نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1719 از 1841 نخستنخست ... 71912191619166917091710171117121713171417151716171717181719172017211722172317241725172617271728172917691819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,181 تا 17,190 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم. ما پاسپورتمون روش آب ریخته و چروک شده. الان نمی دونم لازمه که قبل ارسال برای پیک آپ تعویض کنیم یا نه. چون من شنیدم این نوع تعویض حدود 20 روز زمان می بره. باید چیکار کنم؟
    بستگی به محل اقامت ممکنه صدور پاسپورت کمتر طول بکشه.. اما اگر پاسپورت شما بجز چروک شدگی مشکل دیگه ای نداره همین پاسارو بفرستید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    برای بحث ویزا چون شنیده بودم ریجکتی بالاست ریسک نکردم و از طریق وکیل اقدام کردم. از لحظه اپلای کردن تا خود ویزا وکیل رو در جریان گذاشتم. کارشم واقعا عالی بود. اما در کل بازم ریجکت شد.
    من خودم یکبار اقدام کردم با داشتن چندین ویزای شنگن - حتی قبلا یکبار با کشتی ونکوور رفتم - پول زیاد - کلی سند - کاور لتر و غیره - ریجک کردند منو - و سه تا دلیل معروفم اتفاقا اوردند
    ولی الان اینجا دیدم یکی از دوستان زده که همش تو زندگشون یه سابقه سفر به ترکیه داشتند زن و شوهر هم با هم درخواست دادن با پول 150 تمن قبولشون کردند
    تا اونجایی که دستم امده -
    یک ) شانسیه - مطمعن باشید شانسی ویزا میدن - یعنی وقتی میگن طرف نیگا عکست میکنه ویزا میده باور کنید
    دو)به افسری که بررسی میکنه پروندتون رو خیلی بستگی داره خیلی - و دولتشون و قانونشون خیلی دستشون رو باز میزاره واسه تصمیم گرفتن -من از بس اووقم گرفت که ریجکتم کردند رفتم هرچی قانون بود ازشون دانلود کردم خوندم- هیچکی نمیتونه بازخواستشون کنه که چرا به این یکی ویزا دادی به اون ندادی - نازش بکشه میده - حس کنه دوست نداره نمیده - باور کنید اینجوریه
    دوتا از دوستای داداشم یه رشته یه دانشگاه سطح مالی یکی نمره زبان یکی همچیشون یکی - به یکیشون دادن به اون یکی نه
    اگه برید فرووم های خارجی ها رو راجب گرفتن ویزای توریستی کانادا بخونید میترکید از خنده - مثلا یه دختر عربستانی نوشته بود ما الان با خانوادمون تو نیویورکیم - امدیدم مسافرت چند ماهیه میگردم با کل خانوادمون پیش اقوامون - سوپر پولدار - بعد ریجکتش کرده بودند که تو family tie نداری حس میکنیم بعدش برنمیگردی کشورت بعد داشت موهای خودش رو میکند که میگفت بابا اصلا ما عربا family oriented هستم به نوعی کل دنیا میدونن و فلان - و خیلیای دیگه مثلا طرف دوتا ویزای انگلیس ریجکت و ... بخونید خیلی جالبه - میفهمید که واقعا شانسی ویزا میده کانادا
    سوم)به تعداد ویزاهای صادره در سال بستگی داره - یه ظرفیتی دارن- شرایط سیاسی و اون برهه ی زمانی خاص هم خیلی بستگی داره - مثلا وقتی پهباد امریکارو ایران میزنه سفارت خونهای کل کشورهای دورو بر میرن توی مرحله ی هشدار بعد من برم درخواست بدم میخام توریستی بیام کانادا - خب همه ی کیس های ایرانی هارو از دم تیغ میگزرونن اون موقع

