نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1713 از 1841 نخستنخست ... 71312131613166317031704170517061707170817091710171117121713171417151716171717181719172017211722172317631813 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,121 تا 17,130 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    آیا تمامی صفحات پرینت حساب برای سفارت باید ارسال و ترجمه بشه ؟

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    برای بحث ویزا چون شنیده بودم ریجکتی بالاست ریسک نکردم و از طریق وکیل اقدام کردم. از لحظه اپلای کردن تا خود ویزا وکیل رو در جریان گذاشتم. کارشم واقعا عالی بود. اما در کل بازم ریجکت شد.
    خیلی خیلی عذر میخوام. ایشون اگر کارشون عالی بود ویزارو گرفته بودن.
    اگر وکیل بهتون گفته اعتراض میزنم یا تجدید نظر میگیرم یک شارلاتان بیش نیست ایشون چون سفارت کانادا مثل انگلیس درخواست تجدید نظر نداره.

در این مرحله میتونین برای ATIP اقدام کنین خودتون که دلیل ریجکتی رو با نوت آفیسر کامل براتون مشخص میکنه. و همچنین درخواست full record بدین ببینین این شخص به اصطلاح وکیل چه مدارکی رو از طرفتون فرستاده.
    گوگل کنین ATIP CIC و CIC full record.

:You should answer "YES" to the following question

Is your
    family member
    currently, or will they be, living in Canada with a parent or legal guardian for their entire stay?

.Then, that form will disappear

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiamin نمایش پست ها
    اين سئوال رو بايد yes جواب بدين. اشتباه جواب دادين و درخواست برگه حضانت براتون اومده. همونجا ويرايش كنيد و اين فيلد از بين ميره. ميگه بچه با پدر و مادرش قانونيش مياد كانادا و شما زدين نه كه طبعا ازتون برگه حضانت رو خواسته.
    سلام و وقت بخیر
    ممنون از توضیحاتتون
    مشکل من هم وجود همین فرم بود که با زدن بله فرم حذف شد.

سلام دوست عزیز.
    خیلی ممنونم از توضیحاتتون. من حقیقت در جریان این داستان نبودم. ممنون که موضوع رو باز کردید و من رو راهنمایی فرمودین.
    اتفاقا گفتن یه برگه ای از طرف ما می فرستن و به نوعی در خواست می دن که ببینیم چرا آفیسر ریجکت کرده. به نوعی خودش می گه تجدید نظر.
    من فقط یه سوالی برام پیش اومد. با توجه به توضیحات شما یعنی تجدید نظر وجود نداره و در واقع باید یه بار دیگه اپلای کنیم برای دانشگاه و دوباره پذیرش بگیریم یا احتمالش هست که به ترم پاییز برسه؟
    ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

رشته و دانشگاه
    عمران

سلام دوست عزیز.
    خیلی ممنونم از توضیحاتتون. من حقیقت در جریان این داستان نبودم. ممنون که موضوع رو باز کردید و من رو راهنمایی فرمودین.
    اتفاقا گفتن یه برگه ای از طرف ما می فرستن و به نوعی در خواست می دن که ببینیم چرا آفیسر ریجکت کرده. به نوعی خودش می گه تجدید نظر.
    من فقط یه سوالی برام پیش اومد. با توجه به توضیحات شما یعنی تجدید نظر وجود نداره و در واقع باید یه بار دیگه اپلای کنیم برای دانشگاه و دوباره پذیرش بگیریم یا احتمالش هست که به ترم پاییز برسه؟
    ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    لطف کنین ارتباطتون رو به این شخص کلاهبردار قطع کنین و خودتون پیگیر پرونده بشین.

ATIP حدود ۳۰ روز از زمان درخواست طول میکشه و فقط توضیح کامل میده که چرا ریجکت شده پرونده.
    عرض کردم سفارت کانادا چیزی به اسم تجدید نظر وجود نداره. فقط درخواست مجدد هست.

