نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1693 از 1841 نخستنخست ... 69311931593164316831684168516861687168816891690169116921693169416951696169716981699170017011702170317431793 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,921 تا 16,930 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    جدیدا کارت پایان خدمت یا معافی اضافه شده؟ قبلا چنین چیزی نمیخواست.
    چیز تازه ای نیست، افیسرها میدونند که در ایران خدمت سربازی برای جوونها اجباری هست، اگر کسی بگه سربازی نرفته بلافاصله دنبال مدرک معافیت می‌ گردند، اگر مدرکی نباشه ممکن هست بنا رو بر این بزارند که متقاضی چیزی رو ازشون مخفی کرده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفر برای کانادا

درود دوستان از اون جایی که بخش ویزای توریستی برای سفر به کانادا بسته شده، مجبورم سؤالم رو اینجا بپرسم:
    من خواهرم توی مونترال هست و 4ساله شهروندی داره 3 سال پیش برای مادر . پدرم ویزای 5 ساله گرفت؛
    الآن میخوام برای من هم بگیره، پرسیدم ازش چه مدارکی میخواد، گفت مدارکی باید ارایه بدی که دال بر برگشتن باشه (تمکن مالی و فیش حقوقی و این چیزا)
    حالا شنیدم سفارت کانادا شرایط رو سخت کرده، میخواستم بدونم واسه من با شرایطی که دارم، چه مدارکی رو باید دال بر تمکن مالی ارایه بدم تا از طرف سفارت ریجکت نشم؟!
    من 25 سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر هستم، سربازی معاف شدم و مشکلی ندارم، اما جایی کار دولتی نمیکنم یا استخدام نیستم؛
    شغلم بیشتر آزاده و موسیقی تدریس میکنم؛
    لطفاً راهنمایی کنین با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    چیز تازه ای نیست، افیسرها میدونند که در ایران خدمت سربازی برای جوونها اجباری هست، اگر کسی بگه سربازی نرفته بلافاصله دنبال مدرک معافیت می‌ گردند، اگر مدرکی نباشه ممکن هست بنا رو بر این بزارند که متقاضی چیزی رو ازشون مخفی کرده.
    سلام
    قبلا كه من اقدام كردم و ويزا گرفتيم كه كارت معافيت نمى خواستن! الان همسرم رفته بالاى ٥٠ سال كه خود اداره گذرنامه هم ديگه كارت معافيت نمى خواد. آيا تغييرى در قوانين داده شده؟

Junior Member

سلام دوستان. من تازه با این فروم آشنا شدم. امیدوارم دوستان عزیزم لطف کنن و بنده رو راهنمایی کنن
    من و همسر و فرزندم(ایشون 9 سالشونه) برای ویزای توریستی کانادا مدارکمونو آپلود کردیم و یک روز قبل اینکه پرداخت رو انجام و ثبت نام نهایی رو انجام بدیم متوجه شدیم که همسرم باردار هستند. ما نمیخوام فرزندمون رو اونجا بدنیا بیاریم و برناممون این هستش که اگه با ویزامون موافقت شد کانادا نریم و صبر کنیم فرزندمون بدنیا اومد برای ایشون هم ثبت نام کنیم و بعدش همگی با هم سفر کنیم، سوال من از شما دوستان عزیز اینه:
    1. در صورت موافقت با ویزای ما، اگه حدود 10 ماه بعد بخوام برای فرزندم هم درخواست بدم، آیا محدودیتی در این مورد وجود داره؟ یا اینکه اصلا به ایشون ویزا میدن؟یکسری از دوستانم میگن اگه به شما ویزا بدن به نوزادتون هم حتما میدن. خلاصه نمیدونم شانس ویزاشدن ایشون به چه شکله؟بالا هستش یا پایین؟
    2. و اینکه روال ثبت نام برای فرزندمون به چه شکله؟ یعنی مثل خودمون باید برای ایشون اکانت درست کنم و بقیه مراحل؟و اینکه مدارک خودم رو هم باید بزارم برای ایشون؟
    ببخشید که طولانی شد. ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایین

