نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1705 از 1841 نخستنخست ... 70512051605165516951696169716981699170017011702170317041705170617071708170917101711171217131714171517551805 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,041 تا 17,050 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    دوستان يه سوال
    تاريخي كه ويزا صادر ميشه با بليطي كه بهشون داديم يكيه؟ يا ممكنه زودتر از تاريخ بليط ويزا رو صادر كنن؟
    ربطی بهم ندارن. مگه شما بلیت خریدین؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان،
    من دیشب برای پدر و مادرم برای ویزای ویزیتور آنلاین اپلای کردم و هزینه‌ی بایومتریک رو پرداخت کردم. قبلا به محض سابمیت مدارک نامه بایو می اومد. ولی الان نوشته که به انگشت نگاری احتیاج ندارین و اگر لازم شد براتون ایمیل میفرستیم. از اونجایی که پدر و مادرم برای انگشت نگاری برای یک هفته بعد تور رزرو کردند، توصیه شما چی هست؟ آیا تور رو کنسل کنم؟ یا تو این فاصله‌ی یک هفته میاد نامه‌ی بایو؟ ممنونم اگر تجربه ای که اخیرا داشتین رو بگین.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mandolin نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دیشب برای پدر و مادرم برای ویزای ویزیتور آنلاین اپلای کردم و هزینه‌ی بایومتریک رو پرداخت کردم. قبلا به محض سابمیت مدارک نامه بایو می اومد. ولی الان نوشته که به انگشت نگاری احتیاج ندارین و اگر لازم شد براتون ایمیل میفرستیم. از اونجایی که پدر و مادرم برای انگشت نگاری برای یک هفته بعد تور رزرو کردند، توصیه شما چی هست؟ آیا تور رو کنسل کنم؟ یا تو این فاصله‌ی یک هفته میاد نامه‌ی بایو؟ ممنونم اگر تجربه ای که اخیرا داشتین رو بگین.
    نگران نباشین. جدیدا حدود ۲۴ ساعت طول میکشه تا نامه ی بایو بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط mandolin نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر سنشون بالاست يا قبلا انجام دادند احتياجى نداره كه ديگه انجام بدند. اطلاعات بايو در پروفايلتون هست و مى تونيد مشاهد كنيد. اگر لازم باشه نامه بايو براتون بزودى مياد. اگر نباشه نامه correspondence letter قبل از پاسخ نهايى مياد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ربطی بهم ندارن. مگه شما بلیت خریدین؟

من سپتامبر ميخوام اقدام كنم براي ويزا
    ولي بليط رزرويم مال دسامبر هست
    اما در اصل ويزام بياد ميخوام نوامبر برم يعني زودتر از بليطي كه به سفارت ميدم.
    ميخوام بدونم ممكنه ويزارو عينا طبق بليط صادر كنن و من نتونم زودتر برم؟

Junior Member

دوستان براي ويزا توریستی، كارت اقامت يك سالم در ایتالیا چقد بايد از تاريخ انقضاش مونده باشه ؟
    لطفا جواب بدین خیلی مهمه
    ویرایش توسط leilygm : August 3rd, 2019 در ساعت 03:43 PM

Junior Member

سلام
    من میخواستم برای ویزای 5 ساله اقدام کنم . آیا میتوانم خودم اقدام کنم یا حتما باید از طریق آزانسا باشه ؟ واینکه اگر بخواهم خودم اقدام کنم از کدام سایت و چطوری باید اقدام کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

من سپتامبر ميخوام اقدام كنم براي ويزا
    ولي بليط رزرويم مال دسامبر هست
    اما در اصل ويزام بياد ميخوام نوامبر برم يعني زودتر از بليطي كه به سفارت ميدم.
    ميخوام بدونم ممكنه ويزارو عينا طبق بليط صادر كنن و من نتونم زودتر برم؟
    ویزا را بصورت دیفالت مولتیپل و به اندازه اعتبار گذرنانه میدن. رزرو بلیت که هیچ معنی نداره و حداکثر دو سه روز بعد از رزرو از بین میره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr150 نمایش پست ها
    توصیه من اینه که اصلا همچین کارهای بزرگی رو انجام ندین.

اگه بخواین میتونین روی دلایل بازگشتشون به ایران و دلایل سفر به کانادا کار کنید, مانور بیشتری بدین. اگر فکر میکنید دلایلی داشتن که میخواستن تنها بیان, دلایلی بوده که شما به ایشون به قدری نیاز داشتید که ایشون مجبورن خانوادشون رو برای مدتی تنها بگذارند بیان پیشِ شما و ... و یادتون رفته قبلا ذکر کنید میتونید در نامه بیارید.
    ولی به هیچ وجه نه پول زیاد روی حساب جابجا کنید, نه یکهو بعد یه سفر شنگن برای ویزای کانادا اپلای کنید و نه سند به نام بزنید. اینجور کارها قبل اقدام ویزای توریستی کانادا بیشتر شک برانگیزه. افسر روی یک مجموعه عوامل تصمیم میگیره نه فقط یک خونه به نام داشتن یا نداشتن.
    سلام
    مرسی از پاسختون. من موافقم ولی مسله اینه که آفیسر به دلیل دقیقا مالی ویزا رو ریجکت کرده
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and
    financial status
    یعنی من علاوه بر اینکه رو موردای دیگه باید کار کنم (مثلا همانطور که گفتی رو دلیل اومدنش کار کنم و کلا همه چیز و قویتر بزارم) این قسمت مالی هم باید قوی کنم. اگه قسمت مالی رو مشابه بزارم قطعا جواب همین خواهد بود. دوستان توصیه ای دارن عایا؟

دوستان براي ويزا توریستی، كارت اقامت يك سالم در ایتالیا چقد بايد از تاريخ انقضاش مونده باشه ؟
    لطفا جواب بدین خیلی مهمه
    اهمیتی ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)