نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1702 از 1841 نخستنخست ... 70212021602165216921693169416951696169716981699170017011702170317041705170617071708170917101711171217521802 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,011 تا 17,020 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان. اون ٣٣ روز كه الان حدودى خود سايت زمان ميده براى ويزا، با روزهاى تعطيل حساب ميشه؟ آخه خيلى از ايميل ها شنبه و يكشنبه مياد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سلام
    اگر وقتي ويزا گرفتيم ، بخوايم تاريخ بليط رو عوض كنيم و زودتر بريم و ديرتر برگرديم ، افيسر فرودگاه ميتونه گير بده كه چرا عوضش كردي؟
    چون توي هدف از سفر و دعوت نامه تاريخ ديگه اي ذكر شده با مدت كمتر.
    سلام
    نه اونا به اين تاريخ تو فرم كارى ندارند. ولى وقتى مى خواين وارد بشين ميپرسن كه كجا ميرين و تاريخ برگشتتون كى هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله من برای دوستی گرفتم. ایشون هم مثل شما در مورد چیزهایی که آژانس برایشان گذاشته بود شک داشت. اسکن کامل تمام مدارکی که برای درخواست ویزا ارائه شده بود را برای من ایمیل کردند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سلام
    اگر وقتي ويزا گرفتيم ، بخوايم تاريخ بليط رو عوض كنيم و زودتر بريم و ديرتر برگرديم ، افيسر فرودگاه ميتونه گير بده كه چرا عوضش كردي؟
    چون توي هدف از سفر و دعوت نامه تاريخ ديگه اي ذكر شده با مدت كمتر.
    بسیار ممنونم از جوابتون و میدونم تشکر کردن باید با امتیاز دادن به کاربر باشه که من اینکارو‌کردم اما خطا میده، یک سوال دیگه هم مطرح کنم، حدود زمانی که اقدام کردید و‌مدارک ایمیل شد رو یادتون هست؟ برای من الان سی روز شده اما هیچ خبری نیست

سلام من ويزاي مالتيپل كانادا دارم كه بهمن ماه اكسپاير يا منقضي ميشه سوالم اينجاست كه ايا ميتونم داخل خاك كانادا اقدام به ويزا كنم و اگه ميشه ايا شانس بيشتري براي تمديد ويزام داخل خاك كانادا دارم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    سلام من ويزاي مالتيپل كانادا دارم كه بهمن ماه اكسپاير يا منقضي ميشه سوالم اينجاست كه ايا ميتونم داخل خاك كانادا اقدام به ويزا كنم و اگه ميشه ايا شانس بيشتري براي تمديد ويزام داخل خاك كانادا دارم ؟
    تنها کاری که از داخل کانادا می تونید بکنید دادن درخواست برای نهایتا 6 ماه ماندن بیشتر است که در شرایط خاص با آن موافقت می شود (مثلا برای پدر مادرها). برای دریافت ویزای توریستی جدید باید از خارج کانادا اقدام کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    معمولاً وقتى correspondence letter مياد چقدر بعدش جواب ويزا مياد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، متاسفم بابت ریجکت خواهرتون. میشه بگین چه زمانی و کدوم دفتر انگشت نگاری شون رو انجام دادن. واسه دوستانی که میخوان تایم جواب دستشون بیاد فکر میکنم مفید باشه.
    راجع به سوالی هم که پرسیدین فکر میکنم باید یه مقدار از شرایط فعلی خواهرتون توضیح بدین تا دوستان بتونن واسه قوی کردن پرونده راهنمایی تون کنند.
    تاریخ 15 جولای رفتن وک دبی واسه انگشت نگاری و 23 جولای هم پیام ریجکت رسید.
    من بچه اش که نقریبا 6 سالشه رو واسه تای اصلی گذاشته بودم و طبیعتا همسر هم. سند خونه هم گذاشته بودم که به اسم پدرم هست. نامه اشتغال به تحصیل هم گذاشته بودم. در واقع اینا رو به عنوان تای گذاشته بودم که ظاهرا کافی نبودن
    الان دوستان چی پیشنهاد میکنن که قویتر باشه؟ و یه سوال اینکه الان اگه بخواییم سند مثلا زمین به اسمش بزنیم خوب تاریخش میشه الان. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بعد اینکه همون قولنامه اوکی هست درسته؟ نیازی نیست سند به اسمش باشه حتما؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط barann نمایش پست ها
    تاریخ 15 جولای رفتن وک دبی واسه انگشت نگاری و 23 جولای هم پیام ریجکت رسید.
    من بچه اش که نقریبا 6 سالشه رو واسه تای اصلی گذاشته بودم و طبیعتا همسر هم. سند خونه هم گذاشته بودم که به اسم پدرم هست. نامه اشتغال به تحصیل هم گذاشته بودم. در واقع اینا رو به عنوان تای گذاشته بودم که ظاهرا کافی نبودن
    الان دوستان چی پیشنهاد میکنن که قویتر باشه؟ و یه سوال اینکه الان اگه بخواییم سند مثلا زمین به اسمش بزنیم خوب تاریخش میشه الان. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بعد اینکه همون قولنامه اوکی هست درسته؟ نیازی نیست سند به اسمش باشه حتما؟
    سند خونه اگر به اسم شخص نباشه فاقد ارزشه. قولنامه هم همینطور.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان من وبفرم زدم برای پیگیری پروندم چون سه ماه از تاریخ بایو گذشته بود الان بعد از دو هفته این جوابو فرستادن کسی میدونه مظورشون چیه؟؟؟همه اطلاعات پروندم درست وارد کردم تو وبفرم

Thank you for contacting Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC); however, due to the Canadian Privacy Act we are unable to disclose information about an application to unauthorized third parties.

If you are acting on behalf of the applicant as their authorized representative, or wish to be included in the disclosure of information, the applicant must complete the Use of Representative Form (IMM5476) or the Authority to Release Personal Information to a Designated Individual Form (IMM5475) and submit it via the IRCC IRCC Webform before we can divulge any information to you or make any additions or changes to the application.

Please note that you should “Link the Application” through the Authorized Representative’s Portal.

Sincerely,

سلام
    این جواب میگه که شما متقاضی نیستی و به زبان ساده، شما رو واسطه تشخیص داده.
    بنابراین اگر از طریق کسی یا شرکتی درخواست ویزا دادین، به اونها رجوع بکنین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidkazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان من وبفرم زدم برای پیگیری پروندم چون سه ماه از تاریخ بایو گذشته بود الان بعد از دو هفته این جوابو فرستادن کسی میدونه مظورشون چیه؟؟؟همه اطلاعات پروندم درست وارد کردم تو وبفرم

Thank you for contacting Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC); however, due to the Canadian Privacy Act we are unable to disclose information about an application to unauthorized third parties.

If you are acting on behalf of the applicant as their authorized representative, or wish to be included in the disclosure of information, the applicant must complete the Use of Representative Form (IMM5476) or the Authority to Release Personal Information to a Designated Individual Form (IMM5475) and submit it via the IRCC IRCC Webform before we can divulge any information to you or make any additions or changes to the application.

Please note that you should “Link the Application” through the Authorized Representative’s Portal.

Sincerely,

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)