اگر یه نگاه ساده به فرم درخواست ویزای توریستی بندازین، از روی سوالاتی که مطرح شده متوجه خواهید شد که چه چیزایی موثر هست در دادن ویزا. داشتن شغل ثابت، با درامد خوب و با سابقه معقول (مثلا دو یا سه سال بیشتر) قطعا می تونه افسر مهاجرت رو مجاب بکنه که فرد متقاضی در کشور خودش کار می کنه و توی گوشه ذهنش هم ذهنیتی برای موندن احتمالا در کانادا نداره. شما از نظر سنی که در شرایط خطر هستی (سن پایین، احتمال ریسک کردن در زندگی: بالا). سوابق سفر اگر داشته باشی به صورت مستمر (نه اینکه مثلا دو ماه قبل از درخواست، سه تا جا پشت هم رفته باشی) می تونه این تصویر مثبت رو بده که شما علاقمند به سفر هستی و میخوایی یه سفر هم به کانادا داشته باشی. پول و مسائل مالی، بخش دوم ماجراست که شامل دو بخش هست: شما و فرد دعوت کننده. یعنی اگر شما مثلا 100 میلیون تومن توی حسابت پول داری، فرضا اگر خواهرتون هم یه شغل مناسب در کانادا داشته باشن با مدارک مالیاتی معتبر، می تونه تاثیر بی نهایت مثبت داشته باشه. یادتون باشه، پدر و مادر حق مسلم و قانونیشون هست که فرزندشون رو ببینن و در مورد این دو عزیز، کانادا خیلی سخت گیری نداره ولی خواهر برادر این امتیاز رو ندارن. شما با چیزایی که از خودت نوشتی، احتمال پذیرفته شدن ویزات کم هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    درود دوستان از اون جایی که بخش ویزای توریستی برای سفر به کانادا بسته شده، مجبورم سؤالم رو اینجا بپرسم:
    من خواهرم توی مونترال هست و 4ساله شهروندی داره 3 سال پیش برای مادر . پدرم ویزای 5 ساله گرفت؛
    الآن میخوام برای من هم بگیره، پرسیدم ازش چه مدارکی میخواد، گفت مدارکی باید ارایه بدی که دال بر برگشتن باشه (تمکن مالی و فیش حقوقی و این چیزا)
    حالا شنیدم سفارت کانادا شرایط رو سخت کرده، میخواستم بدونم واسه من با شرایطی که دارم، چه مدارکی رو باید دال بر تمکن مالی ارایه بدم تا از طرف سفارت ریجکت نشم؟!
    من 25 سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر هستم، سربازی معاف شدم و مشکلی ندارم، اما جایی کار دولتی نمیکنم یا استخدام نیستم؛
    شغلم بیشتر آزاده و موسیقی تدریس میکنم؛
    لطفاً راهنمایی کنین با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    اگر یه نگاه ساده به فرم درخواست ویزای توریستی بندازین، از روی سوالاتی که مطرح شده متوجه خواهید شد که چه چیزایی موثر هست در دادن ویزا. داشتن شغل ثابت، با درامد خوب و با سابقه معقول (مثلا دو یا سه سال بیشتر) قطعا می تونه افسر مهاجرت رو مجاب بکنه که فرد متقاضی در کشور خودش کار می کنه و توی گوشه ذهنش هم ذهنیتی برای موندن احتمالا در کانادا نداره. شما از نظر سنی که در شرایط خطر هستی (سن پایین، احتمال ریسک کردن در زندگی: بالا). سوابق سفر اگر داشته باشی به صورت مستمر (نه اینکه مثلا دو ماه قبل از درخواست، سه تا جا پشت هم رفته باشی) می تونه این تصویر مثبت رو بده که شما علاقمند به سفر هستی و میخوایی یه سفر هم به کانادا داشته باشی. پول و مسائل مالی، بخش دوم ماجراست که شامل دو بخش هست: شما و فرد دعوت کننده. یعنی اگر شما مثلا 100 میلیون تومن توی حسابت پول داری، فرضا اگر خواهرتون هم یه شغل مناسب در کانادا داشته باشن با مدارک مالیاتی معتبر، می تونه تاثیر بی نهایت مثبت داشته باشه. یادتون باشه، پدر و مادر حق مسلم و قانونیشون هست که فرزندشون رو ببینن و در مورد این دو عزیز، کانادا خیلی سخت گیری نداره ولی خواهر برادر این امتیاز رو ندارن. شما با چیزایی که از خودت نوشتی، احتمال پذیرفته شدن ویزات کم هست.
    یعنی راهی وجود نداره که من بتونم از اون طریق اقدام کنم و طی چند ماه آینده ویزای توریستی بگیرم؟!
    آیا ارزش اقدام کردن داره یا با شرایط فعلی احتمال ریجکتی بالاست؟! (برای تمکن میتونم مبلغی بالای 100 میلیون توی حساب بزارم، خواهرم هم میتونه مدارک دال بر توانایی مالی خودش ارایه بده)

