نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1721 از 1841 نخستنخست ... 72112211621167117111712171317141715171617171718171917201721172217231724172517261727172817291730173117711821 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,201 تا 17,210 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من فرم مادرم را سابمیت کردم و نامه بیو هم گرفتم. حالا می‌خوام به مدارکش چند تا مدرک اضافه کنم. چه کار باید بکنم؟
    امکانش نیست، مگر اینکه خودشون درخواست کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    این نوت آفیسر رو چطور باید گرفت؟

راه و روش پر کردن pdf اش چطور هست؟ لطفا توضیح بدید.

من برای خودم، خانم ام و فرزند 4 ساله مون همزمان اقدام کردم و با این نامه ریجکت کرده:

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

ما دعوت نامه رسمی از خاله خانم ام که مقیم کانادا هست داشتیم و برنامه سفر هم برای عید 99 بود برای سر زدن به فامیل.

ممنون
    سلام
    برای دریافت نوت افیسر باید کسی که شهروند کشور کانادا هست اقدام کنه براتون، فکر کنم 5 دلار هم میگیرن
    شما چند روز بعد از سابمیت و انگشت نگاری پاسخ دریافت کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arjen نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزای توریستی واسه مادر یک سیتیزن کانادا که خانه دار هستش و سند ملکی به نامش نیست و تراول هیستوری نداره چقدر شانس هست.
    آیا برای والدین استثنا هست؟ کسی تجربه ای داره؟
    به لحاظ هزینه مسلما فرزند همه هزینه هاشونو تو مدت سفر تقبل میکنه
    شانس بسیار بالایی دارن، موفق باشین

سلام دوستان. امید و اطمینان دارم بتونم از راهنمایی های دوستان عزیز در اینجا استفاده کنم. من در حال ترجمه مدارک برای ویزای توریستی کانادا به همراه برادرم هستم. هم اکنون کارشناس HSE در یک شرکت صنعتی هستم. ولی هنرمند هم هستم و تقریبا در 10 زمینه هنری مدرک دارم و در بیش از نیمی از اونها در حال تدریس هستم. همچنین به تازگی کتابی از آثار نقاشی من تالیف و چاپ شده. سوالم از دوستان عزیز اینه که میخوام نشون بدم هم هنرمندم و چندین گواهینامه دارم و تدریس میکنم و هم کتابی از آثارم به تازگی چاپ شده ولی نمیدونم چطوری؟ به نظرتون همه مدارک هنریم و یکی دو صفحه از کتابمو ترجمه کنم یا یه کار بهتر میتونم انجام بدم؟ممنون میشم راهنمایی فرمایین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirb12 نمایش پست ها
    سلام
    برای دریافت نوت افیسر باید کسی که شهروند کشور کانادا هست اقدام کنه براتون، فکر کنم 5 دلار هم میگیرن
    شما چند روز بعد از سابمیت و انگشت نگاری پاسخ دریافت کردین؟
    30 روز بعد از انگشت نگاری

الان کسی موفق شده ویزا بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh99 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امید و اطمینان دارم بتونم از راهنمایی های دوستان عزیز در اینجا استفاده کنم. من در حال ترجمه مدارک برای ویزای توریستی کانادا به همراه برادرم هستم. هم اکنون کارشناس HSE در یک شرکت صنعتی هستم. ولی هنرمند هم هستم و تقریبا در 10 زمینه هنری مدرک دارم و در بیش از نیمی از اونها در حال تدریس هستم. همچنین به تازگی کتابی از آثار نقاشی من تالیف و چاپ شده. سوالم از دوستان عزیز اینه که میخوام نشون بدم هم هنرمندم و چندین گواهینامه دارم و تدریس میکنم و هم کتابی از آثارم به تازگی چاپ شده ولی نمیدونم چطوری؟ به نظرتون همه مدارک هنریم و یکی دو صفحه از کتابمو ترجمه کنم یا یه کار بهتر میتونم انجام بدم؟ممنون میشم راهنمایی فرمایین
    به نظر من به وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنید، اونها میتونن در مورد نحوه مستند سازی و ارائه زمینه های هنری که شما در اونها مهارت دارید بهتون کمک کنند. حتما برای افراد هنزمند بخشی در وزارت خونه در این خصوص هست.
    در مورد کتاب فکر میکنم ترجمه شناسنامه کتاب کفایت کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    30 روز بعد از انگشت نگاری

الان کسی موفق شده ویزا بگیره؟
    بله چند کیس بودن که طی هفته های اخیر ویزا گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh99 نمایش پست ها
    من توصیه میکنم که برای سابقه شغلی یک cover letterبنویسید و همین توضیحاتی رو که اینجا دادین به صورت انگلیسی بنویسید سپس مدارک ترجمه شده رو ضمیمه کنید. در مورد برادر شما اگرایشون به سن قانونی نرسیده باشن باید اجازه همراهی شما رو از طرف پدر مادر ویا هردو داشته باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من فرم مادرم را سابمیت کردم و نامه بیو هم گرفتم. حالا می‌خوام به مدارکش چند تا مدرک اضافه کنم. چه کار باید بکنم؟
    دوست گرامی چون در مورد پدر و مادر ها زیاد سخت گیری نمیکنن میخواستم بدونم که چه مدرکی رو قراره اضافه کنید ؟ چون طبق تجربه دوستان و بنده اگر مدارک خواسته شده رو آپلود کرده باشید ویزای مادر شما بدون هیچ جای نگرانی صادر خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان
    من براي ويزا اقدام كردم اما يه چيزي ميخوام بپرسم
    كسي كه با دعوت نامه از اقوام ميخواد بره و توي دعوت نامه ذكر شده كه پيش اونا ميمونه هدف از سفرش فقط ميشه ديدن اونا؟
    اگه توي برنامه سفر و cover letter راجبه جاهايي كه ميخواد بره و شهرايي كه ميخواد بگرده بنويسه اشكالي داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)