در رابطه با درخواست مجدد هم بعید به نظر میرسه به این ترم برسه خواهر شما. ترجیها همین الان با دانشگاه مکاتبه کنین و در صورتی که قبول کنن به ترم وینتر دیفر کنین پذیرش رو. از اون طرف هم بعد از دریافت ATIP خودتون درخواست مجدد بدین.

امیدوارم حداقل بخاطر این به اصطلاح تجدید نظر هزینه ی جدیدی نگرفته باشه ازتون.

خیلی سپاسگزارم زیااااد. ممنون بابت پاسختون.
    حقیقت ایشون گفتن یه برگه امضا کنید که یه نفر از طرف شما تو کانادا پیگیر کاراتون بشه و وکالت بدین در واقع. حالا من نمی دونم تو کانادا ایشون دقیقا می خواد چه کاری انجام بده.
    اما هزینه اضافی قرار نیست بگیرن. حداقل الان. شاید باورتون نشه اما 1500 تا واسه پذیرش می گرفتن که این مرحله رو خودم انجام دادم. اما 1500 فقط واسه ویزا گرفتن که طبق قرار داد گفتن اگه نشه 700 تاشو بر می گردونن. که الان به ما گفت بیاید وکالت بدین به یه شخصی تو کانادا که کاراتون رو پیگیری کنه.

پس قطعا این ترم رو از دست می ده. من خودم با دانشگاه یه مکاتبه می کنم ببینم چی مشه.
    خیلی سپاسگزارم از توضیحاتتون. واقعا کمک حال بودن.

سلام. من میخ،ام برای مادرم ویزای توریستی بگیرم. اگر بعضی از مبارکش را بفرستم میتونه انگشت نگاری کنه و بعد بقیه مبارکش را بفرستم یا باید همه چیز کامل اپلود بشه برای مبارکش قبل از بیومتریک؟ چه مدارکی برای بیومتریک باید ببرم؟

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

رشته و دانشگاه
    عمران

خیلی سپاسگزارم زیااااد. ممنون بابت پاسختون.
    حقیقت ایشون گفتن یه برگه امضا کنید که یه نفر از طرف شما تو کانادا پیگیر کاراتون بشه و وکالت بدین در واقع. حالا من نمی دونم تو کانادا ایشون دقیقا می خواد چه کاری انجام بده.
    اما هزینه اضافی قرار نیست بگیرن. حداقل الان. شاید باورتون نشه اما 1500 تا واسه پذیرش می گرفتن که این مرحله رو خودم انجام دادم. اما 1500 فقط واسه ویزا گرفتن که طبق قرار داد گفتن اگه نشه 700 تاشو بر می گردونن. که الان به ما گفت بیاید وکالت بدین به یه شخصی تو کانادا که کاراتون رو پیگیری کنه.

پس قطعا این ترم رو از دست می ده. من خودم با دانشگاه یه مکاتبه می کنم ببینم چی مشه.
    خیلی سپاسگزارم از توضیحاتتون. واقعا کمک حال بودن.
    دوست عزیز لطفا نکنین اینکارارو. پول مگه روی درخت سبز میشه که ۱۵ ملیون تومن به این شارلاتان دادین حالا خیلی راحت میگه نشده؟!
    بله نامه ی وکالت برای ATIP لازم هست. چون فقط افرادی که در کانادا حضور دارن میتونن براتون درخواست بدن و هزینش هم ۵ دلار کانادا هستش نه بیشتر. پیگیری خاصی هم نداره کلا ثبت درخواست 10 دقیقه طول میکشه و بعد از اون منتظر جواب میمونن.
    اگر میتونین ۷۰۰ دلار رو ازش بگیرین و خودتون دنبال بقیه ی کارها باشین.

Junior Member

سلام
    اصل دعوت نامه رو باید بزاریم رو مدارک؟یا خیر؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)