نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1714 از 1841 نخستنخست ... 71412141614166417041705170617071708170917101711171217131714171517161717171817191720172117221723172417641814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,131 تا 17,140 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سلام
    اصل دعوت نامه رو باید بزاریم رو مدارک؟یا خیر؟
    خیر، نیازی نیست.

Junior Member

سلام
    آیا صورت حساب و تمکن مالی از طریق سفارت کانادا استعلام میشه؟

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر. همسر بنده فوت شدن و من به همراه پسر 11 سالم و خواهرم برای ویزای توریستی میخوایم اقدام کنیم. سوالم اینه که در طی پرسش و پاسخ ها به سوالات در سایت CIC آیا من باید خواهرم رو جزیی از اعضای خانواده معرفی کنم یا خیر؟یعنی میتونیم برای 3 نفرمون یکجا اقدام کنیم؟ البته خواهرم خودشون شاغل هستن. ما با هم میخوایم اقدام کنیم ولی نمیدونم چطوری؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. همسر بنده فوت شدن و من به همراه پسر 11 سالم و خواهرم برای ویزای توریستی میخوایم اقدام کنیم. سوالم اینه که در طی پرسش و پاسخ ها به سوالات در سایت CIC آیا من باید خواهرم رو جزیی از اعضای خانواده معرفی کنم یا خیر؟یعنی میتونیم برای 3 نفرمون یکجا اقدام کنیم؟ البته خواهرم خودشون شاغل هستن. ما با هم میخوایم اقدام کنیم ولی نمیدونم چطوری؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    خیر, ایشون جزو خانواده شما نیستند و باید جداگانه درخواست بدید. منظورتون رو از با هم اقدام کردن متوجه نمیشم. شما می تونید در یک زمان اقدام کنید و درصورت گرفتن ویزا با هم به کانادا سفر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    خیر, ایشون جزو خانواده شما نیستند و باید جداگانه درخواست بدید. منظورتون رو از با هم اقدام کردن متوجه نمیشم. شما می تونید در یک زمان اقدام کنید و درصورت گرفتن ویزا با هم به کانادا سفر کنید.
    ممنون از پاسختون. منطورم این بود که ما 3 نفر همگی در یک اپلیکیشن باشیم که شما فرمودین نمیشه. یه سوال دیگه. به نظرتون میتونم با همون اکانتی که درست کردم برای 3 نفرمون اقدام کنم؟ یعنی دیگه دو تا اکانت درست نکنم. به اینصورت که در اکانت خودم دوتا اپلیکیشن درست کنم. یکی برای خودم و فرزندم و دیگری برای خواهرم؟ممنون

Junior Member

IMPORTANT: If a completed and signed CVAC consent form is not included with the application, we will NOT be able to assist you, and your application will be returned to you.
    سلام توی وبسایت اداره وک اینو نوشته.منظورش چیه؟

Junior Member

سوال دوم اینکه قسمتNational Identity Document تاریخ صدور و انقضا چی بنویسیم؟ کارت ملی تاریخ صدور نداره که

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سوال دوم اینکه قسمتNational Identity Document تاریخ صدور و انقضا چی بنویسیم؟ کارت ملی تاریخ صدور نداره که
    من برای یکی از بستگان تاریخ صدور را ۱۰ سال قبل از انقضا زده بودم. کارت ایشون قدیمی بود و منقضی هم شده بود. در یک کاورلتر هم توضیح داده شد که تاریخ صدور نوشته شده چطور محاسبه شده و چرا از کارت منقضی استفاده شده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. منطورم این بود که ما 3 نفر همگی در یک اپلیکیشن باشیم که شما فرمودین نمیشه. یه سوال دیگه. به نظرتون میتونم با همون اکانتی که درست کردم برای 3 نفرمون اقدام کنم؟ یعنی دیگه دو تا اکانت درست نکنم. به اینصورت که در اکانت خودم دوتا اپلیکیشن درست کنم. یکی برای خودم و فرزندم و دیگری برای خواهرم؟ممنون
    راستش خودم این کار رو نکردم و دقت هم نکردم ببینم چطوری میشه. ولی گویا آژانسهای مسافرتی همین کار رو میکنند. یک اکانت درست میکنند و اپلیکیشنها را تحت آن درست میکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    من برای یکی از بستگان تاریخ صدور را ۱۰ سال قبل از انقضا زده بودم. کارت ایشون قدیمی بود و منقضی هم شده بود. در یک کاورلتر هم توضیح داده شد که تاریخ صدور نوشته شده چطور محاسبه شده و چرا از کارت منقضی استفاده شده.

ترجمه کارت ملی هم باید بزارم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)