امضای کلاینت و اون شخصی که مقیم کانادا هست و داره از کانادا اقدام میکنه برسه، آیا باید امضا بشه حتما؟ اگر آره چطور!؟
    در هیچ کجای فرم امضای شخص مقیم کانادا خواسته نشده. ایشون مشخصات شون در بخش 1 (designated representative's information) نوشته میشه و شخص متقاضی 2 مشخصات خودش را می نویسته و با جوهر آبی امضا می کنه. در واقع یک فرم اجازه نامه هست که شخص داره با امضای خودش به فرد مقیم کانادا اجازه دسترسی به پرونده اش را می ده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام
    کسی از امریکا برای اخذ ویزای کانادا اقدام کرده؟
    من ایمیل سفارت کانادا جهت ارسال پاسپورت و مدارک رو دریافت کردم. اما نمیدونم چه مبلغی و به چه آدرسی باید ارسال کنم. تو یه سایت خوندم هزینه رو باید به آدرسی غیر از دفتر VAC نیویورک پست کرد. سایت www.vfsglobal.ca اصلا واضح نیست و توو سایتهای دیگه مطالب متناقض میخونم. فقط هم 4 روز دیگه وقت دارم که ویزامو رو به سفارت کانادا برسونم.

لطفا راهنمایی کنید.
    مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط new_world نمایش پست ها
    سلام
    کسی از امریکا برای اخذ ویزای کانادا اقدام کرده؟
    من ایمیل سفارت کانادا جهت ارسال پاسپورت و مدارک رو دریافت کردم. اما نمیدونم چه مبلغی و به چه آدرسی باید ارسال کنم. تو یه سایت خوندم هزینه رو باید به آدرسی غیر از دفتر VAC نیویورک پست کرد. سایت www.vfsglobal.ca اصلا واضح نیست و توو سایتهای دیگه مطالب متناقض میخونم. فقط هم 4 روز دیگه وقت دارم که ویزامو رو به سفارت کانادا برسونم.

لطفا راهنمایی کنید.
    مرسی.
    از هرجای دنیا که اقدام کنید پروسه یکسان هست ، آنلاین اقدام می کنید و همه هزینه ها رو آنلاین پرداخت میکنید.ولی چون سوال شما اصلا واضح نیست تنها چیزی که الان میتونم بگم اینست که برای خدمات ارسال و دریافت پاسپورت باید به نزدیکترین محل VAC در ایالت محل سکونت مراجعه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)