پنج ) حالا شما رو نمیدونم ولی بعضیا فک میکنن کشورهای دیگه مدینه ی فاضله هستش مخصوصا اونایی که اصلا تجربه ی زندگی رو اونجا نداشتند یا یکی دو سال اولی هستش که مهاجرت کردند - و فک میکنن به هبچ عنوان اینجوری نیست و همچی طبق قانونه و سرسوزنی اینور اونور نیست و اگه ریجکت شدی یه دلایلی داره که تو کتاب مقدس نوشته شده و فلان - ولی اگه مثل من شغلتون یه جوری باشه که توی کشورهای مختلف هر دم با دست خودت چند هزار دلار دادی که چشم پوشی کنن از یه چیزایی و کار راه بگیره دیگه این شانسی بودن که بهتون میگم باورتون میشه -

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iCHE نمایش پست ها
    درود مبارکه با دعوتنامه اقدام کرده بودین؟!
    اشتباه متوجه شدید چون جوابم به کامنتی بود درباره روند دریافت ریجکتی! منظورم این بود که تمامی مراحل دریافت جواب ریجکتی رو خیلی سریع و منظم برای من انجام دادند و من نامه نگاریهای مختلفی داشتم باهاشون که جوابهاشون سریع و منظم بود. خیر دعوتنامه نداشتم و اصولا الان اگر دعوتنامه معتبر از شخص نزدیک و معتبر نداشته باشی شانست خیلی کم میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، نامه بیومتریک مادرم امروز اومد و تا 9 اکتبر وقت دارند. من می خواهم برای 2 اکتبر براشون وقت بگیرم ولی توی سایت VAC آنکارا تاریخهای قابل دسترس فقط برای سپتامبر است. به نظر شما تا آخر هفته این بازه زمانی اکتبر باز می شه؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr2a2am نمایش پست ها
    من خودم یکبار اقدام کردم با داشتن چندین ویزای شنگن - حتی قبلا یکبار با کشتی ونکوور رفتم - پول زیاد - کلی سند - کاور لتر و غیره - ریجک کردند منو - و سه تا دلیل معروفم اتفاقا اوردند
    ولی الان اینجا دیدم یکی از دوستان زده که همش تو زندگشون یه سابقه سفر به ترکیه داشتند زن و شوهر هم با هم درخواست دادن با پول 150 تمن قبولشون کردند
    یک ) شانسیه - مطمعن باشید شانسی ویزا میدن - یعنی وقتی میگن طرف نیگا عکست میکنه ویزا میده باور کنید
    دو)به افسری که بررسی میکنه پروندتون رو خیلی بستگی داره خیلی - و دولتشون و قانونشون خیلی دستشون رو باز میزاره واسه تصمیم گرفتن -من از بس اووقم گرفت که ریجکتم کردند رفتم هرچی قانون بود ازشون دانلود کردم خوندم- هیچکی نمیتونه بازخواستشون کنه که چرا به این یکی ویزا دادی به اون ندادی - نازش بکشه میده - حس کنه دوست نداره نمیده - باور کنید اینجوریه
    دوتا از دوستای داداشم یه رشته یه دانشگاه سطح مالی یکی نمره زبان یکی همچیشون یکی - به یکیشون دادن به اون یکی نه
    اگه برید فرووم های خارجی ها رو راجب گرفتن ویزای توریستی کانادا بخونید میترکید از خنده - مثلا یه دختر عربستانی نوشته بود ما الان با خانوادمون تو نیویورکیم - امدیدم مسافرت چند ماهیه میگردم با کل خانوادمون پیش اقوامون - سوپر پولدار - بعد ریجکتش کرده بودند که تو family tie نداری حس میکنیم بعدش برنمیگردی کشورت بعد داشت موهای خودش رو میکند که میگفت بابا اصلا ما عربا family oriented هستم به نوعی کل دنیا میدونن و فلان - و خیلیای دیگه مثلا طرف دوتا ویزای انگلیس ریجکت و ... بخونید خیلی جالبه - میفهمید که واقعا شانسی ویزا میده کانادا
    سوم)به تعداد ویزاهای صادره در سال بستگی داره - یه ظرفیتی دارن- شرایط سیاسی و اون برهه ی زمانی خاص هم خیلی بستگی داره - مثلا وقتی پهباد امریکارو ایران میزنه سفارت خونهای کل کشورهای دورو بر میرن توی مرحله ی هشدار بعد من برم درخواست بدم میخام توریستی بیام کانادا - خب همه ی کیس های ایرانی هارو از دم تیغ میگزرونن اون موقع

