نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1704 از 1841 نخستنخست ... 70412041604165416941695169616971698169917001701170217031704170517061707170817091710171117121713171417541804 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,031 تا 17,040 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان یه سوال دارم شخصی که الان با ویزای تویستی کانادا هست و ویزاش یک ماه دیگه تمام میشه میتونه الان از همون کانادا درخواست تمدید آن لاین بده یا باید از کانادا خارج بشه برگرده ایران بعد درخواست بده؟

Junior Member

سلام دوستان، سؤال من در مورد انگشت نگاری در ترکیه هست، آیا یه دفتر خاص (آنکارا، استانبول..) هست که خلوت تر و منظم تر باشه؟ و این که لازمه از صبح خیلی زود اونجا حاضر باشیم و بریم تو نوبت، یا نسبتا منظمه و طبق زمانی که تعیین کردن، نوبتمون میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    پس مدارک را هنوز نگرفتید. این فقط نوتهای پرونده است که ده ها صفحه کد به ظاهر بی معنی است و فقط در دو صفحه آخر یک پاراگراف مبنی بر دلایل ردی عنوان میشه. اگر از درخواست مدارک 30 روز تقویمی گذشته دوست شما می تونن پیگیری کنند.
    بله دقیقا روز سی ام به ایمیلم اومد، نکته ای که در پست بالاتر مبنی بر اشتباه پر کردن فرم توسط دوستم ذکر کردید درست هست و باید پیگیری کنم یا خیر؟ چون‌نوشته انگلیسی که براتون ارسال کردم تنها نکته ای بود که در ایمیل درباره فول ریکورد ذکر شده بود.ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    بله دقیقا روز سی ام به ایمیلم اومد، نکته ای که در پست بالاتر مبنی بر اشتباه پر کردن فرم توسط دوستم ذکر کردید درست هست و باید پیگیری کنم یا خیر؟ چون‌نوشته انگلیسی که براتون ارسال کردم تنها نکته ای بود که در ایمیل درباره فول ریکورد ذکر شده بود.ممنونم
    ببخشید من متوجه نمی شم، پس بالاخره برای درخواست مدارک جواب گرفتید یا خیر؟ چون متنی که بهش اشاره می کنید جدای از اشتباه بودن ارجاع ماده قانونی، نوشته 51 صفحه چیزهایی براتون ارسال کردند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadlili نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم شخصی که الان با ویزای تویستی کانادا هست و ویزاش یک ماه دیگه تمام میشه میتونه الان از همون کانادا درخواست تمدید آن لاین بده یا باید از کانادا خارج بشه برگرده ایران بعد درخواست بده؟
    چیزی تحت عنوان "تمدید ویزا" نداریم که ایشون درخواست بده. ایشون باید دوباره از اول درخواست ویزا کنند و تمام فرم ها و مدارک را مجدد ارائه کنند و این کار را باید از خارج کانادا انجام دهند. نهایتا از انجام بایومتریک معاف می شوند.
    ضمنا فکر نکنید چون یک بار ویزا گرفتید بار بعدی نیاز به ارائه مدارک قوی نیست. من دیدم دوستانی که همین اشتباه را کردند و در نوبت دوم مدارک کافی نگذاشتند و رد شدند (تازه پدر و مادر شخص مقیم بودند).

Junior Member

چیزی تحت عنوان "تمدید ویزا" نداریم که ایشون درخواست بده. ایشون باید دوباره از اول درخواست ویزا کنند و تمام فرم ها و مدارک را مجدد ارائه کنند و این کار را باید از خارج کانادا انجام دهند. نهایتا از انجام بایومتریک معاف می شوند.
    ضمنا فکر نکنید چون یک بار ویزا گرفتید بار بعدی نیاز به ارائه مدارک قوی نیست. من دیدم دوستانی که همین اشتباه را کردند و در نوبت دوم مدارک کافی نگذاشتند و رد شدند (تازه پدر و مادر شخص مقیم بودند).
    یعنی امکان ارسال مدارک به صورت آن لاین از داخل خود کاناداوجود نداره؟یا میشه ارسال کرد ولی تا زمانی که کانادا هستن جوابش نمیاد؟

Junior Member

ببخشید من متوجه نمی شم، پس بالاخره برای درخواست مدارک جواب گرفتید یا خیر؟ چون متنی که بهش اشاره می کنید جدای از اشتباه بودن ارجاع ماده قانونی، نوشته 51 صفحه چیزهایی براتون ارسال کردند.
    من هم برای نت آفیسر به دوستم گفتم اقدام کنه هم فول ریکورد، یه ایمیل صبح برام اومد که فایل پی دی اف توش مربوط به نت آفیسر بود همون تعداد بالایی که گفتم، در متن همون ایمیل اشاره کرده بود یه جا به ریکورد و من متن انگلیسیش رو گذاشتم اینجا و پرسیدم، اصلا متوجه معنیش نشدم ، الان اونها فایلهای آپلود شده من را به من میدهند یا خیر این خیلی برام مهمه؟ اگر اشتباه اقدام کردیم که دوباره از اول درخواست بدیم

Junior Member

دوباره بخش مهم متن ایمیل رو‌میفرستم براتون که آخرش فقط یک فایل پی دی اف مربوط به نتهای آفیسر بود من بارها چک کردم، من متوجه نمیشم درباره فول ریکوردهام چی میگه
    The processing of your request is now complete. Please refer to the following for an explanation as to what was released:
    Disposition of your records: Disclosed in part
    Section(s) of the Act applied (if applicable): 15(1) The detection, prevention or suppression of subversive or hostile activities
    You received the following amount of pages (if applicable): 51
    Further information about the Access to Information Act can be found at the following web page:
    http://laws-lois.justice.gc.ca/eng/acts/a-1/
    Please be advised that you are entitled to submit a complaint regarding the processing of your request to the Information Commissioner within sixty days of the receipt of this notice. The complaint form can be retrieved at: http://www.oic-ci.gc.ca/eng/lc-cj-lo...r-plainte.aspx.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    من هم برای نت آفیسر به دوستم گفتم اقدام کنه هم فول ریکورد، یه ایمیل صبح برام اومد که فایل پی دی اف توش مربوط به نت آفیسر بود همون تعداد بالایی که گفتم، در متن همون ایمیل اشاره کرده بود یه جا به ریکورد و من متن انگلیسیش رو گذاشتم اینجا و پرسیدم، اصلا متوجه معنیش نشدم ، الان اونها فایلهای آپلود شده من را به من میدهند یا خیر این خیلی برام مهمه؟ اگر اشتباه اقدام کردیم که دوباره از اول درخواست بدیم
    شما نوتها را دریافت کردین. کپی مدارک جدا از این است و با یک ایمیل دیگه میاد.

Junior Member

دوستان يه سوال
    تاريخي كه ويزا صادر ميشه با بليطي كه بهشون داديم يكيه؟ يا ممكنه زودتر از تاريخ بليط ويزا رو صادر كنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)