نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1694 از 1841 نخستنخست ... 69411941594164416841685168616871688168916901691169216931694169516961697169816991700170117021703170417441794 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,931 تا 16,940 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من چند سال پيش كه اقدام كردم، مدارك را هم ترجمه و هم كپى فارسى را آپلود ميكردم. الان شنيدم كه فقط مدارك ترجمه انگليسى با مهر متوجم كافى است و احتياج به آپلود كپى هاى فارسى نيست. ممنون ميشم منرا راهنمايى كنيد. اگر فقط ترجمه ها را بفرستم مشكلى پيش نمياد؟
    شنیده‌ها را کاری نداشته‌باشید. تنها مرجع شما سایت اداره مهاجرت هست. حتما کپی اصل مدارک را هم بگذارید. من شخصا مورد دیدم که نگذاشته بود و ردش کردند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    هر کس به شما چنین چیزی گفته کاملا بی اطلاع بوده از ماجرا.
    در واقع، مدارکی که سفارت میخواد مثلا شناسنامه فرد، کارت ملی و یا مدرک تحصیلی ش هست. حالا چون کشور ما زبان رسمی ش فارسی هست و اونجا که شما داری میری زبانش چیز دیگه، شما میایی اصل مدرکت رو میذاری و ترجمه رسمی که مورد تایید باشه بهش ضمیمه میکنی. نه اینکه ترجمه، اصل باشه و خود مدرک، فرعیات.
    در ثانی، دارالترجمه های رسمی داخل کشور همگی ملزم هستند اصل مدرک شما رو رویت بکنند پیش از ترجمه و همونجا ازش یه کپی بگیرند و اونو به ترجمه ضمیمه بکنند. حالا شما کجا ترجمه کردی که کپی اصل مدارک بهش متصل نیس جای سوال داره.
    هیچ جای سوالی نیست!!! به دلیل اینکه اسناد و مدارک من اصلش رویت و کپی شده و حتی به دلیل کار دیگه ای که دارم بعضی مدارکم به تایید دادستری هم رسیده و الان هم کپی ها به ترجمه ها اتچ هست.
    برای اینکه حجم مدارک برای آپلود کم باشه کسی که چندین بار اینکار را انجام داده به من پیشنهاد داد که میشه فقط انگلیسیش را آپلود کرد.
    منهم قبلا خودم اپلای کردم چند سال پیش و ویزا هم گرفتم البته کپی ها را هم همیشه آپلود کردم. فقط می خواستم ببینم تجربه دوستان در این زمینه چی هست؟

وقت به خیر دوستان عزیز
    دوستانی که برای روادید Visitory با داشتن اجازه ی کار سه ساله ای که بعد از فارغ اتحصیلی صادر میشه، از درون کانادا اقدام کردن مدت زمان اعتبار ویزاشون چقدره؟ من اجازه کارم جولای پارسال صادر شد و تا ماه ژوئن واسه روادید اقدام نکردم، چون از کانادا خارج نشدم و هنوز هم قصد خروج ندارم. همین طوری واسه ی اون در ماه گذشته اقدام کردم تا اگه یه وقت ضرورتی پیش اومد مشکلی از این لحاظ نباشه. هنوز گذرنامه دستم نرسیده، ولی تو وب سایت می بینم تاریخ اعتبارش تا ماه مارس ۲۰۲۰ هستش، یعنی واسه ۸ ماه کلا اعتبار داره روادید! این عادی هستش؟ انتظار داشتم تا جولای ۲۰۲۱ که اعتبار اجازه کار هستش، اعتبار داشته باشه و واقعا اگه می دونستم بعد از فرم پر کردن و پرداخت هزینه و پست کردن اگه قرار باشه واسه هشت ماه صادر بشه، واقعا این کار رو نمی کردم

ممنون
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من مقیم کانادا هستم و برای پدر و مادرم به صورت آنلاین د در قالب یک اکانت درخواست ویزای ویزیتور داده ام. مادرم main applicant هستش و الان نامه انگشت نگاری اومده که فقط مشخصات مادرم در اون هستش. آیا همین نامه برای انگشت نگاری پدرم هم کفایت میکنه؟ یا باید برای پدرم نامه انگشت نگاری مجزا بیاد؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

