نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1709 از 1841 نخستنخست ... 70912091609165916991700170117021703170417051706170717081709171017111712171317141715171617171718171917591809 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,081 تا 17,090 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    من امروز پاسپورتم كه دو سال نيم ازش مونده بود رو عوض كردم و درخواست تعويض پاس دادم و بعد ميخوام اقدام كنم براي ويزا.
    ممكنه افيسر بعدا شك كنه كه چرا پاسپورت قبلي رو قبل تموم شدن خیلی جلوتر عوض كردم و ويزا نده؟
    مشکلی نیست اکثرا اینکار رو می کنن برای بلند تر کردن مدت ویزا.

Junior Member

توي فرم چرا نميزاره قسمتاي خاكستري رنگ رو پر كنم؟
    چون نیازی نیست جداب بدید، هر قسمتی خاکستری هست یا نیازی نیست جواب بدید یا باید سوال قبلیش رو جواب بدید تا اون قسمت فعال بشه.

Junior Member

سلام

من قراره برای شرکت تو یه کنفرانس تو کانادا برای ویزای کانادا اقدام کنم. من تو آمریکا دانشجو هستم. می خواستم ببینم که باید بایومتریک رو از کدوم کنسول تو آمریکا اقدام کنم؟ من ساکن کلیولند هستم و یکی از دوستای هندیم گفت که از خود کلیولند میشه اقدام کرد. ولی بعضی از بچه ها میگن که باید از نیویورک اقدام کنم. می خواستم ببینم که کسی اطلاعی داره که واسه ایرانیای اوهایو از کدوم کنسول اقدام باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spin نمایش پست ها
    سلام

من قراره برای شرکت تو یه کنفرانس تو کانادا برای ویزای کانادا اقدام کنم. من تو آمریکا دانشجو هستم. می خواستم ببینم که باید بایومتریک رو از کدوم کنسول تو آمریکا اقدام کنم؟ من ساکن کلیولند هستم و یکی از دوستای هندیم گفت که از خود کلیولند میشه اقدام کرد. ولی بعضی از بچه ها میگن که باید از نیویورک اقدام کنم. می خواستم ببینم که کسی اطلاعی داره که واسه ایرانیای اوهایو از کدوم کنسول اقدام باید کرد؟
    شما هیچ کاری با سفارت ندارید، تمام پروسه آنلاین انجام میشه ،بعد از سابمیت آنلاین مدارک و دریافت نامه بایومتریک ، برای انجام بایومتریک باید به نزدیکترین دفتر vac در اطراف محل زندگی تون مراجعه کنید.در گوگل جستجو کنید پیدا میکنید

Junior Member

دوستان كسي كه حضوري ميخواد مدارك تحويل بده هم بايد توي سايت پروفايل بسازه؟
    براي دعوت نامه از طرف دوست هدف از سفر رو چي انتخاب كنم؟

دوستان كسي كه حضوري ميخواد مدارك تحويل بده هم بايد توي سايت پروفايل بسازه؟
    براي دعوت نامه از طرف دوست هدف از سفر رو چي انتخاب كنم؟
    خیر لازم نیست، در اینصورت همه مکاتبات از طریق ایمیل / نامه کاغذی برای شما ارسال میشه ( از ایران امکانش نیست که کاغذی اقدام کنید)
    هدف از سفر میشه ویزیت.

Junior Member

مرسي
    من از وك ايتاليا ميخوام اقدام كنم
    هفته پيش سوال كردم از مسولش گفت اول پروفابل بساز بعد فرم هارو پر و وليديت كن و بدون وقت بيا يه روز مدارک رو تحویل بده و بايومتريك انجام بده .
    الان موندم چه كنم؟

مرسي
    من از وك ايتاليا ميخوام اقدام كنم
    هفته پيش سوال كردم از مسولش گفت اول پروفابل بساز بعد فرم هارو پر و وليديت كن و بدون وقت بيا يه روز مدارک رو تحویل بده و بايومتريك انجام بده .
    الان موندم چه كنم؟
    من پوزش میخواهم ، ایشون درست میگه، باید ابتدا در cic اکانت بسازید و به یک تعداد سوال جواب بدید و نوع درخواست رو انتخاب کنید تا بهتون فرم‌ها رو بده و بعد فرم‌ها رو ولدیت و پرینت کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط spin نمایش پست ها
    سلام

خود Cleveland OH مرکز ASC هست. برای بیومتریک می توانید مراجعه کنید. نیازی به مراجعه به کنسولگری یا سفارت برای ویزای کانادا به جز پیکاپ نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برای فرزند زیر 7 سال هم اپلیکشن فی باید پرداخت بشه؟

برای پسرم باید این مورد رو آره یا نه بزنم؟ ( کسی دعوتنامه نداده و من و پسرم داریم توریستی اقدام میکنیم )
    Is your family member currently, or will they be, living in Canada with a parent or legal guardian for their entire stay?

برای بچه 7 ساله این فرمو چطور پر کنیم؟
    Use of a Family Member Representative for Online Applications (IMM5713) (required)

پدر بچه نمیان ولی دو مورد رضایت نامه خواستن
    Parent Consent Letter (required) Instructions - Document: Parent Consent Letter

Custody Documents (required)

اولی رو تو دفتر اسناد رسمی انجام دادیم ، دومی چیه؟
    ویرایش توسط Profession@l : August 14th, 2019 در ساعت 12:35 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)