نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1701 از 1841 نخستنخست ... 70112011601165116911692169316941695169616971698169917001701170217031704170517061707170817091710171117511801 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,001 تا 17,010 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadlili نمایش پست ها
    سلام ببخشید اطلاع دارید فرستادن دعوت نامه برای کسی که اقامت کانادا را داره هزینه داره ؟یعنی دعوت کننده به شهرداری یا ادارات دولتی پول باید بده؟؟ یا یه متن ساده تایپ شده به همراه کپی pr کفایت میکنه و نیازی به تائید نداره؟
    گزینه دوم صحیح است.

نقل قول نوشته اصلی توسط barann نمایش پست ها
    دوستان ویزای توریستی خواهرم به دلایل زیر رد شده:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and
    financial status.
    کسی تجربه مشابه رو داره؟ و اینکه چه چیزایی رو پیشنهاد میکنین واسه قوی تر کردن پرونده از نظر مالی؟
    مرسی پیشاپیش
    سلام دوست عزیز، متاسفم بابت ریجکت خواهرتون. میشه بگین چه زمانی و کدوم دفتر انگشت نگاری شون رو انجام دادن. واسه دوستانی که میخوان تایم جواب دستشون بیاد فکر میکنم مفید باشه.
    راجع به سوالی هم که پرسیدین فکر میکنم باید یه مقدار از شرایط فعلی خواهرتون توضیح بدین تا دوستان بتونن واسه قوی کردن پرونده راهنمایی تون کنند.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

سوال من هم راجع به دعوتنامه هست: کسی که برای ما دعوتنامه می فرسته دندانپزشک هست و قبلن برای بستگان دیگه ای فرستاده و خودش هم فرم ها رو پر کرده. ما البته به یه کارگزار سپردیم . کارگزار می گه علاوه بر دعوتنامه مدارک جساب و فرم اخرین مالیات پرداخت شده و مدارک مربوط به کارش رو ضمیمه کنه. دعوت کننده می گهنیازی نیست. اگر افیسر لازم بدونه به راحتی همه موارد رو می تونه استعلام کنه. سوال من از دوستان با تجربه اینه که کدوم مورد درسته؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saharbestcolor نمایش پست ها
    سوال من هم راجع به دعوتنامه هست: کسی که برای ما دعوتنامه می فرسته دندانپزشک هست و قبلن برای بستگان دیگه ای فرستاده و خودش هم فرم ها رو پر کرده. ما البته به یه کارگزار سپردیم . کارگزار می گه علاوه بر دعوتنامه مدارک جساب و فرم اخرین مالیات پرداخت شده و مدارک مربوط به کارش رو ضمیمه کنه. دعوت کننده می گهنیازی نیست. اگر افیسر لازم بدونه به راحتی همه موارد رو می تونه استعلام کنه. سوال من از دوستان با تجربه اینه که کدوم مورد درسته؟
    من به عنوان دعوت کننده هیچ وقت اینها رو نفرستادم. فقط آخرین فیش حقوق رو ضمیمه کردم، مشکلی هم نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام. يك سوال داشتم. آيا ما كه قبلا انگشت نگارى كرديم و ويزا داشتيم و چندتا سفر هم به كانادا داشتيم... پروسه بررسى پرونده امون كوتاه تر خواهد بود؟
    و آيا بررسى پرونده ها از بعد از انگشت نگارى شروع ميشه؟ يا از ابتداى سابميت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saharbestcolor نمایش پست ها
    نیازی نیست ضمنا واقعا باید از دادن چنین مدارک حساس شخصی به کارگزاران خودداری کنید. متاسفانه دیده شده که از روی آنها دعوتنامه های جعلی درست میکنند و با قیمت گزاف به دیگران می‌فروشند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام. يك سوال داشتم. آيا ما كه قبلا انگشت نگارى كرديم و ويزا داشتيم و چندتا سفر هم به كانادا داشتيم... پروسه بررسى پرونده امون كوتاه تر خواهد بود؟
    و آيا بررسى پرونده ها از بعد از انگشت نگارى شروع ميشه؟ يا از ابتداى سابميت؟
    سابقه ویزا داشتن مسلما تاثیرش مثبت هست ولی به هرحال قاعده کلی اینست که تمام بررسی ها رو از ابتدا انجام میدهند، از لحظه سابمیت پرونده وارد نوبت بررسی میشه، اگر انگشت نگاری لازم باشه بعد از انگشت نگاری بررسی ادامه پیدا میکنه.

Junior Member

دوستان یک‌ سوال دارم ، وقتی در خواست نت آفیسر میدیم یه قسمت هم هست که فول ریکورد نام داره و اینجور که من فهمیدم برای تمامی مدارکی هست که آپلود شده، من هر دو را درخواست دادم و ده دلار هم پرداخت کردم، در فرومهای خارجی و اینجا پرسیدم گفتند فول مدارک رو‌میتونم بگیرم و‌ببینم کارگزار چی برام آپلود کرده، اما یک نفر بهم گفت هیچ سفارتی مدارکی که دادی رو‌بهت نمیده، من فقط عکس اونها رو‌می خوام که گفتم با ایمیل با نت آفیسر برام بفرستند، آیا شما کسی رو‌میشناسد که تجربه گرفتن مدارکش رو داشته باشه؟ باید امیدوارم باشم یا خیر؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    دوستان یک‌ سوال دارم ، وقتی در خواست نت آفیسر میدیم یه قسمت هم هست که فول ریکورد نام داره و اینجور که من فهمیدم برای تمامی مدارکی هست که آپلود شده، من هر دو را درخواست دادم و ده دلار هم پرداخت کردم، در فرومهای خارجی و اینجا پرسیدم گفتند فول مدارک رو‌میتونم بگیرم و‌ببینم کارگزار چی برام آپلود کرده، اما یک نفر بهم گفت هیچ سفارتی مدارکی که دادی رو‌بهت نمیده، من فقط عکس اونها رو‌می خوام که گفتم با ایمیل با نت آفیسر برام بفرستند، آیا شما کسی رو‌میشناسد که تجربه گرفتن مدارکش رو داشته باشه؟ باید امیدوارم باشم یا خیر؟
    بله من برای دوستی گرفتم. ایشون هم مثل شما در مورد چیزهایی که آژانس برایشان گذاشته بود شک داشت. اسکن کامل تمام مدارکی که برای درخواست ویزا ارائه شده بود را برای من ایمیل کردند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام
    اگر وقتي ويزا گرفتيم ، بخوايم تاريخ بليط رو عوض كنيم و زودتر بريم و ديرتر برگرديم ، افيسر فرودگاه ميتونه گير بده كه چرا عوضش كردي؟
    چون توي هدف از سفر و دعوت نامه تاريخ ديگه اي ذكر شده با مدت كمتر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)