سلام
    نه خیر برای هر فرد بایستی جداگانه نامه بیاد.
    در صورتیکه سن فرد بالای 79 سال باشه (بر اساس قوانین فعلی کانادا) از انگشت نگاری معاف هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid975 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقیم کانادا هستم و برای پدر و مادرم به صورت آنلاین د در قالب یک اکانت درخواست ویزای ویزیتور داده ام. مادرم main applicant هستش و الان نامه انگشت نگاری اومده که فقط مشخصات مادرم در اون هستش. آیا همین نامه برای انگشت نگاری پدرم هم کفایت میکنه؟ یا باید برای پدرم نامه انگشت نگاری مجزا بیاد؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان.
    من شروع به درست کردن اکانت کردم به تمام سوالها هم جواب دادم تا مرحله آخر رسیدم. ولی یدفعه از صفحه اومد بیرون و الان که یوزر و پسورد را میدم میگه invoked شده؟ چرا یوزر و پسورد منرا لغو کرد؟! ممنون میشم راهنمایی کنید!

سلام
    مورد خاصی نباید باشه. شاید از *****شکن استفاده کردین برای رفتن به سایت دولت کانادا. اون کلمه یی هم که نوشتید به نظر درست نیس چون معنی ش میشه بازخوانده شدن و یا متوسل شدن میده. مطمئن هستید چنین چیزی نوشته؟!
    اگر نوشته نام کاربری شما REVOKE شده، یعنی باطل شده. شما یه دونه دیگه درست بکنین ولی این دفعه از هیچ *****شکنی استفاده نکنین. با مرورگر کروم هم برید توی سایت.

سلام دوستان.
    من شروع به درست کردن اکانت کردم به تمام سوالها هم جواب دادم تا مرحله آخر رسیدم. ولی یدفعه از صفحه اومد بیرون و الان که یوزر و پسورد را میدم میگه invoked شده؟ چرا یوزر و پسورد منرا لغو کرد؟! ممنون میشم راهنمایی کنید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    مورد خاصی نباید باشه. شاید از *****شکن استفاده کردین برای رفتن به سایت دولت کانادا. اون کلمه یی هم که نوشتید به نظر درست نیس چون معنی ش میشه بازخوانده شدن و یا متوسل شدن میده. مطمئن هستید چنین چیزی نوشته؟!
    اگر نوشته نام کاربری شما REVOKE شده، یعنی باطل شده. شما یه دونه دیگه درست بکنین ولی این دفعه از هیچ *****شکنی استفاده نکنین. با مرورگر کروم هم برید توی سایت.
    بله در تایپ اشتباه کردم. revoke نوشته. ***** شکن هم ندارم. ممنون. ببینم باز باید درست کنم؟

بله اگر اون نام کاربری قبلا هیچ رقمه نمیشه وارد شد باهاش، و باطل شده می بایست یه نام کاربری و حساب جدیدی درست بکنین.
    بله در تایپ اشتباه کردم. revoke نوشته. ***** شکن هم ندارم. ممنون. ببینم باز باید درست کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

بله اگر اون نام کاربری قبلا هیچ رقمه نمیشه وارد شد باهاش، و باطل شده می بایست یه نام کاربری و حساب جدیدی درست بکنین.

ديشب وقتى اكانت باز كردم به سوال ها كه جواب ميدادم، يكى را با شك جواب دادم! اينكه آيا كسى كه شما را در سفر همراهى ميكنه كه موقعيتى مثل اقامت كانادا( فكر كنم منظورش ويزاى توريستى هم بود) داشته باشه؟
    من اين را no زدم.
    فكر كردم منظورش كسى است كه اقامت كانادا را داره! نكنه اينكه ما تا يكماه ديگه و دخترم تا سال ديگه ويزا داره، اين سوال را بايد yes ميزدم؟
    ممكنه بخاطر همين اكانت منرا لغو كرده باشه سيستم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)