پنج ) حالا شما رو نمیدونم ولی بعضیا فک میکنن کشورهای دیگه مدینه ی فاضله هستش مخصوصا اونایی که اصلا تجربه ی زندگی رو اونجا نداشتند یا یکی دو سال اولی هستش که مهاجرت کردند - و فک میکنن به هبچ عنوان اینجوری نیست و همچی طبق قانونه و سرسوزنی اینور اونور نیست و اگه ریجکت شدی یه دلایلی داره که تو کتاب مقدس نوشته شده و فلان - ولی اگه مثل من شغلتون یه جوری باشه که توی کشورهای مختلف هر دم با دست خودت چند هزار دلار دادی که چشم پوشی کنن از یه چیزایی و کار راه بگیره دیگه این شانسی بودن که بهتون میگم باورتون میشه -

دوست گرامی از اینکه به شما ویزای توریستی ندادن متاسفم ، چون دیدم از من به عنوان نمونه استفاده کردین حق خودم دونستم که جواب شمارو بدم.
    اینکه شما از نظر خودت همه شرایط برای سفر توریستی به کانادا رو دارین دلیلی نمیشه که حتما ویزای مربوطه رو بگیرین.
    طبق تجربیات دست اولی که من دارم از سال ۲۰۰۴ تا به امروز فاکتور شانس رو در صدور ویزا زیر سوال میبرم... من برای ۶ کیس مختلف دعوتنامه فرستادم که ۴ تا تونستن ویزا بگیرم و ۲ مورد ردی داشتن..‌اون ۲ مورد هم نفرات مجرد بودن .. شما به جای اینکه اینجا بقیه رو دلسرد کنی میتونی روی پروندت کار کنی و نواقص رو برطرف کنی... من نمیتونم درک کنم چرا نگرفتن یک ویزای توریستی این همه شمارو ناراحت کرده که به گفته خودت " اووقت گرفته" ..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr2a2am نمایش پست ها

ایشون دعوتنامه از بستگان نزدیک داشتند.

Junior Member

سلام دوستان. سه سوال از خدمتتون دارم. من برای خودم و پسرم در سایت CIC برای ویزای توریستی سابمیت کردم و امروز نامه بایومتریک من اومد. سوالم اینه که چرا در قسمت Status و جلوی اسم پسرم نوشته Submitted ولی جلوی اسم من نوسته Action is required. من برای چندا از دوستان قبلا ثبت نام کردم ولی تا الان چنین عبارتی رو ندیده بوده. یکم نگران شدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایدد. لینکشم پایین قرار دادم
    http://uupload.ir/files/385d_a.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام دوستان. سه سوال از خدمتتون دارم. من برای خودم و پسرم در سایت CIC برای ویزای توریستی سابمیت کردم و امروز نامه بایومتریک من اومد. سوالم اینه که چرا در قسمت Status و جلوی اسم پسرم نوشته Submitted ولی جلوی اسم من نوسته Action is required. من برای چندا از دوستان قبلا ثبت نام کردم ولی تا الان چنین عبارتی رو ندیده بوده. یکم نگران شدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایدد. لینکشم پایین قرار دادم
    http://uupload.ir/files/385d_a.jpg
    دوست گرامی بایومتریک برای افراد بین ۱۴ تا ۷۹ لازمه.. اگر سن پسر شما از ۱۴ سال کمتره دلیلی برای نگرانی وجود نداره..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    دوست گرامی بایومتریک برای افراد بین ۱۴ تا ۷۹ لازمه.. اگر سن پسر شما از ۱۴ سال کمتره دلیلی برای نگرانی وجود نداره..
    ممنون از پاسختون ولی منظور من پسرم نبود. خودم بود. و سوالم اینه که عبارت Action is required جلوی اسم من به چه معناست؟ چون برای دوستان خودم ثبت نام کرده بودم فقط نوشته بود Submitted

Junior Member

یک سوال
    بلیط رزرو شده فرمتش فرق داره با بلیط کانفرم شده
    سفارت براش مهمه که بلیط رو حتما خریده باشیم؟ یا رزرو کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)