تا کسی اقدام نکنه، هیچی معلوم نمیشه. تنها چیزی که تلاش می کنیم به عزیزان هموطن انتقال بدیم اینه که خدای نکرده درخواستشون رد نشه و سابقه منفی توی پروندشون ثبت بشه. با اینکه همه میگن و قانونا هم درخواست های بعدی پس از رد شدن یه درخواست، مستقلا بررسی میشه ولی همه می دونن که همواره در فرم ها سوال میشه آیا تا حالا درخواست شما رد شده؟ پس این مساله مهم هست و لحاظ میشه. شما الان در مساله پولی قرار نمیگیری اصلا. بخش برنگشتن به ایران شما مشکل داره و لنگ میزنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    یعنی راهی وجود نداره که من بتونم از اون طریق اقدام کنم و طی چند ماه آینده ویزای توریستی بگیرم؟!
    آیا ارزش اقدام کردن داره یا با شرایط فعلی احتمال ریجکتی بالاست؟! (برای تمکن میتونم مبلغی بالای 100 میلیون توی حساب بزارم، خواهرم هم میتونه مدارک دال بر توانایی مالی خودش ارایه بده)

Junior Member

دوستان برای بایومتریک فقط باید پول واریز کنیم؟ فرم خاصی نمی خواد پر کنیم؟ برای من فقط فرم های ویزاست هیچ جا مشخص نکرده کجا بایومتریک بدم، چه چیزهایی ببرم فقط هزینه بایو نوشته

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان.
    من چند سال پيش كه اقدام كردم، مدارك را هم ترجمه و هم كپى فارسى را آپلود ميكردم. الان شنيدم كه فقط مدارك ترجمه انگليسى با مهر متوجم كافى است و احتياج به آپلود كپى هاى فارسى نيست. ممنون ميشم منرا راهنمايى كنيد. اگر فقط ترجمه ها را بفرستم مشكلى پيش نمياد؟

هر کس به شما چنین چیزی گفته کاملا بی اطلاع بوده از ماجرا.
    در واقع، مدارکی که سفارت میخواد مثلا شناسنامه فرد، کارت ملی و یا مدرک تحصیلی ش هست. حالا چون کشور ما زبان رسمی ش فارسی هست و اونجا که شما داری میری زبانش چیز دیگه، شما میایی اصل مدرکت رو میذاری و ترجمه رسمی که مورد تایید باشه بهش ضمیمه میکنی. نه اینکه ترجمه، اصل باشه و خود مدرک، فرعیات.
    در ثانی، دارالترجمه های رسمی داخل کشور همگی ملزم هستند اصل مدرک شما رو رویت بکنند پیش از ترجمه و همونجا ازش یه کپی بگیرند و اونو به ترجمه ضمیمه بکنند. حالا شما کجا ترجمه کردی که کپی اصل مدارک بهش متصل نیس جای سوال داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من چند سال پيش كه اقدام كردم، مدارك را هم ترجمه و هم كپى فارسى را آپلود ميكردم. الان شنيدم كه فقط مدارك ترجمه انگليسى با مهر متوجم كافى است و احتياج به آپلود كپى هاى فارسى نيست. ممنون ميشم منرا راهنمايى كنيد. اگر فقط ترجمه ها را بفرستم مشكلى پيش نمياد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)