نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1689 از 1841 نخستنخست ... 68911891589163916791680168116821683168416851686168716881689169016911692169316941695169616971698169917391789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,881 تا 16,890 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    در هیچ کجای فرم امضای شخص مقیم کانادا خواسته نشده. ایشون مشخصات شون در بخش 1 (designated representative's information) نوشته میشه و شخص متقاضی 2 مشخصات خودش را می نویسته و با جوهر آبی امضا می کنه. در واقع یک فرم اجازه نامه هست که شخص داره با امضای خودش به فرد مقیم کانادا اجازه دسترسی به پرونده اش را می ده.
    ضمن تشکر از شما، بله متوجه اشتباهم شدم و چون همزمان فرم رو باید پر میکردیم بهترین راه همون پرینت و اسکن مدرک بود که از همین ایران فرستادم، اینطور که من فهمیدم امضای الکترونیکی قبول نیست. به هر حال ممنونم تمام کارهام دو روز پیش تموم شد.

Junior Member

سلام
    دوستان میخواستم ببینم ما که به واسطه کارگزار اقدام کردیم آیا جواب ویزا شدن ما تو خود سایت VFC میاد؟ واسه من دوماهه تو حالت پروسسینگ مونده آیا اگر جواب بیاد تغییر میکنه این حالت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xsajadx نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواستم ببینم ما که به واسطه کارگزار اقدام کردیم آیا جواب ویزا شدن ما تو خود سایت VFC میاد؟ واسه من دوماهه تو حالت پروسسینگ مونده آیا اگر جواب بیاد تغییر میکنه این حالت؟
    تو وی اف اس هیچی نمیاد ، در همون اکانتتون که کارگزار براتون در وبسایت اصلی اداره مهاجرت کانادا باز کرده میاد، اما اگر مثل من کارگزار لطف کرده باشه و ایمیل خودتون رو در اکانتتون وارد کرده باشه تمامی تغییرات به ایمیلتون اعلام میشه، شما فقط میفهمید که یه تغییراتی در اکانتتون شده و به ایمیلتون اعلان میشه فقط همین ، برای اینکه بفهمید دقیقا چه تغییراتی رخ داده و پیامشون چی بوده باید وارد اکانتتون بشید، کارکزار پسوورد یا شماره اپلیکیشن به شما نخواهد داد و فقط شما باید منتظر بمونید، در نهایت بعد از گذشتن چندین ماه اگر حس کردید کارگزار داره میپیچونه خودتون مستقیم یک ایمیل میزنید به اداره بررسی ویزاتون م میگید جواب من چی شد پس!

Junior Member

دوستان دو تا سوال برای ویزای توریستی داشتم:
    1- در فرم ها نوشته امضا، اما نمی تونم در اون قسمت بنویسم، باید پرینت بگیرم و اضا کنم و دوباره اسکن کنم؟ من برای انلاین اقدام می کنم.
    2- در travel history فرم خاصی نداره؟ باید در ورد خودم بنویسم؟ کسی فرمت آماده ای نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    تو وی اف اس هیچی نمیاد ، در همون اکانتتون که کارگزار براتون در وبسایت اصلی اداره مهاجرت کانادا باز کرده میاد، اما اگر مثل من کارگزار لطف کرده باشه و ایمیل خودتون رو در اکانتتون وارد کرده باشه تمامی تغییرات به ایمیلتون اعلام میشه، شما فقط میفهمید که یه تغییراتی در اکانتتون شده و به ایمیلتون اعلان میشه فقط همین ، برای اینکه بفهمید دقیقا چه تغییراتی رخ داده و پیامشون چی بوده باید وارد اکانتتون بشید، کارکزار پسوورد یا شماره اپلیکیشن به شما نخواهد داد و فقط شما باید منتظر بمونید، در نهایت بعد از گذشتن چندین ماه اگر حس کردید کارگزار داره میپیچونه خودتون مستقیم یک ایمیل میزنید به اداره بررسی ویزاتون م میگید جواب من چی شد پس!
    ايميل سفارت براي اينكه خودمون ايميل بزنيم و مطمئن بشيم كه كارگزار نميپيچونه چه ايميلي هست ؟
    اگر ادرس ايميل اون بخش مربوطه رو داريد براي من بنويسيد لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alispa نمایش پست ها
    ايميل سفارت براي اينكه خودمون ايميل بزنيم و مطمئن بشيم كه كارگزار نميپيچونه چه ايميلي هست ؟
    اگر ادرس ايميل اون بخش مربوطه رو داريد براي من بنويسيد لطفا
    البته دو ماه انتظار خیلی عجیب نیست، من دسترسی به ایمیلشون نداذم اما صفحات قبلتر تو همین فروم ذکر شده.

Junior Member

دوستان چند بار راهنمایی خواستم
    طبق یکی از راهنمایی هایی که گرفتم به این آدرس
    ankraimmigration@internatinal.gc.ca
    ایمیل زدم و جواب اتوماتیک اومد
    (۸ ماه منتظر جواب ویزامونم و از طریق کارگزار اقدام کردیم)
    ادرس ایمیل دیگه ای هست که بتونم جواب مستقیم بگیرم
    اینم جواب ایمیل اتومات:
    Due to exceptionally high volumes of visa applications, processing times have unfortunately increased. As we are using all available resources for processing, we will not be responding to email enquiries for applications that are within the current processing times listed on our website: http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp You may find the answers you are looking for at www.canada.ca/immigration
    We appreciate your understanding.

نقل قول نوشته اصلی توسط alispa نمایش پست ها
    دوستان چند بار راهنمایی خواستم
    طبق یکی از راهنمایی هایی که گرفتم به این آدرس
    ankraimmigration@internatinal.gc.ca
    ایمیل زدم و جواب اتوماتیک اومد
    (۸ ماه منتظر جواب ویزامونم و از طریق کارگزار اقدام کردیم)
    ادرس ایمیل دیگه ای هست که بتونم جواب مستقیم بگیرم
    اینم جواب ایمیل اتومات:
    Due to exceptionally high volumes of visa applications, processing times have unfortunately increased. As we are using all available resources for processing, we will not be responding to email enquiries for applications that are within the current processing times listed on our website: http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp You may find the answers you are looking for at www.canada.ca/immigration
    We appreciate your understanding.
    راهش اینست که وب فرم بزنید.

این عبارت رو در گوگل جستجو کنید : cic web form

من اگر لینک بزارم برای شما کار نمیکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال برای ویزای توریستی داشتم:
    1- در فرم ها نوشته امضا، اما نمی تونم در اون قسمت بنویسم، باید پرینت بگیرم و اضا کنم و دوباره اسکن کنم؟ من برای انلاین اقدام می کنم.
    2- در travel history فرم خاصی نداره؟ باید در ورد خودم بنویسم؟ کسی فرمت آماده ای نداره؟
    کسی جواب این سوال ها رو نمی دونه؟ باید سریع تر فرم ها رو بفرستم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    کسی جواب این سوال ها رو نمی دونه؟ باید سریع تر فرم ها رو بفرستم
    ۱- به جز فرم family member representative که در اون افراد خانواده باید با امضای اون به نفر اصلی اجازه نمایندگی اونها رو بدن بقیه فرمها امضای دستی لازم نداره. در مرحله آخر از شما تعهد میگیره که راست گفتید و همون میشه امضای شما. برای اون فرمی که گفتم باید به همون روشی که خودتون گفتید امضا کنید.
    ۲- نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)